• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

 

Beşiktaş Temizlik Şirketi

“Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş’ın bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü  ofis, ev, cam temizliği ve taşınma öncesi boş daire temizlik hizmeti veriyoruz” 

Abone Grup Beşiktaş Temizlik şirketi olarak, düzenli ya tek seferlik temizlik olarak ev ve ofis temizliğinin yanı sıra inşaat sonrası ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, virüslere karşı dezenfeksiyon hizmeti, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz. Size en yakın temizlik şirketiyiz. 

Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Hızlı Rezervasyon için; Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Temizlik Personellerimiz Covid 19 Virüsü sebebiyle, çalışmalarını koruyucu maske ve eldiven ile sürdürmektedir. Bu şekilde salgının yayılmasını önlemekte, insan sağlığına sorumluluk ilkesi gereğinde çok dikkat etmekteyiz. Ev temizliğinin yanı sıra dezenfeksiyon hizmeti de alabilirsiniz. 

Beşiktaş Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Beşiktaş ve İstanbul sınırları içerisinde  birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri tedarik etmekteyiz. Referanslı, Adli Sicil kayıtları olmayan, temizlik ve sunum personelleri hizmeti vermekteyiz. 

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Ev Temizliği

Çay Kahve Sunum Personeli

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Daire Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Buharlı Vakumlu Profesyonel Detaylı Ev Temizliği

Cafe ya da Restoran Temizliği

Detaylı temizlik Hizmeti

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmeti

Mağaza Temizlik Hizmeti

Okul Dershane Eğitim Kurumu Temizlik Hizmeti

Otel Temizliği

Restoran Mutfak Temizliği

 

EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile, ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Ev temizliği denince ilk akla gelen şüphesiz eşyalı dairelerin temizliğidir.

Eşyalı daireler için gündelikçi kadın personellerimiz Beşiktaş’da ile size hizmet sağlayabiliriz. Evinizin büyüklüğüne göre ya da detayına göre personel sayısı belirlenmektedir. Saatleri içerisinde ütü, bulaşık, dolap içleri gibi temizlik işlemlerini yapabilir, bu hizmetler ek ücrete tabii değildir.  

Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel kadın temizlik personelleri gönderiyoruz.

Dilerseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. 

Eşyalı Ev Temizlikleri Gündelikçi Temizlik Personelleri Tarafından Yapılmaktadır.

Gelen temizlik personeli 8 saate kadar çalışabilmektedir. 

 • Gündelikçi Temizlik Personeli
 • Profesyonel Ekip Temizliği  ( En az iki personel)
 • Yarım Günlük Temizlik Hizmetimiz maalesef yoktur. 

Ev temizliği hizmeti iki şekilde yapılmaktadır. Gündelik rutin ev temizliği ve detaylı ev temizliği. Ekip tarafından yapılan temizlik, detaylı temizlik hizmetidir. Bu temizlikte genellikle , 2 kadın 1 erkek temizlik personeli tarafından hizmet sağlıyoruz. Cam temizliğini erkek personel yaparken bayanlar dip bucak temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları bu temizliğe dahildir.

Diğer türlü sizin talebinize göre kadın temizlik personeli gönderilir. Bir personelin bir günde ortalama 60m2 temizlik yaptığı göz önünde bulundurulmalıdır. Yapılan temizliğin kalitesi açısından öncelikle talebinizi net bir şekilde bizlere söylemeniz gerekmektedir. Genellikle ev temizliğine son zamanlar da 1 kadın personel talep edilmektedir o da ancak genel temizlik yapabilmektedir. Detaylı temizlik için en az 2 bayan gerekmektedir. 

Personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. 

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş ev temizliği paketlerimize, abone olarak ister ayda bir ister ayda iki kere makul fiyatlara evlerinizi temizletebilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI 2023

2023 yılı için, Beşiktaş temizlik şirketleri fiyatları hakkında bilgi verelim, öncelikle fiyatlar konusunda istediğiniz temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır.

Taşınma Öncesi Boş Daire Temizliği

İnşaat sonrası ve boş daire temizliğinde işler değişmektedir, inşaat sonrası temizlik daha profesyonel bir temizlik hizmeti gerektirmektedir. Bu sebeple detaylı bilgiye ihtiyacımız vardır. En az 2 kişilik ekipler halinde gelmekteyiz, bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını boş daire temizliklerinde getirmekteyiz.

Boş daire temizliği nasıl yapılıyor gibi bir sorunuz varsa, Youtube kanalımızda bu linki tıklayarak ufak bir örneği izleyebilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlikte ekip istemenizi tavsiye ediyoruz. Tek personel gönderilmemektedir. Ekibimiz gerekli kimyasallar ve ekipmanlar ile evinizi anahtar teslim temizliyor. İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.

Mobilyalı Daire Temizliği 

Hali hazırda kullandığımız evlerimiz için temizlik hizmeti alırken kullandığımız tabir, eşyalı evlerin temizliğin de ortalama 1 ya da 2 personel görevlendirilmektedir.

Burada size iki seçenek sunmaktayız, profesyonel derin temizlik ve gündelikçi hizmeti. 

Profesyonel derin temizlik hizmetinde, bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını biz getiriyoruz. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi ve temizlik kimyasalları aklınıza gelebilecek bütün ekipman ve gereçleri getiriyoruz. 

Gündelikçi hizmetinde, personel malzemesiz olarak gelmektedir.

Eşyalı dairelerde, 120 metre kareye kadar tek personel gönderebiliyoruz. Çalışma saati 8 saat ile sınırlıdır. Saatleri içerisinde dediklerinizi yapabilir.

