(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Abone Grup Temizlik firması olarak 2003 yılından itibaren temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Teknoloji yakından takip ederek her sene makine parkurumuzu gözden geçirip, son teknolojik makineleri stoklarımıza ekliyoruz.
İstanbul Fatih adresinde bulunan depomuzdan zemin yıkama makinelerini ve otomatlarını günlük olarak kiralıyoruz. Aracınız

Comments: 0incele

Abone Grup Temizlik şirketi olarak apartman,site ve plaza gibi mekanların düzenli temizlik hizmetlerini yapmaktayız. Görevlendirdiğimiz personel sizin istediğiniz gün sayısı kadar, çöpleri toplama ve diğer apartman içi temizlikleri yapmaktadır.
Merdiven Temizliğini Nasıl Yapmaktayız ?

Bir bayan personel tarafından yapılmaktadır.
Tüm temizlik ekipman ve

Comments: 0incele

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, son dönemlerde ülkemizde yaşanan iş kazalarına karşı duyarlı olup personelimizi bu konuda eğitiyoruz. Daha sonra inşaatlarınızda çalışacak temizlik personellerini kendi kadromuza alıp geçici görevlendirme ile inşaatlarınızda hizmetinize sunuyoruz.
Gerekli tüm iş güvenliği eğitimi ve evraklarını temin

Comments: 0incele

İnşaat sonrası kurumsal temizlik şirketi olarak, çeyrek asırlık tecrübemizle İstanbul sınırları içerisinde tüm semtlere hizmet sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin inşaat sonrası alanlarını profesyonel ekiplerimizle detaylı bir şekilde temizliyoruz. Taşınma öncesi temizlik hizmetinde daireniz dip bucak temizlenmektedir, daha önce kullanılan

Comments: 3incele

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat