(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Ev Temizliği

Back to Services
1 Pts 2015adminComments: 0

EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

“Ev temizliği İstanbul şirketi olarak, İstanbul’un bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ya da gündelikçi hizmeti sağlamaktayız. ” 

Whatsapp hattımızdan kolayca rezervasyon yapabilir, temizlik gününüzü ve detayları planlayabilirsiniz. 

Ev Temizliğini 3  sınıfta kategoriye ayırmaktayız;

Eşyalı daire temizliği 

Hali hazırda kullandığımız evlerimiz için temizlik hizmeti alırken kullandığımız tabir, eşyalı evlerin temizliğin de ortalama 1 ya da 2 personel görevlendirilmektedir. Gündelikçi hizmet olarak kabul edilmektedir.

Evin büyüklüğüne göre personel sayısı artmaktadır, eşyalı daireler için gündelikçi personel talep edebilirsiniz. Ütü, Bulaşık ve Çamaşır gibi hizmetlerinizi de ekstra ücret istemeden saatleri içerisinde personelimiz yapmaktadır.

Personellerimiz sürekli ev temizliği hizmeti yaptığı için işinde uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyetimiz %90’nın üzerindedir, bilmenizi isteriz.

Personelimiz saatleri içerisinde sadece şu temizlikleri yapmaz,

Halı ve koltuk yıkama yapmaz, (silebilir) 

Avize temizliği yapmaz, 

Jaluzi perde yıkaması yapmaz, (silebilir)

Bunun dışarısında ki temizlik taleplerinizi saatleri içerisinde itina ile yapar. 

Gündelikçi 1 personel fiyatlarımız 2021 Yılı İçin

220,00 TL’dir. (1+1 daireler için)

230,00 TL’dir (2+1 daireler için)

240,00 TL’dir (3+1 daireler için)

(8 Saate kadar personel çalışabilir)

Gündelikçi 2 personel fiyatlarımız :

Dairenizin büyüklüğüne göre fiyat değişiklik göstermektedir, güncel fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.

Yarım Günlük Hizmet

Gündelikçi personel 4 saatlik fiyatımız : 160,00 TL’dir. (Genel alanların temizliği ve evin toparlanması). Sadece belirli semtler için mevcuttur.

5 Saatlik Temizlik Hizmeti

190,00 TL’dir (Dairenin büyüklüğü önemli değildir). Sadece belirli semtler için mevcuttur.

Düzenli dairenizi temizletmek istediğinizde müşteri temsilcimiz bu fiyatlardan indirim sağlamaktadır. 

Düzenli hizmet alımlarında bu fiyat üzerinden indirim sağlanmaktadır. Düzenli hizmet alımı, ilk temizlik hizmetinden sonra sisteme kaydettiğimiz, kayıtlı numaranız üzerinden alınmaktadır. 

Boş Daire Temizliği 

Taşınma öncesi daha önce kullanılmış daireler bu sınıfa girmektedir. Tecrübelerimize dayanarak tavsiyemiz, en az 2 personel ile hizmet almanızdır. Malzemeli ve ekipmanlı olarak 2 personel gönderdiğimizde ortalama bir dairenin temizliği profesyonelce yapılabilmektedir.

Taşınmadan önce, ev temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize önerimiz tam paket hizmet almalarıdır. Tam paket hizmetin içeriği olarak, buhar makinesi ile ev dezenfekte edilmektedir. 

Taşınmadan önce eviniz için bir kere temizlik hizmeti alacağınızı hatırlatmak isteriz ve kaliteden ödün vermemenizi tavsiye ederiz. 

Boş daire temizliğinde, tüm ev elden geçmektedir, ekip temizliklerinde merdiven gibi araçlar da gelmektedir, yani kısacası eviniz dip bucak temizlenmektedir. 

 • Boş daire için gerekli tüm kimyasallar, aparatlar, merdiven ve elektrik süpürgesi tarafımızca getirilmektedir.
 • Boş Daire Temizliği 2021 Fiyatları, sadece İstanbul’da Hizmet Sağlanmaktadır.
 • 1+1 Daireler İçin 550 TL
 • 2+1 Daireler İçin 600 TL
 • 3+1 Daireler İçin 650 TL
 • 1 Personel temizlik kimyasalları  dahil fiyatımız : 250,00 TL’dir. (8 saate kadar çalışabilir, sadece belirli semtlere bu hizmet sağlanmaktadır)

EV DEZENFEKTE HİZMETİ

2020 yılının ilk çeyreğinde ülkemizde de etkisini fazlasıyla hissettiğimiz salgın özellikle İstanbul’da daha hızlı yayılmaktadır. Bir çok iş yeri evden çalışma yöntemlerine geçse de bazı sektörler için bu pek mümkün olmamaktadır.

Abone grup dezenfekte şirketi olarak, profesyonel ekiplerimizle İstanbul’un tüm ilçelerine dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Sağladığımız profesyonel hizmet ile virüslerin %99 oranında yok olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, uzmanların bu konuda yaptığı açıklamaları dikkatle takip ediyor, personelimize düzenli olarak hizmet sağlıyoruz.

Profesyonel olarak püskürtme makinesi ve anti bakteriyel ürünler ile ev ve iş yerlerini dezenfekte ederek, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz alanlar yaratıyoruz.

Unutulmama ki Covid 19 virüsü, temas edilen yüzeylerden bulaşabilmektedir, bu sebeple düzenli olarak iş yerlerinin dezenfekte edilmesi artık zaruri bir hal almıştır.

Ev dezenfekte İstanbul içi fiyatları hakkında bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Ev Dezenfekte Şirketi

İnşaat Sonrası  Daire Temizliği;

Daha önce kullanılmamış daireler için, temizlik talebinize doğru cevap verebilmemiz için dairenizin videosunu ya da fotoğraflarınızı whatsapp hattımızdan bizimle paylaşmanızı tavsiye ediyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti almak istiyorsanız detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz. İnşaat Sonrası Temizlik Detayları

Doğru teklif ve ekipmanların gönderilebilmesi için, detaylara ihtiyacımız bulunmaktadır. Müşteri temsilcimiz 7/24 sorularınızı yanıtlamaktadır. 

Abone Grup İnşaat sonrası boş daire temizlik şirketi olarak, kurumsal temizlik hizmetlerimizin yanında ev temizliği hizmeti de vermekteyiz. Ev temizliğinde bizi diğer temizlik şirketlerinden farklı yapan profesyonel temizlik hizmeti vermemiz. Ev temizliğinde güvenilir olmamızın yanında uzman personellerimiz ile kalite unsurunu da işlerimize uygulamaktayız.

İnşaat sonrası temizliklerde, ev içerisinde çalışma yapan boya-badana ve tadilat ustalarının çalışmaları maliyetleri artırmakta ya da azaltmaktadır. 

İnşaat sonrası temizlikler için sabit fiyat belirlemek pek sağlıklı olmamaktadır. 

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti Neleri Kapsamaktadır

Genel Alanlar ve Salonun Temizliği,

Evin camlarının cam aparat yardımı ile iç ve dıştan leke kalmayacak şekilde silinmesi.

Priz, Avize ve lambaların tozlarının alınması,

Halı ve koltuk tozlarının alınması (Koltuk yıkama hizmeti ekstra ücrete girmektedir),

Zemin türüne göre, kimyasal ile zeminin dezenfekte edilmesi ve paspas çekilmesi,

Duvarların ve tavanın mavi mop yardımı ile silinmesi ve tozunun alınması,

Mutfak Temizliği

Mutfak taşı ve mermerin organik ürünlerimiz ile parlatılması,

Derz temizleyici ile dikkatlice derz aralarının temizlenmesi,

Dolapların iç ve dış temizliğinin yapılması,

Yağ ve Grass lekelerinin kimyasal ürün yardımı ile fırın ve tezgahtan çıkartılması,

Buzdolabı raflarının temizliği,

Banyo ve Tuvalet Temizliği

Dolapların iç ve dış temizliği,

Tuvalet taşlarının türüne göre kimyasal ile dezenfekte edilmesi ve parlatılması,

Zemin ve duvarların silinmesi,

GÜNDELİKÇİ HİZMETİ NEDİR ?

Gündelikçi hizmeti, bir kadın temizlik personelimiz, belirttiğiniz süre içerisinde ev işlerinizi yapmasıdır. Genel temizlik, ütü ve bulaşık gibi hizmetlerin yerine getirilmesidir. Eşyalı daireler için verilen hizmet türüdür. 

Bu hizmetten memnun kalmanızı garanti etmekteyiz, personelimiz elinden geleni yapacaktır. Bu hizmet türü, inşaat sonrası temizlik hizmetlerini kapsamamaktadır. Ortalama 6-8 saat sürer bir evin temizliği.

Ev Temizlik Hizmetleri Gündelikçi Çalışma Saatlerimiz;

 • 09.00 – 17.00 (Tam Gün)
 • 09.00 – 13.00 ya da 13.00 17.00 (Yarım Gün)
 • Tam Gün Temizlik Hizmeti Gündelikçi 
 • Yarım Gün Temizlik Hizmeti 4 Saat
 • Bu ücretlere yol, sigorta v.b ücretler dahildir. Ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. 
 • Personelin öğle yemeği siz değerli müşterimize aittir. (Tam gün temizlik için)

Gündelik temizlikte personelimizin yapmadığı işler ;

 • Halı ve koltuk yıkama işlemi,
 • Stor perde temizliği,
 • Jaluzi perde temizliği, 
 • Avize temizliği, 

Normal perde temizliği yapabilir, halı ve koltuklarınızı saatleri içerisinde silebilir.  

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik türlerine göre daha uğraştırıcı ve profesyonel temizlik personeli gerektirmektedir. Kimyasal ürünlerin doğru kullanılmaması kalıcı lekelere yol açabilir.

İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarını, en az 3 personelle yapmaktayız. Detaylı olarak ev veya ofisinizin, camlarını, genel alanlarını, tuvalet ve lavabolarını en ince detayına kadar malzemeli ve ekipmanlı gelerek, temizliyoruz. 

Ev Temizliği Alırken Bilmeniz Gereken Hususlar;

Müşterilerimiz ile konuştuğumuz da ev temizliği hizmetinde ilk dikkat ettikleri evlerine gelen temizlikçi personelin güvenilir olması, sonrasında kaliteli ve detaylı bir temizlik istemesi. İstanbul’da 2000 civarı temizlik firması olduğu düşünüldüğünde size güvenilirliği ve kaliteyi sağlayabilecek temizlik şirketi sayısı maalesef bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Sayısız merdiven altı diye tabir edilen temizlik şirketi vardır ve maalesef denetleme konusunda eksiklikler vardır. Bu tarz kişilere ya da firmalara evlerinizi emanet etmeniz ne kadar doğru bir karar ! Temizlik şirketleri evlerinize gönderdiği personelin sorumluluğunu da üzerine almalıdır.

Günümüzde bir çok internet sitesi ve start-up projelerden, evlerinize tanımadıkları gündelikçi temizlik personellerini ucuz fiyatlara evlerinize yönlendirmektedirler. Muhtemelen gönderdikleri kişileri daha önce hiç görmediler, sadece telefon üzerinden konuşup komisyon karşılığı evinize yönlendirme sistemi. Son zamanlarda bu tarz siteler yüzünden olumsuzluklar yaşanmakta ve evlerini temizleten müşteriler karşılarında bir muhatap bulamamaktadırlar.

Ev Temizliği Size Gelsin

Eve tanımadığımız birini almak zor. Temizlikçi ararken dikkatli olmak çok önemli. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi referanslı diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmaktadırlar.

Personellerimizin Özellikleri;

reference checkedTecrübeli & profesyonel,

English speakingReferansları kontrol edilmiş,

InsuredMüşterileri tarafından beğenilen sürekli tercih edilen personellerdir.

Ev temizlik hizmetleri kadromuz İstanbul’un iki yakasına da hizmet vermektedir.

 • Ev temizlik şirketleri Anadolu yakası
 • Ev temizlik şirketleri Avrupa yakası

 

Ev Temizliği Firması

Ev Temizliği Şirketi İstanbul

Ev Temizliğine Neler Dahil ?

InsuredEv temizliğinde kullanacağımız ekipman ve temizlik malzemeleri dahildir.

InsuredPersonelin tüm ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanır (Yol-Yemek-Sigorta v.b) ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

InsuredEv temizliğinde, koltuk yıkama ve halı yıkama dahil değildir.

InsuredKapı, dolap, tuvalet, banyo, mutfak, yatak odası, oturma odası, masa ve yerlerin silinmesi, tozların alınması, camların silinmesi ve benzeri hizmetler dahildir.

Insured Talep etmeniz durumunda buhar temizlik makinesi de getirilmektedir.

Ev temizliği talebinizi belirtirken detayları iletmeniz de fayda vardır, çünkü ona göre ekipman ve malzeme getirilmektedir. Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde ihtiyacınıza göre hizmet sunmaktayız.

   EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI 2021

HİZMETALANFİYATAÇIKLAMA

1 Gündelikçi

Personel

40-90

m2

190,00 TLMalzemesiz

2 Gündelikçi

Temizlik

Personeli

90-140

m2

Sorunuz

Detaylı Dip Bucak Temizlik

Malzemesiz

3 Temizlik Personeli

(Ekip)

140-200 m2SorunuzTemizlik Kimyasalları

Buhar Makinesi

Elektrik Süpürgesi

 

İnşaat Sonrası TemizlikSorunuzMalzemeli ve Ekipmanlı

İnşaat Sonrası

Daire Temizliği

SorunuzMalzeme makine dahil temizlik(3Personel)

Cam Temizliği

Ev

4 SaatSorunuzMalzemeli ve Ekipmanlı

Cam Temizliği

Ofis

4 Saat

Sözleşmeli

İndirimli

Fiyatları

Sorunuz

Malzemeli ve Ekipmanlı

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik yerine getirir. Ev temizlik şirketi İstanbul Fiyatları 2021, konusunda merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Memnuniyet Garantili Ev Temizlik Hizmeti

Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar. Ev temizliğini bayan personelimiz yaparken, cam temizliğini bay personellerimiz yapmaktadır. Personellerimiz yılların verdiği uzmanlıkla sizlerin isteklerini eksiksiz yerine getirir.

Fiyatlarımız 2020 yılı güncel fiyatları olup, düzenli alınan hizmetlerde bu fiyatlar üzerinden indirim yapılmaktadır. Daha detaylı ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz en büyük referansımız ve motivasyon kaynağımızsınız. Sizlerden aldığımız takdir bizleri gururlandırmakta. Ev temizliği gibi şikayetlerin çok olduğu temizlik sektöründe müşteri memnuniyetimiz %90 üzerindedir. Müşterilerimizin taleplerini belirleyerek elimizden geldiğince profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. 

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Bahar Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Bahar temizliği dip bucak temizlik anlamına gelmekte, evinizde çekilebilir dolap, mobilyaların ve masaların çekilerek detaylı temizlik yapılmasıdır. Ortalama büyüklükte bir ev için 3 personel ile bahar temizliğini gerçekleştirmekteyiz. 

Kaç Gün Önceden Rezervasyon Yapabilirim ? 

1 gün önceden yapabilirsiniz, ama 2 gün önceden yaparsanız çok daha iyi olur. Aynı gün içinde de müsait olduğumuzda rezervasyon yapabilirsiniz. 

Ütü ve Bulaşık Ekstra Ücretli Mi?

Hayır saatleri içerisinde personelimiz, halı, koltuk ve stor perdelerin yıkanması dışında işlemleri yapmaktadır. Ek ücret talep etmemekteyiz. 

Buzdolabı Temizliği Fiyata Dahil Mi?

Evet, personelimiz saatleri içerisinde buzdolabınızı temizleyebilir. Ek ücret talep etmemekteyiz. 

Kadın Personelleriniz Camları Silebilir Mi?

Can güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde, iç kısımdan uzanabildiği kadar dış camları da silebilir. Profesyonel erkek cam temizlik personellerimiz de mevcut, camlarınızın büyüklüğüne göre profesyonel cam temizlik personellerimizi gönderiyoruz. 

Düzenli Temizlik Hizmeti Almak İstediğimizde İndirim Oluyor Mu ?

Evet, Düzenli hizmet alımlarında bu fiyat üzerinden indirim sağlanmaktadır. Düzenli hizmet alımı, ilk temizlik hizmetinden sonra sisteme kaydettiğimiz, kayıtlı numaranız üzerinden alınmaktadır. 

Temizlik Personelinin Gelmediği Durumlar Oluyor Mu ? 

Binde bir de olsa karşılaştığımız bir durum, bazen sağlık problemi bazen de kaza gibi önlenemez durumlar, çok küçük olasılıklarla oluyor.

Personelimiz bize iletir iletmez bir başka personeli gecikmeli de olsa yönlendiriyoruz, başladığı saatten itibaren belirtilen saat kadar personelimiz çalışabiliyor. 

Buhar Makinesi Hangi Alanlarda Kullanılıyor ?

Buhar makinesi bir çok alanda kullanılmakta. Zeminlerde, duvarlarda, mutfak ve lavabolarda dezenfekte özelliği ile sağlıklı bir yaşam için gerekli bir araç. 

Yüksek ısı ve buhar ile görünmeyen mikrop gibi organizmaları yok etmektedir.

Koltuk Yıkama Hizmetiniz Var Mı ?

Evet, koltuk yıkama hizmetimiz vardır. Yerinde yıkama ve vakumlama ile koltuklarınızı aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Adres:İstanbul/ Fatih

Temizlenecek Yer:450m2

isim:Robert Thompson

Tarih:17 Aug 2015

Time:21:00

Price:₺250

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat