(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Acıbadem Temizlik Şirketi

Yaklaşık çeyrek asırdır kurumsal firmalara Acıbadem temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz, bunun yanında yoğun talep üzerine bireysel müşterilerimize ev temizliği hizmeti de vermeye başladık. Bizi farklı yapan temizlik sektörüne bakış açımızdır, iş yerlerinize ve evlerinize gönderdiğimiz personellerimiz kadrolu ve sigortalı olup, temizlik konusunda eğitimlerden geçerek hizmet vermektedir. 

Tüm samimiyetimizle müşterilerimize yardımcı olmaktayız, fiyatlarımız makul olup ekstra ücret talep etmemekteyiz. Bir çok temizlik firması personel yol ücreti – yemek ücreti – sgk ücreti gibi komik taleplerde bulunarak bizim verdiğimiz fiyatın üzerinde size fiyat vermektedir. Bunu bir örnekle açıklamak isteriz;

Abone Grup Acıbadem temizlik şirketi fiyatları olarak gündelikçi fiyatımız 2017 ve 2018 yılında;

150 TL’dir Ücrete dahil olan 

  • Personelin tüm özlük hakları (Yol – Yemek – Sigorta)
  • 8 saat içerisinde yapılacak hizmetler, (Dolap silimi, halıların silinmesi, balkon temizliği)

Bir başka firma size 120 lira teklif verir ve sizlere ekstra ücretler ile temizliği 180 TL kadar getirebilmektedir. 

Acıbadem Ofis Temizliği 

İşletmelerinize özel sunduğumuz temizlik zamanlaması ile ihtiyacınızın olduğu saat kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz . Part time ve Full time temizlik talebinde bulunabilir, sözleşme ile yıllık en makul fiyatlardan anlaşma yapabilirsiniz. Bir çok ufak işletme haftada 1-2 gün temizlik hizmeti almakta, bu da kendi maliyetleri için avantaj sağlamaktadır. Temizlik ekipmanları ve malzemeleri firmamızca temin edilmektedir. Ekstra bir masraf yapmanıza gerek yoktur. İş yerinizde koltuklarınızı ve halıfleks yüzeyleri yerinde temizliyoruz. 

İşletmelerinize özel ücretsiz keşif ekibimizle, iş yerinizi ziyaret ediyor size özel temizlik programı ve fiyatı sunuyoruz. Bizimle iletişime geçip ücretsiz keşif ekibi talep edebilirsiniz. Telefonda fiyat teklifi almak, çoğu zaman doğru değildir. 

Sözleşme yaptığımız kurumsal firmalara bir çok hizmet, yapılan anlaşmaya göre hediyemiz olmaktadır. Düzenli temizlik talepleriniz de cam temizliği ve yıl da bir kere koltuklarınızın yıkanması hediye edilmektedir. Ofis temizliği hizmeti almadan önce mutlaka bizden hizmet teklifi istemeyi unutmayınız. Kullandığımı ekipman ve temizlik ürünleri ile fark yaratacağımızı sizlere söylemek isteriz. %90 üzeri müşteri memnuniyeti ile işlerimizi geliştirmekteyiz. Sizlerin istekleri, bizim kendimizi geliştirmemiz için kılavuz olmaktadır. Zemin yıkamadan zemin cilalamaya kadar tam donanımlı Kadıköy temizlik şirketi olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Acıbadem Ev Temizliği

Evlerimizin temizliği önemli olmasına rağmen yorucu ve zordur. Profesyonel ev temizlik personellerimiz ile bu zor ve yorucu işi biz üstleniyoruz. Ev temizliği konusunda eğitim alan personelimiz, pratik ve hızlı bir şekilde evlerinizi temizliyor. Detaylı ev temizliği talebinizde cam temizliğinden, balkon temizliğine, dolapların temizliğinden diğer alanların temizliğine detaylı temizlik yapıyoruz. 

İnşaat sonrası ev temizliği talebinizde, yine ekip olarak gelerek temizlik malzemeleri ve ekipmanlarımızı yanımızda getirerek en kaliteli temizliği yapıyoruz. 

ACIBADEM CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Profesyonel cam temizlik personellerimiz ile ofis ve ev cam temizliği hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız kimyasal ürünler, cam yüzeylerin daha geç kirlenmesini sağlamaktadır. Ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Dağcı yöntemi ve vinç yardımı ile de cam temizlik ve dış cephe temizliği hizmeti sunmaktayız. Bunları yaparken tüm yasal izinleri de almaktayız. ISG belgeleri tarafımızca temin edilmekte, sizi prosedür ile uğraşıp zaman kaybetmemenizi sağlamaktayız. Cam temizlik fiyatlandırma yöntemimiz, personel başı olup bu yöntem sizlerin avantajına olmaktadır. 

ACIBADEM FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika, depo, imalathane v.b iş yerlerinin detaylı temizlik ihtiyaçlarını uzman temizlik kadromuzla en makul fiyata en iyi temizliği yapmaktayız. Geniş ve eğitimli temizlik kadromuzla, İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktayız. 

ACIBADEM ACİL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Acil temizlik ihtiyaçlarınızda mobil hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Müsait durumumuza göre elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. 

 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?