(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Back to blog
1 Pts 2015adminComments: 2

Abone Grup İstanbul Ofis temizlik şirketi olarak, İstanbul’da bir çok kurumsal firmanın sorunu olan ofis temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel ekipmanlar ve ekibimiz ile sorun olmaktan çıkarıyoruz. Birçok kurumsal firma günümüzde temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için dışarıdan hizmet almaktadır. Bunun başlıca sebepleri ekonomik olması ve verimli temizlik hizmeti sağlanmasıdır. Ofis temizliğini şirketi tercih edilme sebepleri;

 1. Tam zamanlı personel istihdamı yerine, ihtiyaç duyulduğu gün sayısı kadar temizlik hizmeti alınması
 2. Temizlik personelinin özlük haklarının, hizmet alınan firma tarafından sağlanmasıdır. Olası anlaşmazlık durumlarında işçi ile mahkemelik olma durumlarından kaçınmak,
 3. Maliyet açısından temizlik firmasından hizmet almak daha ekonomiktir,
 4. Yapılan hizmet karşılığında fatura alınması bunun da yıl sonu masraflarından düşülmesi,
 5. Ana firmanın, temizlik makineleri alması yerine bunları temizlik firmasından temin ederek, kaynaklarını verimli kullanmasını sağlar.
 6. Sözleşme yapılması durumunda, yıllık fiyatlar da artış olmaması sebebiyle sabit fiyat avantajı,
 7. Güven ve kaliteli temizlikten faydalanılması, temizlik firmasının gözetiminde yapılan temizliğin standartların üstünde olmasıdır,
 8. Bizim gönderdiğimiz, temizlik personelleri sigortalı, iş güvenliği eğitimi almış, temizlik kimyasalları konusunda da eğitim almıştır.
 9. Temizlik sektörü emek yoğun bir sektör olduğundan ve insan odaklı olduğundan olası bir gecikme, kaza ve çalışanın hastalanması durumunda, temizlik hizmetlerin aksamaz temizlik firması yerine başka personel gönderir.

İş yerlerinde geçirilen süre göz önünde bulundurulduğunda, temizlik çok önemli bir husustur. İşletmenize dışarıdan alacağınız temizlik hizmeti, hem daha ekonomik hem de daha profesyonelce olacaktır.

Ofis Temizliği Şirketi

Yaklaşık çeyrek asırdır ofis temizliği ve diğer temizlik türlerinde uzmanlaşan kadromuz ile size en iyi çözümü üretiyoruz. İstanbul Temizlik Şirketi olarak, garantili temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ofislerinizin temizliğini garanti ediyoruz, en önemli referansımız siz değerli müşterilerimiz. Kullandığımız ürünler, 5 yıldızlı otellerin temizliğinde kullandığımız ürünlerden oluşmaktadır.

Ofis ve büro temizliği hususunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var.

 • Personelin Güvenilir Olması
 • Kullanılan malzemeler ve ekipmanlar
 • Personelin ekipman ve malzeme kullanımında bilinçli olması
 • Belirlenen saatlerde temizlik hizmetlerinin bitmesi
 • Temizlik hizmetlerinin belli bir sistem içinde yapılması

Günümüzde evimizde geçirdiğimiz zamana yakın zamanımız, iş yerlerimizde geçmekte. Hijyenik bir çalışma ortamında çalışanların verimi artacaktır. İş yerlerini düzenli temizlediğimiz firmalar, memnun kalmadıkları personelleri değiştirme hakkına sahiptirler. Ofis temizliğinde kullandığımız malzemelere çok dikkat ederiz ve asla insan sağlığını bozacak maddeleri kullanmayız. Kullandığımız ürünler TSE uygun olup istendiğinde siz değerli müşterilerimize detaylı olarak ürün listesi sunulmaktadır. Sağlığınız bizim için çok önemli.

Kullandığımız bazı maddeler ve nerelerde kullandığımız;

istanbul ofis temizliği şirketi

 • Pronto, ahşap temizliğinde kullanılır, yerler ahşap ise oralarda da kullanılabilir ama dikkat edilmesi gereken nokta fazla konulduğunda leke yapar. 5 Litrelik suya bir kapak atmak yeterli.
 • Mikrofiber bez, yaptığımız ofis temizliğinde masaları mikrofiber bezler ile sileriz.
 • Mikrofiber bezler periyodik aralıklarda değişir yenileri kullanılır.
 • Mermerlerin parlatılmasında, tuz limon karışımı kullanılır veya arap sabunu kullanılır.
 • İnşaat sonrası temizliklerde veya çok kirli ortamlar da kireç sökücü su ile karıştır, bu noktaya dikkat bilinçsiz personel tarafından yapılan kireç sökücü çamaşır suyu karışımı zehirlenmelere yol açar. Belli bir süre ofis kullanılamaz.
 • Zeminler yüzey temizleyici ile temizlenir.
 • Duvarlar mavi mop ile temizlenir. Yüzey parlatmada kullanılır.

Oluşturduğumuz eğitimli temizlik personelleri ile iş yerlerinizi profesyonel temizlik hizmetleri ile tanıştırmak istiyoruz. İstanbul iş yeri temizlik firması olarak bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. 

 profesyonel ofis temizliği

Kurumsal hizmet yapısına sahip olan Abone Grup Temizlik firması, İstanbul başta Türkiye genelinde temizlik hizmeti veren bir firmadır. Sağlamış olduğu hizmet sayesinde, yaşanılabilir mekanlar için doğru temizlik uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır. Temizlenecek mekanın atmosferine göre farklı çözüm ve yöntem uygulayan firmamız, çalışanların yoğun olarak mesaide kaldıkları ofisler için ferahlatıcı ve rahatlatıcı temizlik sistemini uygulamaktadır. Böylece çalışanların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir mekan, sağlıklarına zarar vermeyecek bir çalışma alanı sağlanmış olur.

Ofis Temizlik Şirketi İstanbul

OFİS TEMİZLİĞİNDE UNUTULMAMASI GEREKENLER

 1. Çöplerin boşaltılması ve yeni çöp poşetlerinin takılması.
 2. Yüzeylerin haftada bir gün detaylı, diğer günler de tozlarının alınması gerekir. Her ofisin haftada bir gün detaylı temizliğe ihtiyacı vardır.
 3. Masaların temizliği, önemlidir. Personel bu konuda deneyimli olmalıdır. Masa da kullanılan temizlik bezi başka bir yerde kullanılmamalıdır. Masada ki evrakların yerleri değiştirilmemelidir.
 4. Kapı kolları, sandalye ayakları ve duvarlar sürekli kontrol edilmeli ve dezenfekte edilmelidir.
 5. Merdivenlerin temizliği yukarıdan aşağıya doğru özenli bir şekilde yapılmalıdır.
 6. Temizlik personelinde nemli ve kuru bez bulunmalı, temizlikten sonra kuru bezle kurulama işlemi yapılmalıdır.
 7. Büyük zeminlerde zemin yıkama makinesi kullanılmalıdır. Daha steril bir ortam için zemin yıkama makineleri ve otomatları gereklidir.
 8. Camların temizliği, firmanızın dışarıdan vitrini olduğu için sürekli temiz tutulmalıdır. Firmanıza kurumsal bir hava katacağı düşünüldüğünde, düzenli olarak cam temizliği yapılmalıdır.
 9. Kontrol, ofisten çıkarken ekip şefi tüm sahayı gezerek eksikler varsa düzeltilmesini sağlamalıdır. Güne başlarken personelin, her hangi bir leke ve çöp ile karşılaşması yapılan temizliği boşa çıkaracaktır.

Temizlikte İlk Prensibimiz Kalite!

Tozlardan diğer parazit ve istenmeyen maddelere kadar zarar verici durumların ortadan kaldırılması, hijyen ve modern bir görünümün sağlanması adına parlatma çalışmalarının yapılması, mikropların türediği önemli alanların (lavabo, tuvalet gibi) dezenfekte çalışmasıyla kaliteli bir temizliğin meydana getirilmesi işlemleri ve daha fazlasıyla, Abone Grup Temizlik firması, standartların üzerinde temizlik alışkanlıkları sizlere sunmaktadır.

Ofis temizliği konusunda titiz ve özenli çalışmalar meydana getiren firmamız, deneyimli kadrosuyla ofislerinizi daha temiz mekanlar haline getirir.  Sizler ofislerinizden çıktıktan sonra yapılan temizlik işlerinin yapılması ve ideal bir ortamın çalışanlara sunulması işlerinizin aksamamasını sağlar.

Ofis Koltuklarının Yıkanması

Koridorların temizlenmesinden, ofis bölmelerinin silinmesi, toplantı odalarının ferahlatılması, camların, peteklerin ve havalandırmaların gerekli bakımının yapılmasına kadar, en ince ayrıntılarda saklı olan bakteri ve tozların ortadan kaldırılması hizmetlerini sunan firmamız, temizliğe başlamadan önce keşif hizmetiyle alanda uygulanacak doğru bir temizlik çalışmasının planını yapmaktadır. Bu hizmetlerin yanında hafta sonları genel temizlik ile dip bucak tabiriyle temizlenen ofisiniz pirüpak olur.Ofis temizliği hassasiyet gösterilmesi gereken önemli bir hizmettir.

Üstelik bizden devamlı ofis temizliği taahhüt eden değerli müşterilerimize, yapacağımız ilk dış cephe temizliği firmamızın ikramı olacaktır.

Bu anlamda deneyimli ve başarılı ekibiyle Abone Grup Temizlik sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Ofis temizliği hizmetlerinde dünya standartlarında hizmet veren temizlik şirketimiz, belirlenen zaman aralıklarıyla ofislerinizin temizliğini hijyen kurallarına uygun olarak yapar.

Sizlere sunduğumuz paketler ile temizlik hizmetleriniz hem daha kaliteli hem de daha maliyetli olmaktadır en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın başlıca nedeni bu sebeplerdir. 

Görüldüğü gibi temizlik personellerine pratikte ve uygulamada kolay öğrettiğimiz bu hizmetlerin takibi de bizim işimiz, projelerimizi sık sık inceler ve nasıl daha iyi hale geleceği hakkında fikir yürütürüz. Sizlerin görüşleri her zaman bizler için önemli olup isteklerinizi eksiksiz yerine getiririz.

Ücretsiz temizlik fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre şekillendireceğimiz temizlik hizmetlerimiz, firmanız için sorun olmaktan çıkacaktır. Temizliğiniz bizde, zamanınız siz de kalsın.

Ofis Temizliği Fiyatları

 • Öncelikle bizim önerdiğimiz ve sizin talep ettiğiniz personel sayısı üzerine konuşulur ve mutabakata varılır. Burada son söz size aittir.
 • Ücretsiz fizibilite ve fiyat teklifi sunulur.
 • Kullanılacak ekipman ve demirbaşlar belirlenir bunlar firmamız tarafından karşılanır.
 • Sözleşmeler imzalanır.
 • Ekibimizi kurarız ve profesyonel temizlik hizmetlerine başlarız.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat