(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Beşiktaş Temizlik Şirketi

“Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş’ın bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü  ofis, ev, cam temizliği ve dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz ” 

Abone Grup Beşiktaş Temizlik şirketi olarak, düzenli olarak ev ve ofis temizliğinin yanı sıra inşaat sonrası ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, virüslere karşı dezenfeksiyon hizmeti, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Hızlı Rezervasyon için; Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

 ☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉ Kurumsal firmalar için ücretsiz keşif ekibi için, info@abonegrouptemizlik.com

Temizlik Personellerimiz Covid 19 Virüsü sebebiyle, çalışmalarını koruyucu maske ve eldiven ile sürdürmektedir. Bu şekilde salgının yayılmasını önlemekte, insan sağlığına sorumluluk ilkesi gereğinde çok dikkat etmekteyiz. Ev temizliğinin yanı sıra dezenfeksiyon hizmeti de alabilirsiniz. 

Beşiktaş Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Beşiktaş ve İstanbul sınırları içerisinde  birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri (Çay sunum personeli) sağlamaktayız. 

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği Hizmeti

Buharlı Profesyonel Ev Temizliği

EŞYALI DAİRE TEMİZLİĞİ

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile, ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Ev temizliği denince ilk akla gelen şüphesiz eşyalı dairelerin temizliğidir.

Eşyalı daireler için gündelikçi kadın personellerimiz ile size hizmet sağlayabiliriz. Evinizin büyüklüğüne göre ya da detayına göre personel sayısı belirlenmektedir. Saatleri içerisinde ütü, bulaşık, dolap içleri gibi temizlik işlemlerini yapabilir, bu hizmetler ek ücrete tabii değildir.  

Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel kadın temizlik personelleri gönderiyoruz.

Dilerseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. 

Eşyalı Ev Temizlikleri Gündelikçi Temizlik Personelleri Tarafından Yapılmaktadır.

Gelen temizlik personeli 8 saate kadar çalışabilmektedir. 

  • Gündelikçi Temizlik Personeli
  • Profesyonel Ekip Temizliği  ( En az iki personel)
  • Yarım Günlük Temizlik Hizmeti ( 4 saat )

Ev temizliği hizmeti iki şekilde yapılmaktadır. Gündelik rutin ev temizliği ve detaylı ev temizliği. Ekip tarafından yapılan temizlik, detaylı temizlik hizmetidir. Bu temizlikte genellikle , 2 kadın 1 erkek temizlik personeli tarafından hizmet sağlıyoruz. Cam temizliğini erkek personel yaparken bayanlar dip bucak temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları bu temizliğe dahildir.

Diğer türlü sizin talebinize göre kadın temizlik personeli gönderilir. Bir personelin bir günde ortalama 60m2 temizlik yaptığı göz önünde bulundurulmalıdır. Yapılan temizliğin kalitesi açısından öncelikle talebinizi net bir şekilde bizlere söylemeniz gerekmektedir. Genellikle ev temizliğine son zamanlar da 1 kadın personel talep edilmektedir o da ancak genel temizlik yapabilmektedir. Detaylı temizlik için en az 2 bayan gerekmektedir. 

Personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.  

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş ev temizliği paketlerimize, abone olarak ister ayda bir ister ayda iki kere makul fiyatlara evlerinizi temizletebilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI 2022

2022 yılı için, Beşiktaş temizlik şirketleri fiyatları hakkında bilgi verelim, öncelikle fiyatlar konusunda istediğiniz temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır.

Eşyalı dairelerde, 120 metre kareye kadar tek personel gönderebiliyoruz. Çalışma saati 8 saat ile sınırlıdır. Saatleri içerisinde dediklerinizi yapar ekstra ücret talebimiz yoktur.

İnşaat sonrası ve boş daire temizliğinde işler değişmektedir, inşaat sonrası temizlik daha etkin bir temizlik hizmeti gerektirmektedir. Bu sebeple detaylı bilgiye ihtiyacımız vardır.

İnşaat sonrası temizlikte ekip istemenizi tavsiye ediyoruz. Tek personel gönderilmemektedir. Ekibimiz gerekli kimyasallar ve ekipmanlar ile evinizi anahtar teslim temizliyor. İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.

Mobilyalı Daire Temizliği 

Hali hazırda kullandığımız evlerimiz için temizlik hizmeti alırken kullandığımız tabir, eşyalı evlerin temizliğin de ortalama 1 ya da 2 personel görevlendirilmektedir.

Evin büyüklüğüne göre personel sayısı artmaktadır, eşyalı daireler için gündelikçi personel talep edebilirsiniz. Ütü, Bulaşık ve Çamaşır gibi hizmetlerinizi de ekstra ücret istemeden saatleri içerisinde personelimiz yapmaktadır.

Personellerimiz sürekli ev temizliği hizmeti yaptığı için işinde uzmanlaşmış ve müşteri memnuniyetimiz %90’nın üzerindedir, bilmenizi isteriz.

Personelimiz saatleri içerisinde sadece şu temizlikleri yapmaz,

Halı ve koltuk yıkama yapmaz, (silebilir) 

Avize temizliği yapmaz, 

Jaluzi perde yıkaması yapmaz, (silebilir)

Bunun dışarısında ki temizlik taleplerinizi saatleri içerisinde itina ile yapar. 

Gündelikçi 1 personel fiyatlarımız :

260,00 TL’dir. (1+1 daireler için)

270,00 TL’dir (2+1 daireler için)

300,00 TL’dir (3+1 daireler için)

( 1 Kadın personel geliyor, 8 Saate kadar personel çalışabilmektedir)

Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır, aynı gün temizlik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz durumunda satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Ofis Temizliği Şirketi

İş yerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm özlük hakları firmamıza aittir. 

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

2020 yılından başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalıklar sonucu düzenli temizlik hizmetlerine ihtiyaç zorunlu hale gelmiştir, temizlik hizmetinin önemi anlaşılmıştır.

Kullandığımız ekolojik ürünler ile sizlere daha sağlıklı ortam sağlamaktayız. Lavabolarınızın portakal kokması kulağa hoş gelmiyor mu ?

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Beşiktaş temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır. 

 Ofis Temizliği Fiyatları

Ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Öncelikle temizlikte yapılacak işlerin listesi hazırlanmalı, haftada kaç gün temizlik ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Daha sonra oluşturulan raporlar ile haftalık sizin de talep ettiğiniz günlerde profesyonel ekibimizce temizlenir. 

Ofis temizliği hizmetinde saatlik ihtiyacınız olduğu kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz, bu da fiyatların ekonomik olmasını sağlamaktadır. 

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz.

İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

Neden Abone Grup ?

  • Güvenilir, sigortalı, iş güvenliği evrakları bulunan personeller
  • Profesyonel temizlik hizmeti, malzemeli ya da malzemesi temizlik hizmeti
  • Ücretsiz Keşif Hizmeti

 Dış Cephe Cam Temizliği 

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Beşiktaş ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Camlarınızı iç ve dış kısımlardan detaylı olarak temizliyoruz. Oksitli camlara kullandığımız özel ilaçlarla çözüm sağlıyoruz. 

Cam temizliğinin yanı sıra talep ettiğinizde işletmelerinizin tabelalarınızı da yıkıyoruz. Tabela temizliği için gerekli ekipmanları sağlıyoruz. 

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cephelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Beşiktaş Temizlik Şirketleri

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Beşiktaş temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Beşiktaş Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Dezenfekte Hizmetiniz Var Mı ? 

Evet dezenfekte hizmetimiz vardır, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri ile nano teknolojisi kullanılarak püskürtme yönetimi ile alanları ve evleri dezenfekte ediyoruz. Virüs ve bakterilerin dezenfekte sonrası %99.9 yok olduğu uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Dezenfekte Ne Kadar Sıklıkla Yapılmalıdır ?

Dezenfekte hizmeti giriş çıkışı yoğun olan iş yerleri için haftalık yapılmalıdır. Giriş çıkışı ortalama olan iş yerleri için 15 günde bir yapılması yeterlidir. Evler için ay da bir defa yapılması yeterlidir.

İletişim Numaranız ? 

0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya ☎ 0212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat