(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

OFİS TEMİZLİĞİ

Back to Services
1 Pts 2015adminComments: 0

“Sözleşmeli ya da tek seferlik, ofislerinizi haftanın 7 günü 24 Saat, ister mesai saatleri içinde, isterseniz de mesai saatleri sonrası profesyonelce temizliyoruz. 

Ofis temizliği, diğer bir deyişle iş yeri temizliği ya da daha genel kapsamda ticari alanların temizliğini kapsamaktadır. Günümüzde işletmeler, dış kaynak yani dışarıdan hizmet almaktadır, bunun başlıca sebebi maliyet ve daha kaliteli hizmet sunulmasıdır.

İstanbul’da binlerce temizlik firması bulunmakta, İstanbul ofis temizliği şirketleri arasında, kalitemiz ve uzman kadromuz ile en çok ofis temizliği yapan firmalar arasındayız. Haftanın 7 günü / 24 saat ticari alanlarınızı temizliyoruz.

İhtiyacınıza Özel Ofis Temizliği Planlaması

Tam Zamanlı Temizlik Personeli Hizmeti 

Temizlik personelinin tüm özlük hakları firmamıza ait olmaktadır. Personelin yıllık izni sırasında, firmamız tarafından başka personel gönderilmektedir. Yapılan sözleşmeye göre temizlik malzemelerini de tedarikini sağlayabiliyoruz. İş yerinizin tüm temizlik işleri profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. 

Ofisinizin ihtiyaçlarına göre temizlik otomatları, elektrik süpürgesi gibi makinelerde talebiniz olduğunda temin edilmektedir. 

Kısmi Zamanlı Temizlik Personeli Hizmeti 

Ticari işletmelerin ihtiyacına göre günlük ya da saatlik temizlik hizmetini kapsamaktadır. Örneğin haftanın 2 günü, ofisinizin temizlenmesi işlemidir. Yine yapılan sözleşmeye göre temizlik malzemeleri ve makineleri temin edilebilir. 

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizliği

Ofisinizin büyüklüğüne göre genellikle 3 ila 6 personel arasında kapsamlı ofis temizliğini kapsayan hizmettir. Talebinize göre halıfleks, sandalye ve koltuklar yıkanabilir. Ofisinizin camları iç ve dış kısımlardan silinir. Ulaşılabilmesi zor alanlara, ekipmanlarımızla ve iş güvenliği tedbirleri sağlayarak ulaşıp temizlediğimiz kapsamlı temizlik türüdür. 

Bu tarz ofislerin temizliği genellikle hafta sonları yapılmaktadır.  Deri koltuklar buhar makinesi ile temizlenmektedir. Bu hizmette istenildiğinde zeminlerde otomat ile yıkanmaktadır. 

Düzenli Mesai Sonrası Temizlik

Ofis çalışanlarının mesaileri bittikten sonra yapılan temizlik işlemidir. İsterseniz ofisinizin anahtarlarını firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu hizmette talebinize göre malzemeli ve makineli olarak sağlanabilir. 

Düzenli Mesai Öncesi Temizlik

Mesai öncesi sabahın erken saatlerinde sağlanan temizlik hizmetidir. Ofis çalışanları gelmeden önce temizlik personelimiz ofisinizi temizler, çay ve kahve ikramı yapar.

Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

1-Personelin Güvenilir Olması,

Ofis ya da iş yerinizde çalışacak personelin adli sicil kaydının olmaması, firmamızın dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. İş yeriniz mahreminiz, özel ve değerli eşyalarınız bulunmakta, bu yüzden personel seçimi yaparken bunlara dikkat ederiz. 

2-Kullanılan Malzeme ve Ekipmanlar,

Kimyasalların doğru kullanılmaması sağlık açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Her kimyasalın dozajı ve kullanım yeri ayrıdır. Ekipmanların da verimli kullanılması temizliğin kalitesini artırır. Her yıl yenilediğimiz makine parkurumuz ile profesyonel bir şekilde iş yerlerinizi temizliyoruz.

Ofislere elektrik süpürgesi ve temizlik kimyasallarını temin edebiliyoruz. Sizi bu tarz işlerle uğraştırmıyoruz. Düzenli olarak makinelerin bakımını yaptırıyoruz. 

