(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

BOMONTİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Bomonti temizlik şirketi olarak, Kadıköy’ün bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Bomonti semtinde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile daha yaşanılabilir daha sağlıklı mekânlar haline getiriyoruz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile etiler bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık.

Bomonti Ev Temizliği Şirketi

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz.

Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zamanı da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır. 

Şişli’de birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Bomonti’de temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir. 

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne ?  nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi ? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Bomonti Ev Temizlik Fiyatları

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL, (Malzemesiz)

reference checked 1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 200,00 TL (Temizlik Kimyasalları Dahil)

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 320,00 TL (Malzemesiz)

reference checked Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 600,00 TL (Detaylı İnce Temizlik, Ekipmanlı ve Malzemeli)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 20,00 TL,

reference checked Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, personellerimiz 8 saate kadar çalışabilirler.

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

10 AŞAMADA DETAYLI EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

İlk aşama, evin havalandırılması ile başlamaktadır. Camları ve pencereleri açarak detaylı ev temizliğine başlanır,

•Ev havalandırıldıktan sonra, duvarların mavi mop yardımıyla silinmesi 2. yapılacak iştir. Bu aşamada duvarda leke kalmaması gerekmektedir.

• Perdelerin yıkanması ve camların iç dış leke kalmayacak şekilde temizlenmesidir.

•Bu aşamada genel temizlik aşamasına geçilmelidir, ortalık toplanmalı ve toz alımı yapılmalıdır. Makine yardımı ile evin tozu alınmalıdır. Ahşap yüzeylere pronto kullanılmalıdır.

•Çarşafları ve yatak örtülerinin değişimi yapılmalıdır. Yastık kılıfları, battaniyeler değiştirilmelidir. Koltukların silinmesi de bu aşamada yapılmalıdır.

•Çekmece ve dolapların iç ve dış temizliği bunun yanın da düzenlenmesi.

•Banyo ve tuvaletlerin temizliği, bu aşamada yapılmalıdır. Zemin için yüzey temizleyici kullanılmalıdır. Fayanslar ve derz araları için özel kimyasallar kullanılmalıdır. Wc temizliği önemli, dikkat edilmeli ve dezenfekte için kimyasal kullanılmalıdır.

•Mutfak temizliği temizliğin son aşamalarındandır. Buzdolabı ve lavaboların temizliği bu aşamada yapılmalıdır. Buzdolabının temizliği için ayrı bir 20 dakika gerekmektedir. Raflar çıkartılıp silinmelidir.

•Balkon temizliği, bu aşamada balkon yıkanıp durulanmalıdır.

•Son aşama ve evin temizliğinin bittiği aşamada tüm odalar gezilmeli eksik kalan yerler temizlenmelidir. Temizliğin son rötuşları bu aşamada yapılmalıdır, yerlerin temizlenmesi, ve yüzeye paspas atılarak temizlik bitmiştir. Bahar temizliğiniz hayırlı olsun.

Bomonti Ofis Temizliği Şirketi

Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone grup temizlik şirketi olarak, Bomonti semtinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer.

Düzenli ofis temizliği taleplerinizde, indirimli fiyatlarımız ile sizlere hizmet sağlamaktayız. 

Bomonti Dış Cephe Cam Temizliği Şirketi

Abone Grup Bomanti Cam Temizlik  Şirketi olarak, deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın ve evlerin dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Evlerinizin camlarını içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimize temizletebilirsiniz. Hızlı ve makul fiyatlar için bizlerden randevu alabilirsiniz. Ortalama 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği 3-4 saat sürmektedir. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir. İnşaat kalıntısı ve benzeri lekeler için organik ve kimyasal ürünler gönderiyoruz, camlarınız daha geç kirleniyor. Cam temizliği için tüm ekipman ve cam temizlik kimyasalları tarafımızca gönderilmektedir. 

Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır.

  • Cam temizliğinde organik ürünler kullanılır. Camlarınız çizilmez ve ilk günkü kadar temiz görünür,
  • Ücretsiz olarak, ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder ve fiyat teklifi sunar,
  • Personelimiz sertifikalıdır, iş güvenli tarafımızca sağlanır. Gerek görüldüğünde vinç de firmamızca temin edilir,
  • Memnuniyet garantili hizmet, 
  • Kullandığımız kimyasallar ile camlarınız uzun bir süre kir tutmaz, 
  • Düzenli hizmet almanız durumunda, firmanız ile sözleşme imzalanır ay sonu fatura tarafınıza ulaştırılır.

     Bomanti temizlik şirketleri arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Abone grup temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

      Temizlik sektörü insan odaklı olduğu için, standart hizmet kalitesi sağlamak çok zordur. 2003 yılından beri biz bu konuda bu standartları sağladığımızı sizlere belirtmek isteriz. Sürekli ve güvenilir çalışan profilimiz ile, hizmetinizdeyiz.

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Bomonti ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personeli dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın temizlik personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik erkek personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir.

İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Kadıköy Temizlikçi Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat