(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

İnşaat Sonrası Profesyonel Temizlik

Back to blog
3 Sal 2016 abone Comments: 1

     Abone Grup İstanbul Temizlik Şirketi olarak, birçok kurumsal firmanın inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde tercih edilen firmayız. Kullandığımız bize özgü organik ürünler ile tesislerinizin ve binalarınızın İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılmasını profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sağlıyoruz.

     Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor. İnşaat sonrası temizlik bir diğer manasıyla tadilat sonrası temizlik, diğer temizlik hizmetlerine oranla daha zordur. Kaba temizlik ve ince temizlik aşamalarından oluşur. İlk önce kaba temizlik yapılır, tadilat işlemleri bittikten sonra ince ve detaylı temizliğe geçilir.

İnşaat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik İstanbul

     Gerekmedikçe kimyasal maddeler yerine yıllardır deneyerek oluşturduğumuz organik ürünler ile temizlik hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız ürünler ile büyük zahmetler sonucu oluşturulan tasarımlarınız ve zeminler zarar görmüyor. Aslında bu konu çok dile getirilmiyor ama en çok rastlanan sorunlardan inşaat sonrası temizlikte, büyük paralar harcayarak aldığınız evin geri dönüşü olmayacak şekilde zemininde veya camlarında hasar oluşmasını istemiyorsanız, profesyonel temizlik şirketi tercih etmeniz gerekmektedir.
     İnşaat sonrası temizlik uzmanlık ister çünkü kullanılacak kimyasal maddeler yanlış seçilirse geri dönüşü olmayan zararlar verebilir tesislerinize. Örneğin duvar kağıtlarının temizliğinde yanlış bir hareket tüm görüntünün bozulmasına sebep olur ve geri dönüşü mümkün değildir. Biz bu konuda Abone Grup Temizlik Şirketi olarak size garanti veriyoruz. Kullandığımız ürünler konusunda personelimiz sürekli eğitim almakta ve olası kazalar bu şekilde önlenmektedir.

     İstanbul’da bir çok kurumsal firmanın ve bireysel müşterilerimizin inşaat sonrası ofis, ev, iş yeri ve dış cephe cam temizlik hizmetlerini %90 oranının üzerinde müşteri memnuniyeti ile yerine getirdik. Memnuniyet oranının artmasında asıl sebep müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların bekledikleri temizliği eksiksiz yerine getirmemizdir.

İnşaat Sonrası Temizlik İstanbul

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?  

   İnşaat sonrası temizlikte ekip olarak, rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetlerine oranla daha zor ve uğraştırıcıdır. Gerekli kimyasal malzemeler ve ekipmanlar olmadan yapılacak temizlik istenen seviyede olmayacaktır. İnşaat sonrası temizlikte olmazsa olmaz temizlik malzemeleri;

 • Cam ve Yer Kazıma Jileti
 • Pronto ( Ahşap zeminler için, suya bir ölçek atılmalıdır, fazla atılırsa leke yapar)
 • Metal Parlatıcı 
 • Mikrofiber Bez ve Cam Bezi
 • Top tel kazıma işlemleri için
 • Buhar Makinası (Parmakların girmediği alanlarlar için su püskürterek temizlik)
 • Islak Mop (Zemin için)
 • Mavi Mop (Duvar ve tavan için)
 • Yüzey Temizleyici
 • Lavabo ve Duş Temizleyici
 • Kova ve vileda
 • İnşaat kalıntıları için leke çıkarıcı (Home Care)
 • Derz Temizleyici

     Profesyonel inşaat temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde yukarıda ki kimyasal malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemeler kullanılmadan yapılacak temizlik hem zemine zarar verir hem de istediğiniz temizlik hizmetini alamamış olursunuz. Bu yüzden, tekrar temizlik yaptırmak ve daha fazla ücret ödemeniz gerekecektir. İnşaat Sonrası Temizlikte kullandığımız ekipmanlar

 • Zemin yıkama aracı (Mekanların büyüklüğüne göre değişik türlerde tercih edilir),
 • Profesyonel Elektrik Süpürgesi
 • Buhar Makinası
 • Cam Silme Aparatları
 • Koltuk Yıkama Makinesi (Tercih edilmesi durumunda)

     Genel olarak İnşaat Sonrası Temizlikte ilk gün kaba temizlik, sonraki günlerde de ince temizlik yaparak binanızın düzenli temiz bir hale gelmesini kısa sürede sağlıyoruz. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup, uygulandığı yerlere temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.
Bir inşaat sonrası otel temizliği sonrası fotoğraflar, mermerler tamamen organik oluşturduğumuz ürünler ile temizlenmiş ve patlatılmıştır.

insaat sonrası temizlik

İstanbul Temizlik Şirketi

İnşaat sonrası temizlik en zor temizlik türlerinden biridir. Doğru kimyasal kullanılmadığı sürece, yapılan temizliği bina geri kusacaktır. Temizlik yapılmamış gibi bir görüntü oluşacaktır. İnşaat sonrası temizlikte özellikle kireç sökücü doğru oranda kullanılırsa istenen temizlik büyük ölçüde gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu sebeple profesyonel temizlik şirketlerinden yardım almakta fayda vardır.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları 2017 – 2018

 İnşaat sonrası temizlik hizmetleri için ortalama fiyatlarımızı sizlerin bilgilerine sunmak isteriz. Sizin talebinize göre personel sayısı azaltılabilir. Temizlenecek alanın büyüklüğüne göre personel sayısı artabilir. Bu ücretlere ek olarak herhangi bir ücret anlaşıldıktan sonra istenmemektedir. 

 • 3 Kişilik ekip malzemeli ve ekipmanlı 500,00 TL 
 • 4 Kişilik ekip malzemeli ve ekipmanlı 600,00 TL

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?