3-Personel Eğitimi,

Temizlik sektörü emek yoğun yani insan odaklı bir sektördür. Standartların sağlanması diğer hizmet türlerinde olduğu gibi zor olmaktadır.

Bu sebeple, sürekli aynı personeller ile çalışmakta onları düzenli eğitimlere tabii tutmaktayız. İş güvenliğinden, makine kullanımına kadar çeşitli eğitimlerden geçmektedir çalışanlarımız, sonrasında iş yerlerinde hizmet vermektedirler.

İş güvenliği sertifikası da firmamıza sağlanmaktadır.

4-Belirlenen Saatlerde Temizliğin Bitmesi,

Profesyonel temizlik ekiplerimizle, taahhüt edilen işin zamanında bitirilmesi bizim için çok önemlidir. Bu konuda gönül rahatlığı ile firmamızı güvenebilirsiniz. Binlerce ofis temizlediğimizi bilmenizi isteriz, çeyrek asırlık tecrübemizle tüm temizlik ihtiyaçlarınızı zamanında yetiştiririz.

5-Temizlik Hizmetinin belli bir sistem içinde yapılması,

Firmamızda personel devir oranı düşüktür, çalışanlarımız mutluluğu bizim için önemlidir, bu da verdiğimiz hizmete yansımaktadır. Oluşturduğumuz sisteme göre temizlik sırasını iş görenlerimiz belirlenen plana göre uygularlar, her hangi bir gecikme bizden kaynaklı olmamaktadır. Olağandışı durumlar da gecikmeler, geç çıkılarak telafi edilmektedir.

Ofis temizliği

Ofis Temizliği Şirketi

OFİS TEMİZLİĞİ HİZMET ŞEKİLLERİ

Tek Seferlik Detaylı Temizlik

 • Dış cephelerinizi ve camlarınızı iş güvenliği eğitimi almış ve iş güvenliği kurallarına uyan uzman personelimiz siler, tabelalarınızı da parlatır.
 • Temizlikte kullanılacak tüm ekipman ve malzemeler firmamız tarafından temin edilir.
 • Detaylı temizlikte istediğiniz tüm temizlik hizmetleri itinalı bir şekilde yapılır.
 • Ücretsiz keşif ekibimizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz öncesinde fiyat vermek sağlıklı olmaz.
 • Fiyatlar m2 ve personel sayısına göre değişmektedir.

Periyodik Detaylı Temizlik 

İster her hafta ister ayda 2 kere sizin taleplerinize göre oluşacak temizlik hizmetlerinde. Bazı firmalara her cumartesi günü detaylı temizlik talep etmekte bazıları her pazar tamamen sizin talebinize göre programlanacak temizlik hizmetleri detaylı şekilde yapılacaktır.

Her Akşam/Sabah Temizlik Hizmetleri

En çok tercih edilen temizlik hizmeti olup, ister haftada 5 gün ister haftada 7 gün sizin taleplerinize göre oluşacak part time temizlik personellerinden oluşturduğumuz kadro tarafından yapılmaktadır.

 • Deneyimli şeflerimizin kontrolünde gerçekleşir
 • Ekipman ve temizlik ürünleri tamamen firmamıza aittir.
 • Ay sonu fatura kesilir ve ekstra ücret istenmez.
 • Temizlik hizmetleri siz talep ettiğiniz sürece devam eder. Cayma bedeli yoktur.
 • Ücretsiz keşif ekibimizin hazırlayacağı fizibilite sonucu temizlik fiyat teklifi tarafınıza sunulur.
 • Profesyonel temizlik hizmetleri sunulmakta, hafta da bir gün detaylı temizlik yapılarak dip bucak mekanlarınız temizlenmektedir.

Ofis Temizliğinde Prensiplerimiz

 • Pronto, ahşap temizliğinde kullanılır, zeminler ahşap ise dozunda ahşap temizleyici kullanılması önemlidir.
 • Mikrofiber bez, yaptığımız ofis temizliğinde masaları mikrofiber bezler ile sileriz. Masa bezleri ayrı, mutfakta ve tuvaletlerde kullanılan bez renkleri ayrıdır.
 • Mikrofiber bezler periyodik aralıklarda değişir yenileri kullanılır. Bu işlemler belirlenen aralıklarla uygulanmaktadır.
 • Mermerlerin parlatılmasında, özel mermer koruyucu kullanılır. Granit mermer için özel kimyasallar kullanılır.
 • Güvenlik ofisler için çok önemlidir. Adli sicil kaydı olmayan personeller ofis temizliklerinde tercih edilmektedir. 
 • Kullanılan makinelerin düzenli olarak bakımları tarafımızca yapılmaktadır.
 • Duvarlar mavi mop ile temizlenir. Yüzey parlatmada kullanılır.

Bu bakımdan ofis temizliği konusunda deneyimli, tecrübeli, kurumsal hizmet yapısına sahip olan temizlik firmalarından hizmet alınması gerekir.

Ofis Temizliğinde Bizi Farklı Yapan Unsurlar

Mesela, biz de masa silme bezleri renkleri farklı sandalye v.b mobilyaları silmek için kullanılan bezin renkleri farklıdır. Ofislerinizin ve iş yerlerinizin tozlardan ve diğer parazitlerden arındırılması ancak profesyonel dezenfektan sistemleriyle mümkündür. Günümüzde geleneksel yöntemler yerini son teknolojik ürünlere bırakmış ve daha iyi temizlik yapılmasını sağlamıştır.

Tozlardan diğer parazit ve istenmeyen maddelere kadar zarar verici durumların ortadan kaldırılması, hijyen ve modern bir görünümün sağlanması adına parlatma çalışmalarının yapılması, mikropların türediği önemli alanların (lavabo, tuvalet gibi) dezenfekte çalışmasıyla kaliteli bir temizliğin meydana getirilmesi işlemleri, profesyonel ekiplermizce yapılmaktadır.

Abone Grup Temizlik firması, standartların üzerinde temizlik alışkanlıkları sizlere sunmaktadır. Ofis temizliği konusunda titiz ve özenli çalışmalar meydana getiren firmamız, deneyimli kadrosuyla ofislerinizi daha temiz mekanlar haline getirir. 

Sizler ofislerinizden çıktıktan sonra yapılan temizlik işlerinin yapılması ve ideal bir ortamın çalışanlara sunulması işlerinizin aksamamasını sağlar.

Kurumsal Ofis Temizliği

Abone Grup Temizlik firması olarak, sektörün belirleyici şirketlerinden birisi olmaktan gurur duymaktayız. Sektörün belirleyici firması olmamızın birçok sebebi olsa da, öncelikli sebebi arasında deneyimli ve eğitimli bir kadronun yanında kullandığımız malzemelerin kalitesi ayrıca, temizliğin insan sağlığı için en önemli çalışmalardan birisi olduğunu anlayan personelimiz ve kullandığımız teknolojik ekipmanlar.

Ekip şeflerimizin ofislerinizin nasıl temizleneceği konusundaki raporlarından sonra, lüks malzeme ve mobilyaların zarar görmemesi adına malzemelerin dikkatli kullanımı zarar verici ucuz kimyasal temizlik maddelerinin kullanılmaması prensiplerimiz arasında yer alır. Her ofis bölmesinde farklı temizlik bez ve malzemelerinin kullanılması, tuvalet ev lavabo gibi yerlerde kullanılan malzemelerin kesinlikle, diğer alanlarda kullanılmaması gibi pek çok ince ve hassas noktaya dikkat edilmektedir. Lavaboların kötü koku yaymaması için temiz kokulu ürünler kullanmaktayız.

Ofis Temizliği  Şirketleri Fiyatları

Fiyatlar sizin taleplerinize göre değişmektedir. İster hafta da 1 ister ayda 2 veya haftanın tüm günleri temizlik hizmetleri talep edebilirsiniz. Personel başı maliyet ve m2 cinsinden iki çeşitte fiyat belirleme yapmaktayız.

İstediğiniz hizmetleri belirttiğinizde, uygun temizlik fiyatı ve sözleşmesi firmamızca hızlı bir şekilde hazırlanmakta, sonrasında temizlik hizmeti başlamaktadır. 

Ücretsiz olarak fizibilite raporumuz ile sizlere fiyat teklifimizi sunarız. Anlaşılan fiyat dışında hiç bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

 

Adres:New York, Wall st. 25/1

Temizlenecek Yer:450m2

isim:Robert Thompson

Tarih:17 Aug 2015

Time:21:00

Price:₺500

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat