(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08 Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

AVM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Back to Services
1 Pts 2015 admin Comments: 3

AVM TEMİZLİĞİ YAPAN FİRMALAR

 Alışveriş merkezleri her gün binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerdir, günümüz koşullarında insanların en çok vakit geçirdiği mekânlar olan alışveriş merkezleri haliyle en çok kirlenen yerlerdir. Alışveriş merkezinin kurumsal bir görüntü sergilemesi için temizlik hizmetleri en önemli konulardan biridir çünkü düzgün temizlenmeyen bir mekânı insanlar tercih etmezler, en basitinden tuvaletleri kötü kokan bir alışveriş merkezi tercih edilmez. Abone Grup Temizlik Şirketi olarak biz bu konuda siz değerli müşterilerimize garanti veriyoruz, kullandığımız organik ürünler ile fark yaratıyoruz. Şu anda temizliğini devir aldığımız alışveriş merkezlerinde deneyimli personelimiz ile işimizi layıkıyla yapıyoruz. Gerekli tüm önlemleri alarak iş güvenliği konusunda personelimizi sürekli eğitime tabii tutuyoruz.

   Alışveriş merkezlerinde temizlik hizmetleri sırasında, misafirler rahatsız edilmemeli bu konuda personel dikkatli olmalıdır. Abone Grup Temizlik olarak işimizin öneminin farkındayız ve oluşturduğumuz vardiyalı sistem ile gece ekibimiz dip bucak temizlik yaparken, alışveriş merkezinin açık olduğu zamanlarda mobil ekibimiz misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde temizliklerine devam ederler. Detaylı bilgi için bize ulaşın, biz sizi arayalım.

Ciddi anlamda, alışveriş merkezlerinin profesyonel temizlik şirketlerine devredilmesi konusu ülkemizde son yıllarda artış sağlamıştır. Abone group temizlik firması bir çok alışveriş merkezine dışarıdan temizlik hizmetleri sağlamaktadır.

Adres:New York, Wall st. 25/1

Temizlenecek Yer:450m2

isim:Robert Thompson

Tarih:17 Aug 2015

Time:21:00

Price:₺900 TL

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

×
Merhaba , Size nasıl yardımcı olabilirim?