(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Villa Temizliği Firması

07 Sal 2015admin

İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ
   Firmamız Villa Temizliği konusunda sunduğu hizmetler ile sektörde önde gelen firmalardandır. Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, gibi tüm mekânlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda sunduğumuz temizlik hizmeti ile mekanlarınızı kalite

Comments: 0incele

Apartman Temizliği Şirketi

   Abone Grup Temizlik şirketi olarak apartman,site ve plaza gibi mekanların düzenli temizlik hizmetlerini yapmaktayız. Görevlendirdiğimiz personel sizin istediğiniz gün sayısı kadar, çöpleri toplama ve diğer apartman içi temizlikleri yapmaktadır.
Merdiven Temizliğini Nasıl Yapmaktayız ?

Bir bayan personel tarafından yapılmaktadır.
Tüm

Comments: 3incele

OFİS TEMİZLİĞİ

01 Pts 2015admin

“Sözleşmeli ya da tek seferlik, ofislerinizi haftanın 7 günü 24 Saat, ister mesai saatleri içinde, isterseniz de mesai saatleri sonrası profesyonelce temizliyoruz. 
Ofis temizliği, diğer bir deyişle iş yeri temizliği ya da daha genel kapsamda ticari alanların temizliğini kapsamaktadır. Günümüzde işletmeler,

Comments: 0incele

Dış Cephe Cam Temizliği Şirketi
   Abone Grup Temizlik firması olarak, çeyrek asra dayanan tecrübemizle,  dış cephe ve camlarınızın temizliğini yapıyoruz. Tabela, çerçeve ve cam yüzeylerin temizliğini gerekli güvenlik önlemlerini alarak, risksiz bir şekilde temizliyoruz. Temizlik kimyasallarını ve ekipmanları tarafımızca getirilmektedir. 
 

Comments: 3incele

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat