• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Ev Temizliği Firması

İstanbul’da ev temizliği firması arayışınız varsa, doğru adrestesiniz. Haftanın 7 günü İstanbul’un bütün semtlerine profesyonel ev temizliği ve taşınma öncesi ev temizliği hizmeti alabilirsiniz. Öncelikle temizlenecek eviniz hakkında;

  • eşyalı/kiracı çıktı/sıfır daire 
  • 2+1/3+1/1+0/1+1/4+1/Dubleks/villa
  • Dairenizin m2 hakkında bilgi.

 

Ev temizliği fiyatları hakkında bilgi almak artık çok kolay. Yukarıda ki şekilde örneğin 2+1 eşyalı 90 m2 dairem için temizlik hizmeti fiyat teklifi almak istiyorum dediğinizde Whatsapp üzerinden fiyat teklifi sunmaktayız. 

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları dairenizin detaylarına göre farklılık göstermektedir. Malzemeli ya da malzemesiz olarak temizlik hizmeti sunmaktayız. Evin büyüklüğü, temizlik hizmeti sağlayacak personel sayısı, istenilen detaylar gibi maliyet unsurları ev temizlik fiyatlarını belirlemektedir. Evin kullanılır mobilyalı olması ve taşınma öncesi gibi temizlik hizmetlerinde personel sayısı ve kullanılacak ekipmanlar değişiklik göstermektedir.

Eşyalı olarak kiralanmış evlerin temizliğinde, koltuk ve yatak yıkama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

Dairenin boş olması, taşınma öncesi temizlik olması, ya da sıfır daire olması durumunda en az 2 personel ile malzemeli şekilde ekibimiz gelmektedir. Elektrik süpürgesi, merdiven, Buhar makinesi, temizlik kimyasalları, bezleri ve kovaları ile temizlik ekibimiz gelmektedir. Özellikle malzemeli gelmemizin sebebi boş evlerde merdiven, elektrik süpürgesi gibi temizlik için çok önemli araçların olmaması temizlik hizmet kalitesini olumsuz etkilemesidir.

Boş – Taşınma Öncesi- Kiracı Sonrası- Ev Temizlik Fiyatları

Daire Tipi Temizlik Türü – Personel Sayısı Fiyat
1+1 Malzemeli 2 Personel 1800 TL
2+1 Malzemeli 2 Personel 2000 TL
3+1 Malzemeli 2 ya da 3 Personel Sorunuz
4+1 Malzemeli 2, 3 ya da 4 Personel Sorunuz
Villa Malzemeli ve Ekipmanlı 5-6 ya da fazla Personel Sorunuz

Eşyalı dairelerde mutfak dolaplarının iç kısımları temizleneceği zaman çok vakit almakta bu sebeple en az 2 personel tavsiye etmekteyiz. 

Tek personel talep ettiğinizde malzemesiz olarak gelmektedir, bu hizmet sadece eşyalı az kirli mobilyalı daireler için sunulmaktadır. Saatleri içerisinde Salon, camlar iç ve dış, banyo, tuvalet, mutfak genel temizliği yapılmaktadır. Saatleri içerisinde tek personel ile hizmet sağlandığında personelin yapmadığı işler, mutfak dolabı iç kısmı, duvar, tavan, panjur temizliği yapmamaktadır. Profesyonel ev temizliği talebiniz olursa bu hizmetlerde verilmektedir.

Boş Ev Temizliği

Taşınma öncesi ev temizlik hizmetidir, kiracı çıktığında, ya da boya badana sonrası bu hizmeti almanız sizin için uygun olacaktır. Sıfır daire temizliklerinde cam çerçevelerinde koruyucu bantlar bazı durumlarda uzun süre güneşe maruz kaldığında çok zor temizlenmektedir, böyle bir durumda önceden haber vermeniz gerekmektedir. 

Ev Temizliği İstanbul

İstanbul’un bütün semtlerine profesyonel temizlik hizmeti götürmekteyiz. Profesyonel temizlik hizmeti en az 2 personel ile sağlanmaktadır. Evin büyüklüğüne ve detaylarına göre personel sayısı belirlenmektedir.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

En az 2 personel ile hizmet sağlamaktayız. İnşaat kalıntıları detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Mutfak dolapları, camlar iç ve dış kısımdan temizlenmektedir. Zeminlerden inşaat kalıntıları arındırılmakta, ıslak alanlar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

İnşaat sonrası temizlikte gerekli malzemeler: Elektrik süpürgesi, merdiven, cam temizlik takımları, cam ve yer kazıma aparatları, porçöz, çamaşır suyu, Arap sabunu, Pril, mikrofiber temizlik bezleri, bulaşık süngeri ve teli, cif, ahşap temizleyici yeterli olacaktır.  

Temizlik Firması Fiyatları 

Temizlik hizmetinin detaylarına göre fiyatlar değişmektedir. 2023 yılında malzemeli ve ekipmanlı olarak 1 adet personel  ücretlendirmesi 1000 liradan başlamaktadır. Temizliğin detaylarına ve kullanılacak ekipmanlara ve lokasyona göre fiyatlarda ufak değişiklikler olabilmektedir.

Profesyonel Ev Temizliği

Profesyonel kurumsal ev temizliği hizmetinde en az 2 personel ile hizmet sağlanmaktadır. Petekler, tuvaletler ve banyolar buhar ile temizlenmektedir. Mutfak dolapları iç ve dış kısımdan, camlar iç ve dış kısımdan detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Kısacası evinizde derin detaylı bir temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Temizlik personeli aynı zamanda düzenleme de yapmaktadır, ama taşıma yapmamaktadır değerli müşterilerimizin dikkatine.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al