• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

CEVİZLİBAĞ TEMİZLİK FİRMASI

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Zeytinburnu ilçesi sınırları içeresinde yer alan, Cevizlibağ‘da ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, taşınma öncesi daire temizlği, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile daha yaşanılabilir daha sağlıklı mekânlar haline getiriyoruz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile binlerce mutlu müşterimiz bize referans olmaktadır.

Haftanın 7 günü ister malzemeli ister malzemesiz ekiplerimizle temizlik ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.

Cevizlibağ’da En Çok Tercih Edilen Temizlik Türleri

  1. Eşyalı ev temizliği
  2. Taşınma öncesi daire temizliği
  3. Kafe restoran temizliği
  4. Profesyonel derin ev temizlik hizmeti
  5. Ofis temizliği
  6. Cam temizliği
  7. Koltuk ve yatak yıkama

Cevizlibağ Ev Temizliği Şirketi

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Profesyonel ev temizliği hizmeti alımlarınızda, en az 2 kişilik ekibimiz gelmekte ve dairenizde derin bir temizlik yapmaktadır. Talep etmeniz durumunda koltuk ve yataklarınız da b hizmette yıkanabilir.

Cevizlibağ İşyeri, Ofis, Büro Temizliği

Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır. Abone grup temizlik şirketi olarak, Cevizlibağ semtinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer.

Cevizlibağ Cam Temizlik Firması

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Cevizlibağ ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personeli ile camlarınızı ayna gibi temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, evinizin manzarasının firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Cevizlibağ Temizlik Firması Telefonları? 

0212 245 56 62 ve 0530 240 83 08 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilir, Whatsapp butonundan direkt iletişime geçip fiyat tekflifi alabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al