• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

BAKIRKÖY TEMİZLİK FİRMASI

“Bakırköy temizlik firması olarak, malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü ofis temizliği, ev temizliği ve virüslere karşı dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşman.“

Abone Grup Bakırköy Temizlik Şirketi olarak, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, hastane, okul, üniversite, site, konut, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, dezenfeksiyon hizmeti, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz.

Bizlere ulaşıp hızlıca whatsapp üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, Bakırköy temizlik şirketleri fiyat listemizi aşağıda bulunan listemizden kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, whatsapp hattımızdan hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

0530 240 83 08 (Mobil)  Whatsapp Hattı

0212 245 56 62 (Sabit)

 info@abonegrouptemizlik.com

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Çay Kahve Sunum Personeli

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği Hizmeti

Buharlı Profesyonel Detaylı Ev Temizliği

Cafe ya da Restoran Temizliği

Detaylı temizlik Hizmeti

Pencere cam temizlik  Hizmeti

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmeti

Mağaza Temizlik Hizmeti

Okul Dershane Eğitim Kurumu Temizlik Hizmeti

Tecrübeli personellerimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Kadıköy ilçemizde birçok periyodik temizlik projesi yürütmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile Bakırköy Temizlik Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Temizlik konusunda fark yaratıyoruz. 

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize tanımadığımız birini almanın zorluğunu biliyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır. Bu yüzden sürekli olarak çalıştığımız ve tanıdığımız personelleri evlerinize gönderiyoruz.

Gündelikçi temizlik personeli ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz.  Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler, sizlere belirtmek isteriz ki; evinize gelen personelleri yakinen tanıyoruz.

Bakırköy Ev Temizliği 

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda salgın hastalıkların artması sebebiyle ev temizliği daha önemli bir hale gelmiştir. Salgın hastalıkların bilincinde olup, personelimize bu konuda eğitim veriyoruz, personellerimiz maskeli ve eldivenli şekilde evlerinizi temizliyor.


Evlerinize gönderdiğimiz personeller güvenilir ve tecrübeli personellerdir. Sigortalı çalışanlarımızdır. Temizlik konusunda periyodik eğitimler almaktadırlar. Kimyasalların kullanım alanlarını bilmektedirler.

Evinizin büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için 1 personel genellikle yeterli olmaktadır. Gönderdiğimiz personeller 8 saate kadar çalışabilmektedirler. Daha büyük evler için personel sayısı, istenen hizmetlere göre değişmektedir.

Bakırköy Eşyalı Ev Temizlik Fiyatları Gündelikçi Hizmeti 2023

( 1+1 Daireler İçin ) Malzemesiz Hizmet Bedeli 500 TL

( 2+1 Daireler İçin ) Malzemesiz Hizmet Bedeli 550 TL

( 3+1 Daireler İçin ) Malzemesiz Hizmet Bedeli 650 TL 

Detaylı temizlik, Profesyonel Malzemeli ve Ekipmanlı Hizmet İçin Daire Detaylarınıza Göre Fiyat Verilmektedir

Dairenizin mevcut durumuna göre personel sayısı belirlemekteyiz. Tek personel geldiğinde 1+1 daireler dışında mutfak dolabı iç kısımlarının temizliğini yapmamaktadır. Tek personel geldiğinde en fazla 8 saate kadar çalışabilir. Mutlubiev için doğru adrestesiniz.

Ekip temizliği istediğinizde, detaylı ince temizlik, ekipmanlı ve malzemeli profesyonel ekip, Buhar Makinesi ve Elektrik Süpürgesi temizliğe dahildir bu hizmet için fiyat sorunuz.

Eşyalı Daire Ev Temizliğinde Bilinmesi Gerekenler

Personel ve ekiplerimizin çalışma saatleri 8 saattir. Ek çalışma yapılmasını isterseniz saati kişi başı ücret 80 TL’dir.

Süreleri içerisinde personelimiz dediklerinizi yapar. Yapmadıkları işler halı ve koltuk yıkama, avize temizliği. Halı ve koltuklarınız silinebilir.

Düzenli olarak aynı personelin gelmesini isteyebilirsiniz, memnun kaldığınız personel aksi bir durum olmadığı sürece gönderilecektir.

Boş daire temizliği ve inşaat sonrası daire temizliği bu temizlik hizmetlerinden farklıdır, tek personel gönderilmemektedir.

Bakırköy Ofis Temizliği Şirketi

Ücretsiz keşif hizmeti ile ofislerinizin temizlik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Uygulanacak temizlik hizmetinin sürelerini ve içeriklerini sizinle beraber belirledikten sonra, tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanları tarafımızca temin edilerek detaylı şekilde ofisinizi temizliyoruz.

Ofis ya da iş yerlerinizin ihtiyaçlarına göre temizlik hizmeti sağlamaktayız. Mesai sonrası ya da mesai öncesi malzemeli ya da malzemesiz olarak temizlik hizmeti sağlamaktayız. Genel olarak ofisler uygulanan temizlik programları aşağıdaki gibidir.

Ayda bir defa cam ve çerçeve temizliği

Ayda bir defa veya 2 defa ofis temizlik hizmeti

Düzenli haftanın her günü temizlik hizmeti

Hafta sonları detaylı ofis temizliği,

Salgın hastalıklar sonrası ihtiyaç haline gelen dezenfeksiyon hizmeti ile ofislerinizi haftanın 7 günü dezenfekte edebiliyoruz. Düzenli olarak dezenfekte edilen ofislerde vaka sayılarında azalma görülmektedir. Hastalığın yayılma hızını düşürmektedir, uzmanların da belirttiği gibi dezenfeksiyon sonrası virüs ve bakterilerin %99.9′ a kadar yok olduğu bilinmektedir.

Ofisinizin metrekaresine göre ve istenilen detaylara göre düzenli olarak ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bir çok firmaya yıllardır temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Temizlik şirketlerinizden hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanında yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Ofis temizliğinde başlıca yaptığımız işler, iç dış detaylı cam temizliği, ofis içinin detaylıca temizlenmesi, sandalye ve koltukların silinmesi, talebiniz olursa yıkanması. Halıflekslerin yıkanması, ulaşılması zor alanların temizliği gibi.

Bakırköy Cam Temizlik Şirketi

Abone Grup Bakırköy Cam Temizlik  Şirketi olarak, deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın ve evlerin dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde tüm ekipman ve malzemeler tarafımızca temin edilmektedir.

Evlerinizin camlarını içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimize temizletebilirsiniz. Hızlı ve makul fiyatlar için bizlerden randevu alabilirsiniz. Ortalama 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği 3-4 saat sürmektedir. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir.

Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır

Cam temizliği yapılırken dikkat edilmesi gerekenler;

Cam temizliğinde en önemli konu insan sağlığıdır. Personel yüksekte çalışma sertifikasına sahip olmalıdır, gerekli önlemlerin hepsi eksiksiz alınmalıdır, can tehlikesi olan dış cepheler ve camlar silinmemelidir. Profesyonel cam temizlik şirketleri, bu tedbirleri sağlamadan cam temizliğine başlamaz.

Gerekli durumlarda vinç tarafımızca tedarik edilmektedir.
Camların çizilmesi durumunda maalesef telafisi mümkün değildir, bu sebeple bilinçsiz personele cam temizliği yaptırılmamalıdır. Doğru kimyasal ve aparatların kullanılması gereklidir.

Bakırköy temizlik şirketleri arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz.

Abone grup temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz. Bir çok site ve iş yerinin dış cephe ve camlarını düzenli olarak temizlemekteyiz.

Yerinde Koltuk, Sandalye, Yatak ve Halıfleks Yıkama Hizmeti

Bakırköy Koltuk Yıkama Şirketi olarak, profesyonel makinelerimiz ve ekipmanlarımız ile yerinde yani evinizde;

Koltuk, Berjer, Sandalye, Yatak, Halıfleks ve panjur yıkama hizmetimiz vardır. İnatçı lekelere karşı buhar makinesi kullanılmaktayız, yüksek ısıda kir ve lekeler yok edilmektedir.

Koltuklarınız zarar görmeden, buharlı yıkama yöntemi ile koltuklarınız satın aldığınız ilk gün kadar temiz ve bakterilerden arınmış oluyor. Koltuk yıkama hizmeti alacaksanız kaliteye önem vermenizi tavsiye ederiz. Kullandığımız yöntemlerle koltuklarınızı 6 saat sonra kullanabilirsiniz.

Buharlı koltuk yıkama ve buharlı yatak yıkama hizmetimiz ile sizi tanıştırmak isteriz. Düzenli olarak bu hizmetimizi alacağınızı düşünüyoruz.

Buharlı temizlik yüksek ısıda püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır, sonrasında çözülen kirler vakum makinesi ile çekilmektedir. Buhar makinesi ile yapılan temizlikte neredeyse kimyasala hiç gerek kalmamaktadır.

Buhar özelliği alerjik hastalığı bulunanlar için ve bebekler için ideal temizleme yöntemidir. Kimyasal kullanılmadığı için temizlik tamamen organik olmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine koltuk ve yatak yıkama hizmetimiz vardır. Buhar ile yıkama mikrop ve bakterilerin %99.99’unu öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Temizlik personelimiz can tehlikesi olmayan durumlarda camlarınızı iç ve dış kısımdan siler. Daha büyük camlar için profesyonel erkek cam temizlik personellerimiz ekipmanları ve koruyucu aparatları ile gelmektedir.

Profesyonel Ev Temizliği Neleri Kapsıyor?

Eşyalı ya da boş daire temizliklerini kapsamaktadır. En az 2 kişilik ekip halinde geliyoruz, Detaylı derin bir temizlik yapılıyor bu hizmette, bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanları bize ait oluyor.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

Temizlenecek ev ya da iş yerinin büyüklüğüne göre ekip sayısı artmaktadır. Ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz ya da whatsapp hatlarımızdan iletişime geçerek fiyat teklifi ve temizliğin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar ve ekipmanlar firmamızca tedarik edilebilir. Malzemeli ve ekipmanlı hizmetler sadece ekip halinde en az 2 kişi talebinizde getiriliyor. 

Haftanın 7 Günü Hizmet Alabilir Miyim ?

Evet haftanın tüm günleri hizmet alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Temas edilen yerlere önce püskürtme yöntemi ile anti bakteriyel alkol bazlı ürünler püskürtülüyor, sonrasında temiz bez ile siliyoruz. Kapalı ortamda havayı da püskürtme yöntemi ile dezenfekte ediyoruz. Instagram sayfamızdan, yaptığımız dezenfekte hizmetlerinin fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

Dezenfekte İşlemi Sırasında Kullanılan Ürünün İçeriği ?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır. İnsan sağlığına zararsız Tip 2 – Tip 4 dezenfekte ürünleri kullanılmaktadır.

Çöp Ev Çok Kirli Ev Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, Whatsapp üzerinden bize dairenizin videosunu paylaşırsanız, yapılacak temizlik hakkında detayları ve fiyat teklifimizi size iletiriz.

 

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al