Evin büyüklüğüne göre personel sayısı artmaktadır, eşyalı daireler için gündelikçi personel talep edebilirsiniz. Ütü, Bulaşık ve Çamaşır gibi hizmetlerinizi de ekstra ücret istemeden saatleri içerisinde personelimiz yapmaktadır.

Personellerimiz sürekli ev temizliği hizmeti yaptığı için işinde uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyetimiz %90’nın üzerindedir, bilmenizi isteriz.

Personelimiz saatleri içerisinde sadece şu temizlikleri yapmaz,

Halı ve koltuk yıkama yapmaz, (silebilir) 

Avize temizliği yapmaz, aparat ile tozu alınabilir.

Jaluzi perde yıkaması yapmaz, (Profesyonel hizmet talebinizde temizlenir)

Bunun dışarısında ki temizlik taleplerinizi saatleri içerisinde itina ile yapar. 

BEŞİKTAŞ TEMİZLİKÇİ BAYAN GÜNDELİKÇİ EV TEMİZLİĞİ

500,00 TL’dir. (1+1 daireler için)

550,00 TL’dir (2+1 daireler için)

600,00 TL’dir (3+1 daireler için)

( 1 Kadın personel geliyor, 8 Saate kadar personel çalışabilmektedir)

Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır, aynı gün temizlik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz durumunda satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

İŞYERİ OFİS TEMİZLİĞİ

İş yerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm özlük hakları firmamıza aittir. 

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

2020 yılından başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalıklar sonucu düzenli temizlik hizmetlerine ihtiyaç zorunlu hale gelmiştir, temizlik hizmetinin önemi anlaşılmıştır.

Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavabolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Beşiktaş temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır. 

OFİS TEMİZLİK FİYATLARI

Ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Öncelikle temizlikte yapılacak işlerin listesi hazırlanmalı, haftada kaç gün temizlik ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Daha sonra oluşturulan raporlar ile haftalık sizin de talep ettiğiniz günlerde profesyonel ekibimizce temizlenir. 

Ofis temizliği hizmetinde saatlik ihtiyacınız olduğu kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz, bu da fiyatların ekonomik olmasını sağlamaktadır. 

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz.

İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

Neden Abone Grup ?

 • Güvenilir, sigortalı, iş güvenliği evrakları bulunan personeller.
 • Profesyonel temizlik hizmeti, malzemeli ya da malzemesi temizlik hizmeti.
 • Ücretsiz Keşif Hizmeti.
 • 20 yıllık tecrübe, yüksek müşteri memnuniyeti.
 • Online rezervasyon imkanı.
 • Malzemeli ya da malzemesiz temizlik hizmeti imkanı.
 • Bütün temizlik hizmeti ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm.
 • Gerçek müşteri yorumları ve referanslar.

 Dış Cephe Cam Temizliği 

Cam temizlik firması olarak, Beşiktaş ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Camlarınızı iç ve dış kısımlardan detaylı olarak temizliyoruz. Oksitli camlara kullandığımız özel ilaçlarla büyük ölçüde çözüm sağlıyoruz. 

Cam temizliğinin yanı sıra talep ettiğinizde işletmelerinizin tabelalarınızı da yıkıyoruz. Tabela temizliği için gerekli ekipmanları ve yüksek merdiven gibi araç gereçleri temizlik esnasında tedarik ediyoruz.

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cephelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğundan sizi kurtarıyoruz çeyrek asra yaklaşan tecrübemizle iş güvenlik kurallarına dikkat ederek kaliteli hizmet sağlıyoruz. 

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Beşiktaş Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Dezenfekte Hizmetiniz Var Mı ? 

Evet dezenfekte hizmetimiz vardır, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri ile nano teknolojisi kullanılarak püskürtme yönetimi ile alanları ve evleri dezenfekte ediyoruz. Virüs ve bakterilerin dezenfekte sonrası %99.9 yok olduğu uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Referanslarına ve sosyal medya hesaplarına bakıp fikir sahibi olabilirsiniz, onun dışında en önemli husus referanslarıdır. Gerçek olmayan müşteri yorumları yanıltıcı olmaktadır.

Ofis Temizlik Fiyatları?

Whatsapp üzerinden nasıl bir ofis temizliği hizmeti almak istediğini belirtirseniz, size uygun hizmet ve fiyat teklifi verilecektir.

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

En az 2 kişilik ekip ile, malzemeli ve ekipmanlı olarak hizmet sağlıyoruz. Fiyat almak isterseniz whatsapp üzerinden temizlik detaylarını paylaşın lütfen, fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız.

Çöp Ev Çok Kirli Ev Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, Whatsapp üzerinden bize dairenizin videosunu paylaşırsanız, yapılacak temizlik hakkında detayları ve fiyat teklifimizi size iletiriz.

İnternetten Rezervasyon Yaptığımda Ödemeyi Kime Yapacağım? 

Ödemeyi şirketi hesabımıza yapabilirsiniz, temizlik öncesi size temizlik detayları ve ücretleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Evet, temizlik hizmeti başlamasına, 24 saat kala ve  öncesinde ücretsiz bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Beşiktaş’da Temizlik Hizmeti Sağladığınız Bölgeler?

Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Ortaköy, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahallelerine profesyonel temizlik hizmeti sağlamaktayız, yüksek müşteri memnuniyeti ile bizi tercih etmeniz doğru tercih olacaktır.

İletişim Numaranız ? 

0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya ☎ 0212 245 56 62 sabit hattımızdan Beşiktaş’ın en iyi temizlik şirketi telefonlarına haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al