(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

OFİS TEMİZLİĞİ

Back to Services
1 Pts 2015adminComments: 0

“Sözleşmeli ya da tek seferlik, ofislerinizi haftanın 7 günü 24 Saat, ister mesai saatleri içinde, isterseniz de mesai saatleri sonrası profesyonelce temizliyoruz. 

Ofis temizliği, diğer bir deyişle iş yeri temizliği ya da daha genel kapsamda ticari alanların temizliğini kapsamaktadır. Günümüzde işletmeler, dışarıdan hizmet almaktadır, bunun başlıca sebebi maliyet ve daha kaliteli hizmet sunulmasıdır. İstanbul’da bir çok temizlik firması bulunmakta, İstanbul ofis temizliği şirketleri arasında, kalitemiz ve uzman kadromuz ile en çok ofis temizliği yapan firmalar arasındayız. Haftanın 7 günü / 24 saat ticari alanlarınızı temizliyoruz.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

1-Personelin Güvenilir Olması,

Ofis ve iş yerinizde çalışacak personelin adli sicil kaydının temiz olması, firmamızın dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. İş yeriniz mahreminiz, özel ve değerli eşyalarınız bulunmakta, bu yüzden personel seçimi yaparken bunlara dikkat ederiz.

2-Kullanılan Malzeme ve Ekipmanlar,

Kimyasalların doğru kullanılmaması sağlık açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Her kimyasalın dozajı ve kullanım yeri ayrıdır. Ekipmanların da verimli kullanılması temizliğin kalitesini artırır. Her yıl yenilediğimiz makine parkurumuz ile profesyonel bir şekilde iş yerlerinizi temizliyoruz.

3-Personel Eğitimi,

Temizlik sektörü emek yoğun yani insan odaklı sektör. Standartların sağlanması diğer hizmet türlerinde olduğu gibi zor. Bu konuda sürekli aynı personeller ile çalışmakta onları düzenli eğitime tabii tutmaktayız. İş güvenliğinden, makine kullanımına kadar çeşitli eğitimlerden geçmekte, sonrasında iş yerlerinde hizmet vermektedir.

4-Belirlenen Saatlerde Temizliğin Bitmesi,

İş veren firma yani sizin belirttiğiniz saat aralıklarında temizliğin bitirilmesi önemlidir. Bu bağlamda, belirlediğimiz personel sayısı ve temizlik planı doğru çıkmakta bu da müşteri memnuniyetine yansımaktadır.

5-Temizlik Hizmetinin belli bir sistem içinde yapılması,

Firmamızda personel devir oranı düşüktür, çalışanlarımız mutlu bu da verdiğimiz hizmete yansımaktadır. Oluşturduğumuz sisteme göre temizlik sırasını iş görenlerimiz uygular, her hangi bir gecikme bizden kaynaklı olmamaktadır. Ekstra durumlar da gecikmeler geç çıkılarak telafi edilmektedir.

Ofis temizliği

Ofis Temizliği İstanbul

OFİS TEMİZLİĞİ HİZMET ŞEKİLLERİ

Tek Seferlik Detaylı Temizlik

 • Dış cephelerinizi ve camlarınızı iş güvenliği eğitimi almış ve iş güvenliği kurallarına uyan uzman personelimiz siler, tabelalarınızı da parlatır.
 • Temizlikte kullanılacak tüm ekipman ve malzemeler firmamız tarafından temin edilir.
 • Detaylı temizlikte istediğiniz tüm temizlik hizmetleri itinalı bir şekilde yapılır.
 • Ücretsiz keşif ekibimizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz öncesinde fiyat vermek sağlıklı olmaz.
 • Fiyatlar m2 ve personel sayısına göre değişmektedir.

Periyodik Detaylı Temizlik 

İster her hafta ister ayda 2 kere sizin taleplerinize göre oluşacak temizlik hizmetlerinde. Bazı firmalara her cumartesi günü detaylı temizlik talep etmekte bazıları her pazar tamamen sizin talebinize göre programlanacak temizlik hizmetleri detaylı şekilde yapılacaktır.

Her Akşam/Sabah Temizlik Hizmetleri

En çok tercih edilen temizlik hizmeti olup, ister haftada 5 gün ister haftada 7 gün sizin taleplerinize göre oluşacak part time temizlik personellerinden oluşturduğumuz kadro tarafından yapılmaktadır.

 • Deneyimli şeflerimizin kontrolünde gerçekleşir
 • Ekipman ve temizlik ürünleri tamamen firmamıza aittir.
 • Ay sonu fatura kesilir ve ekstra ücret istenmez.
 • Temizlik hizmetleri siz talep ettiğiniz sürece devam eder. Cayma bedeli yoktur.
 • Ücretsiz keşif ekibimizin hazırlayacağı fizibilite sonucu temizlik fiyat teklifi tarafınıza sunulur.
 • Profesyonel temizlik hizmetleri sunulmakta, hafta da bir gün detaylı temizlik yapılarak dip bucak mekanlarınız temizlenmektedir.

Ofis Temizliğinde Prensiplerimiz

 • Pronto, ahşap temizliğinde kullanılır, yerler ahşap ise oralarda da kullanılabilir ama dikkat edilmesi gereken nokta fazla konulduğunda leke yapar. 5 Litrelik suya bir kapak atmak yeterli.
 • Mikrofiber bez, yaptığımız ofis temizliğinde masaları mikrofiber bezler ile sileriz.
 • Mikrofiber bezler periyodik aralıklarda değişir yenileri kullanılır.
 • Mermerlerin parlatılmasında, tuz limon karışımı kullanılır veya arap sabunu kullanılır.
 • İnşaat sonrası temizliklerde veya çok kirli ortamlar da kireç sökücü su ile karıştır, bu noktaya dikkat bilinçsiz personel tarafından yapılan kireç sökücü çamaşır suyu karışımı zehirlenmelere yol açar. Belli bir süre ofis kullanılamaz.
 • Zeminler yüzey temizleyici ile temizlenir.
 • Duvarlar mavi mop ile temizlenir. Yüzey parlatmada kullanılır.

Bu bakımdan ofis temizliği konusunda deneyimli, tecrübeli, kurumsal hizmet yapısına sahip olan temizlik firmalarından hizmet alınması gerekir.

Ofis Temizliğinde Bizi Farklı Yapan Unsurlar

   Mesela, biz de masa silme bezleri renkleri farklı sandalye v.b mobilyaları silmek için kullanılan bezin renkleri farklıdır. Ofislerinizin ve iş yerlerinizin tozlardan ve diğer parazitlerden arındırılması ancak profesyonel dezenfektan sistemleriyle mümkündür. Günümüzde geleneksel yöntemler yerini son teknolojik ürünlere bırakmış ve daha iyi temizlik yapılmasını sağlamıştır.

   Tozlardan diğer parazit ve istenmeyen maddelere kadar zarar verici durumların ortadan kaldırılması, hijyen ve modern bir görünümün sağlanması adına parlatma çalışmalarının yapılması, mikropların türediği önemli alanların (lavabo, tuvalet gibi) dezenfekte çalışmasıyla kaliteli bir temizliğin meydana getirilmesi işlemleri ve daha fazlasıyla, Abone Grup Temizlik firması, standartların üzerinde temizlik alışkanlıkları sizlere sunmaktadır. Ofis temizliği konusunda titiz ve özenli çalışmalar meydana getiren firmamız, deneyimli kadrosuyla ofislerinizi daha temiz mekanlar haline getirir. 

Sizler ofislerinizden çıktıktan sonra yapılan temizlik işlerinin yapılması ve ideal bir ortamın çalışanlara sunulması işlerinizin aksamamasını sağlar.

Kurumsal Ofis Temizliği

   Abone Grup Temizlik firması olarak, sektörün belirleyici şirketlerinden birisi olmaktan gurur duymaktayız. Sektörün belirleyici firması olmamızın birçok sebebi olsa da, öncelikli sebebi arasında deneyimli ve eğitimli bir kadronun yanında kullandığımız malzemelerin kalitesi ayrıca, temizliğin insan sağlığı için en önemli çalışmalardan birisi olduğunu anlayan personelimiz ve kullandığımız teknolojik ekipmanlar.

   Ekip şeflerimizin ofislerinizin nasıl temizleneceği konusundaki raporlarından sonra, lüks malzeme ve mobilyaların zarar görmemesi adına malzemelerin dikkatli kullanımı zarar verici ucuz kimyasal temizlik maddelerinin kullanılmaması prensiplerimiz arasında yer alır. Her ofis bölmesinde farklı temizlik bez ve malzemelerinin kullanılması, tuvalet ev lavabo gibi yerlerde kullanılan malzemelerin kesinlikle, diğer alanlarda kullanılmaması gibi pek çok ince ve hassas noktaya dikkat edilmektedir. Lavaboların kötü koku yaymaması için temiz kokulu ürünler kullanmaktayız.

Ofis Temizliği  Şirketleri Fiyatları

Fiyatlar sizin taleplerinize göre değişmektedir. İster hafta da 1 ister ayda 2 veya haftanın tüm günleri temizlik hizmetleri talep edebilirsiniz. Personel başı maliyet ve m2 cinsinden iki çeşitte fiyat belirleme yapmaktayız.

İstediğiniz hizmetleri belirttiğinizde, uygun temizlik fiyatı ve sözleşmesi firmamızca hızlı bir şekilde hazırlanmakta, sonrasında temizlik hizmeti başlamaktadır. 

Ücretsiz olarak fizibilite raporumuz ile sizlere fiyat teklifimizi sunarız. Anlaşılan fiyat dışında hiç bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

 

Adres:New York, Wall st. 25/1

Temizlenecek Yer:450m2

isim:Robert Thompson

Tarih:17 Aug 2015

Time:21:00

Price:₺500

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat