(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

PROFESYONEL ACARKENT TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Acarkent’de taşınma öncesi boş ya da eşyalı villa temizliği hizmeti vermekteyiz.

Taşınma öncesi villa temizliği için ortalama olarak 6 kişilik ekip yeterli olabilmektedir. Eğer villa da tadilat vs olduysa temizlik personeli sayısı 9 personele kadar çıkmaktadır. Temizlik esnasında kullanılan tüm ekipmanlar, kimyasallar, temizlik bezleri, buhar makinesi, elektrik süpürgesi, merdiven gibi donanımlar tarafımızca getirilmektedir.

Taşınma öncesi Acarkent’de villa temizliği yaptırmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Temizlikten önce mümkünse villanızın videosunu göndermenizi rica ederiz. Kullanılacak ekipman ve belirlenecek personel sayısı için detaylı bir video bize çok yardımcı olacaktır.

Eşyalı daireler için tamamen sizin yapılmasını istediğiniz işlere göre personel sayısı belirlenmektedir. Genellikle detaylı, bahar temizliği talep edilmektedir müşterilerimiz tarafından. Bu temizlikte iç dış cam, mutfak dolapları, balkon, bahçe temizliği yapılmaktadır, bunların yanı sıra evinde genel temizliği yapılmaktadır.

Ekiplerimiz 8 saate kadar çalışabilmektedir. Ortalama olarak temizlik hizmetleri 7 saat civarı sürmektedir. Ekiplerimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat