• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

BOŞ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

  • Taşınma Öncesi Boş Daire/ İşyeri/Büro Temizliği
  • Profesyonel Ekipmanlar Ve Personeller
  • Malzemeli Ve Ekipmanlı 
  • Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği Fiyatları

 

Eşyalarınızı getirmeden önce, evinize eşyalarınızı yerleştirmeden önce evinizi pirüpak bir şekilde temizleyelim. Profesyonel ev temizliği hizmetimiz ile bütün eviniz detaylı bir şekilde temizlensin.

Taşınma öncesi daire temizliği hizmeti için en kaliteli hizmeti sunmak için detayları Whatsapp üzerinden bizimle paylaşmanız sonrası, ücretsiz hızlı online bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Hizmet almadan önce daire detaylarınızı bizimle paylaşmanız, gerekli ekipman ve malzemeleri getirmemizi sağlayacaktır.

Her yıl İstanbul’da binlerce boş daire ve kurumsal işletmenin taşınma öncesi temizlik hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. Aracı firma ya da personel kullanmıyoruz, boş daire temizlik şirketi olarak kendi çalışanlarımız, kendi malzeme ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize direkt hizmet sağlamaktayız.

Boş Ev Temizliğinde Neden Abone Grup Temizlik?

  • Tecrübeli Profesyonel Personeller
  • Malzemeli ve Ekipmanlı Hizmeti
  • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
  • Taşınmaya Kullanıma Hazır Hale Getirme Garantisi
  • Online Fiyat Teklifi

Boş Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Ekipman, elektrik süpürgesi, temizlik kimyasalı, temizlik bezleri, kovası, cam temizlik aparatları, merdiven gibi daha sonra kullanmayacağınız araç gereçleri temin etmenize gerek kalmaz, ekibimiz bütün bu malzemeleri getirir. Malzeme derdiniz kısaca bizden hizmet aldığınızda olmaz.

İstediğiniz tarihte, her hangi bir aksilik olmadan eviniz temizlenir. En azından 2 gün önceden rezervasyon yaparsanız iyi olur. 

Sürekli bu temizliği yapan profesyonel personellerimiz, en ince ayrıntısına kadar evinizi temizler, temizlik bitiminde siz kontrol ettikten sonra ekibimiz dairenizi teslim edip çıkış yapar. 

Doğru kimyasalın uygun yüzeylerde kullanılması sonrası maksimum temizlik memnuniyeti, Banyo duvarlarının uygun kimyasallar ile temizlenmesi sonucu inşaat kalıntısı ya da toz kusması olmaz. 

Camların iç ve dış kısımdan temizlenmesi, çerçevelerinin silinmesi varsa boya kalıntılarının temizlenmesi. 

Dolapların önce üst kısımdan sonra da iç ve dış kısımdan temizlenmesi, 

Daha önce kullanılmış lavaboların buhar makinesi ile dezenfekte edilmesi,

Temizlikten memnuniyetsizlik yaşadığınızda direkt müşteri hizmetlerimize ulaşıp, anında çözüm sağlayabilmemiz, bizi en iyi temizlik şirketleri sınıfına dahil etmektedir. 

 

Boş Daire Cam Temizliği

 

Taşınma Öncesi Temizlik

Boş ev temizliği yapan temizlik şirketi arıyorsanız, öncelikle yapılacak temizliğin detaylarını firmamıza iletmeniz yapılacak olan temizliğin verimini üst seviyelere çıkarmaktadır.

Sıfır Daire Temizliği: Daha önce kullanılmış olan boş ev temizliğine göre daha fazla iş yükü olmaktadır, bazı dairelerde pimapen yüzeylerinde koruyucu jelatinler bulunmaktadır, bunların tek tek sökülmesi gerekir, eğer bu koruyucu bantlar varsa lütfen müşteri hizmetlerimize bu detayları iletiniz.

Kiralanmış Boş Daire Temizliği: Bu temizlik hizmeti de beklenenin aksine eşyalı ev temizliklerine nazaran daha zordur. Camlar iç ve dış, lavabolar dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi, zeminlerin 3-4 defa temizlenmesi, mutfak dolaplarının iç, dış ve üst kısımlarının temizlenmesi gibi detaylar eksiksiz yapılması gerekmektedir.

Boş Daire Temizliği

 

Boş Ev Temizliğine Neler Dâhil?

Boş ev temizliğinde bütün evin dip bucak temizliği yapılmaktadır, ekstra bir ücret talep edilmez. Camlar ve dolaplar iç ve dış kısımlardan detaylıca temizlenir. Zeminler en az 3 defa temizlenmektedir. Hiç bir inşaat kalıntısı kalmayacak şekilde eviniz teslim edilir.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirsiniz?

Direkt müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da whatsapp üzerinden dairenizin büyüklüğünü, bilmemiz gereken ekstra durumlar varsa bildirdikten sonra, adres ve konum gönderdikten sonra rezervasyon işlemi tamamlanmış olur.

Boş Ev Temizliği Kaç Saat Sürmektedir?

Ortalama 6-7 saat sürmektedir,

En Yakın Ne Zaman Hizmet Alabilirim?

Yarın ya da sonraki günler için hizmet alabilirsiniz, bugün için müşteri hizmetlerimize sormanızda fayda vardır.

Size Güvenebilir Miyim?

Evet, her gün boş daire temizliği yaptığımızı bilmenizi isteriz, personellerimiz bu konuda eğitimli ve tecrübelidir. Müşteri memnuniyetimiz %90 üzerindedir. Her yıl binlerce boş daire temizliği hizmeti sağlamaktayız.

