(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Koltuk Yıkama

Back to Services
28 Cts 2016aboneComments: 0

Çeyrek asra yaklaşan tecrübe ile haftanın 7 Günü koltuk, yatak, sandalye ve halıfleks yıkama hizmeti sağlamaktayız. Firmamız yaklaşık 20 yıldır koltuk yıkama hizmeti sağlamaktadır. Koltuk, sandalye, stor perde ve yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu işlemleri yerinde yapmaktayız. Koltuklarınızı yıkatmak istiyor ve temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veriyoruz.

Koltuk yıkama şirketi olarak, bu hizmeti evinizde sağlıyoruz, yaklaşık 5-6 saat sonra koltuklarınızı ya da diğer yıkanan eşyalarınız kullanmaya hazır oluyor. Makine ile yıkama işlemi yapıldıktan sonra yine makine ile vakumlama hizmeti yapılarak koltuk ya da yataklardan kirli su çekilmektedir. Evde yıkama yapılmasına uygun makine ve kimyasallar ile ekibimiz gelmektedir. Ortalama kirlilikte bir koltuk takımının yıkanması 1 saat kadar sürmektedir. Yaz aylarında kuruma süresi biraz daha kısalmaktadır.

Koltuk yıkatma randevunuzu whatsapp üzerinden alabilirsiniz, fiyat bilgisini de yine yıkanmasını istediğiniz koltuk ve yatakların fotoğraflarını göndererek alabilirsiniz. Yıkanacak koltuk ve yatakların boyutlarına göre fiyat bilgileri farklılık gösterebilmektedir.

Koltuk Yıkama Fiyatları 2022

Koltuk yıkama şirketi fiyatları 2022 yılı koltuk yıkama hizmetinin ücretleridir, günceldir. Rezervasyon yapmadan önce bizimle mobil numaramızı kullanarak Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmeti yerinde yani evinizde verilen bir hizmettir. Sizin temin etmeniz ekstra bir ürün ya da aparat yoktur. Personelimiz makine ile gelerek koltuk, yatak ve sandalyelerinizi yıkamaktadır.

Koltuklar Nasıl Yıkanıyor?

Koltuklar öncelikle makine ile fırçalanmaktadır. Bu makine bir çok temizlik şirketinde maliyetli olduğu için bulundurulmaktadır. Firmamız koltukları manuel yöntemler yerine otomatik son teknolojik koltuk yıkama makinesi ile derinlemesine fırçalamaktadır. Koltukların temizliğinde koltuk yıkama şampuanı kullanılmaktadır. Sonrasında çıkmayan inatçı lekeler varsa, özel leke çıkarıcı kimyasallar ile lekeleri de temizlemektedir. Sonrasında vakum makinesi ile kirli su çekilmektedir ve koltuklar kurumaya bırakılmaktadır. Koltuk temizliğinde 2 adet makine ile hizmet verilmektedir.

HALIFLEKS YIKAMA ŞİRKETİ

Halıfleks yıkama hizmeti metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Ortalama olarak yılda en azından 3-4 defa ofis halıflekslerinin yıkanması sağlık açısından çok önemlidir. Bu hizmet sağlandıktan sonra çıkan kirli su görüldüğünde, ne kadar kirlenmiş bu halılar diye düşünebilirsiniz.

Halıfleksler önce rota ile detaylı ve derinlemesine fırçalanmaktadır, bu fırçalama ile işlemi saf su ve halı şampuanı ile yapılmaktadır. Sonrasında kirli su vakum makinesi ile çekilmekte ve halılar kurumaya bırakılmaktadır. Ortalama 5-6 saat içersin de tamamen kurumaktadır. Ofisler genellikle bu hizmeti hafta sonları yaptırmaktadır.

Yatak Yıkama Şirketi

Yatak yıkama hizmeti öncelikle bilmenizi isteriz ki, makine ile yatak fırçalanıyor sonrasında kirli su vakum makinesi ile çekiliyor. Yatak yıkama temizliği en azından sene de 1 defa yapılması gereken bir temizlik türüdür. Ortalama 5-6 saate yatak kurumaktadır ve kullanıma hazır olmaktadır. Kullanılan kimyasallar ve şampuan ile oluşan bakteri ve diğer kötü kokular yok olmaktadır. Yatak yıkama şirketi olarak çift kişilik ya da tek kişilik yatak sayısını belirtmeniz yeterli olmaktadır, fiyat alabilmeniz için.

Buhar Makinesi İle Koltuk Yıkama

Buhar makinesinin yüksek ısıda buhar püskürtmesi sonucu en inatçı lekeler bile temizlenmektedir. Kimyasala bile çoğu durumda gerek kalmamaktadır. Buhar makinesi ile yapılan temizlik daha sağlıklı olmaktadır. Kimyasal ürünlerin içerisinde bulunan bileşenler düşünüldüğünde daha sağlıklı olduğu konusunda bize katılacağınızı düşünüyoruz. Bu konuda koltuk türünüze göre bizden bilgi alabilirsiniz

Buharlı Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti

Tekli Berjer : Sorunuz

İkili Koltuk : Sorunuz

Üçlü Koltuk : Sorunuz

L Koltuk Takım : Sorunuz 

Tekli Yatak : Sorunuz

Çift Kişilik Yatak: Sorunuz

Sandalye : Sorunuz

Koltuk Takımı : Sorunuz

Sıkça Sorulan Sorular

En Erken Ne Zaman Koltuk ve Yatak Yıkama Hizmeti Alabilirim ?

Yarın için rezervasyon yapabilirsiniz, gün içinde de hizmet alıp alamayacağınızı sorabilirsiniz .

Koltuk Yıkama Ekibiniz Profesyonel Mi ?

Ekibimiz profesyoneldir, çeyrek asırlık tecrübemizle yüzeylere zarar vermeden, profesyonelce temizlik işlemi uygulamaktayız.

Koltuk Yıkama Hizmeti Kaç Saat Sürmektedir ? 

Ortalama bir koltuk takımının  yıkanması ve kurulamaya bırakılması

Nasıl Makine ve Ekipmanlar Kullanılıyor ? 

Koltuk ve yatak yıkama hizmetinde son teknolojik makineler kullanılmaktadır. Vakum ve Buhar Makinesi kullanılmaktadır. Kullanılan ürünler Karcher markasına aittir.

Koltuklarımı ve Yataklarımı Yıkamadan Hemen Sonra Kullanabilir Miyim ? 

Mevsime göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama olarak koltuklar 6-8 saat arası yatakları da 12 saat sonra kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz yıkama sonrası size net bilgi verebilir.

Deri Koltukları Nasıl Temizliyorsunuz ?

Deri koltuklara kimyasal kullanılması risklidir tepkime sonucu geri dönüşü mümkün olmayan şekilde, deri yüzeyde bozulmalar olabilir. Bu sebeple deri koltukların temizliğinde buhar makinesi kullanmaktayız. Buhar makinesi ile koltuklarınız hem dezenfekte oluyor hem de pırıl pırıl oluyor. Buhar makinesini gücü ile deri koltuklar temizlenmektedir. Koltuklarınız zarar görmeden derinlemesine temizlenmektedir

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat