• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Abone Grup Acarkent Temizlik Şirketi olarak, Acarkent’te taşınma öncesi boş ya da eşyalı villa temizliği hizmeti vermekteyiz.

Taşınma öncesi villa temizliği için ortalama olarak 6 kişilik ekip yeterli olabilmektedir. Eğer villa da tadilat vs olduysa temizlik personeli sayısı 9 personele kadar çıkmaktadır. Temizlik esnasında kullanılan tüm ekipmanlar, kimyasallar, temizlik bezleri, buhar makinesi, elektrik süpürgesi, merdiven gibi donanımlar tarafımızca getirilmektedir.

Acarkent Villa Temizliği Şirketi

Taşınma öncesi Acarkent’de villa temizliği yaptırmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Temizlikten önce mümkünse villanızın videosunu göndermenizi rica ederiz. Kullanılacak ekipman ve belirlenecek personel sayısı için detaylı bir video bize çok yardımcı olacaktır.

Eşyalı daireler için tamamen sizin yapılmasını istediğiniz işlere göre personel sayısı belirlenmektedir. Genellikle detaylı, bahar temizliği talep edilmektedir müşterilerimiz tarafından. Bu temizlikte iç dış cam, mutfak dolapları, balkon, bahçe temizliği yapılmaktadır, bunların yanı sıra evinde genel temizliği yapılmaktadır.

Ekiplerimiz 8 saate kadar çalışabilmektedir. Ortalama olarak temizlik hizmetleri 7 saat civarı sürmektedir. Ekiplerimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.

Acarkent Villa Cam Temizliği

Cam temizlik ekiplerimiz profesyonel olup, uzanılması güç dış cephe cam temizlikleri için gerekli çözümü sağlayacaktır. Teleskop uzatma yardımı ile ya da Vinç yardımı ile dış cephe camlarının temizliği yapılmaktadır.

Acarkent Boş Daire Temizliği

Taşınma öncesi villa ya da boş daire temizliği hizmeti ile evlerinizi dip bucak detaylı bir şekilde temizliyoruz. Ekiplerimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.

Elektrik süpürgesi, temizlik kimyasalları, buhar makinesi ve cam temizlik ekipmanları getirilen ekipman ve malzemelerdir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al