Detaylı Boş Daire Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Salon, Odalar ve Koridor Temizliği

Öncelikle camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir, camlarda boya ya da inşaat kalıntıları varsa kazınıp camlar temizlenmektedir, cam çerçeveleri silinmektedir.

Lamba, priz, süpürgelik ve dolapların temizliği yapılmaktadır, dolaplar iç ve dış kısımdan silinmektedir.

Kapılar iç, dış ve üst kısımları detaylı bir şekilde ahşap koruyucu yardımı ile silinmektedir.

Zeminler ahşap ise hafif nemli temizlikten sonra beklenmeden vakumlanır, fayans ise yine yıkandıktan sonra vakumlanır.

Taşınma Öncesi Temizlik

 

Mutfak Temizliği;

Yine camlar iç ve dış kısımdan çerçeveleri ile birlikte silinir.

Davlumbaz, aspiratör ve fırın yağ sökücü ile silinir,

Islak Alan Temizliği;

Buhar ile öncelikle dezenfekte edilir,

Dolapların iç ve dış temizliği,

Duşa kabin camlarının temizliği,

Islak alanların yıkanması ve sonrasında vakum işleminin yapılması,

SIKÇA SORULAN SORULAR

Elektrik Süpürgesi Getiriyor Musunuz?

Evet, elektrik süpürgesi ve bütün kimyasalları beraberinde getiriyor ekibimiz.

Buhar Makinesi Ne İşe Yarıyor?

Buhar makinesi yüksek ısıda buhar püskürttüğü için dezenfekte hizmet sağlamaktadır, özellikle ıslak alanlarda temizliğin verimli olması için gereklidir.

Yarın İçin Hizmet Alabilir Miyim?

Evet, yarın için rezervasyon yapabiliriz,

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

Dairenizin detaylarını, büyüklüğünü paylaştıktan sonra müşteri hizmetlerimizden fiyat alabilirsiniz. Sabit bir fiyat belirlemek pek mümkün olmamaktadır, 2023 yılında minimum 1600 liradan başlamaktadır boş daire temizlikleri, detaylarına ve daire büyüklüğüne göre fiyat artmaktadır. Fiyat sorunuz lütfen.

Derz Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, derz temizliği yapıyoruz, özel derz temizleyici ile kir olan derz aralıkları temizlenmektedir.

Merdiven ya da Tabure Getiriyor Musunuz?

Evet, boş daire temizliğinin olmazsa olmazı merdivendir, mutfak dolaplarının üst kısımlarının iç ve dış kısmının silinmesi için. Firmamız bu gibi detayları halletmektedir, sizleri uğraştırmaz.

Ekstra Bildirmem Gereken Durumlar Var mı?

Evet, uzun zamandır yaşanmamış, cam çerçevelerinde jelatin olan, çok kirli daireleri bildirmeniz daha iyi olacaktır, temizliğin daha verimli olabilmesi için.

Temizlik Ekibinin Başında Beklemem Gerekir Mi?

Hayır, ekibimiz temizlik işleminin bitmesine 1 saat kadar süre kalınca sizi arıyor, dairenizi kontrol ettikten sonra ekibimiz çıkıyor. Beğenmediğiniz nokta olursa direkt müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz,

İstanbul’da Hangi Bölgelere Boş Daire Temizliği Hizmeti Veriyorsunuz?

Hayır, sadece İstanbul içi hizmet vermekteyiz. İstanbul’da Avrupa ve Asya yakasına hemen hemen bütün semt ve ilçelere boş daire temizlik hizmeti götürüyoruz. Hizmet sağladığımız bazı bölgeler, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Beyoğlu, Kasımpaşa, Taksim, Bağcılar, Güngören, Cevizlibağ, Maslak, Vadi İstanbul, Şişli, Mecidiyeköy, Avcılar, Arnavutköy, Büyükçekmece, Esenyurt, Bayrampaşa, Ataşehir, Batışehir, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Eyüp, Fatih, Çapa, Beyazıt, Sultanahmet, Kağıthane, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Esenler, Ümraniye, Kartal, Maltepe, Suadiye, Erenköy, Kuzguncuk, Beykoz, Etiler, Zekeriyaköy, Demirciköy, Acarkent, Sancaktepe, Beylikdüzü, Topkapı, Florya ve Sefaköy gibi çok sayı da semt ve ilçeye temizlik ekibi göndermekteyiz.

Boş Daire Temizliklerinde Hangi Kimyasallar Kullanılıyor?

Porçöz, Yağ Sökücü, Çamaşır Suyu, Cif, Ahşap temizleyici, Yüzey temizleyici, Pril,

Camlarda İnşaat Kalıntıları Var, Temizlenir Mi?

Tabii ki ekibimiz cam temizlik aparatlarını getiriyor, boya ve inşaat kalıntıları temizlenmektedir.

Camlarda Çizik Var, Çizik Giderilir Mi?

Hayır, maalesef çizik camlar için yapılabilecek her hangi bir şey 2023 yılı içinde, çözüm bulunmamaktadır, internette olan kimyasallar yanıltıcı ve işe yaramıyor.

Daha Önce Yaptığınız Boş Daire Temizliği Fotoğrafları Var Mı?

Tabii müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçip Whatsapp üzerinden yaptığımız örnek işlerden fotoğraf alabilirsiniz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al