• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

cihangir ev temizliği 

Profesyonel Ev Temizliği Şirketi Hizmeti 10 Maddede

1- Evlerinize gündelikçi temizlik personeli hizmeti sunuyoruz. 1 Kişiden oluşan bu hizmete inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti dahil değildir. Eşyalı ya da boş daire temizliği ihtiyaçlarınıza gündelikçi temizlikçi kadın personellerimizi görevlendiriyoruz.

2- Deneyimli temizlik konusunda profesyonel ekibimizle evlerinizi en ince detayına kadar en az 3 kişilik ekiplerle temizliyoruz. İstanbul’da her gün bir çok daire temizleyerek edindiğimiz tecrübe ile evlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz.

3- Cam temizliği ve diğer ev işleri için, rakip firmalar gibi ekstra ücret talep etmiyoruz. Ütü ve diğer özel taleplerinizi, önceden belirtmeniz yeterli olacaktır.

4- Dünya’da ki gelişmeleri takip ederek, sürekli kimyasallar konusunda personelimizi bilgilendiriyoruz. Kimyasal ve teknik konusunda İstanbul’un en iyi temizlik firmasıyız.

5- Ekip temizlik taleplerinizde, garantili müşteri memnuniyetli temizlik yapıyoruz

6- Personelimiz tam istediğiniz tarih ve saatte hizmete başlıyor. Trafik ve diğer aksiliklerden kaynaklanan gecikmeler, çalışma süresine ekleniyor.

7- Temizlik malzemeleriniz, olmadığı durumlarda belirttiğinizde personelimiz gerekli temizlik malzemeleri ile gelecektir.

8- Garantili temizlik hizmeti sunuyoruz, yerinde koltuk yıkama hizmeti ile tek seferde detaylı temizlik hizmeti sunuyoruz. 

9- Bizden hizmet alan müşterilerimiz %75 oranında, tekrar hizmet alıyor bu da müşteri memnuniyeti açısından geldiğimiz noktayı gösteriyor. Bizim için müşteri memnuniyeti ve yapılan işin kalitesi en önemli iki husus.

10- Personelimiz temizlik konusunda, deneyimli ve eğitimli. Kibar ve mutlu çalışanlara sahibiz. Ödemelerinizi iş bitiminde yapabilirsiniz, öncesinde ödeme yapmanıza gerek yoktur. 

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com (Rezervasyon talebi oluşturabilirsiniz)

Ev Temizliği şirketi 

Cihangir temizlik şirketi olarak biliyoruz ki, eviniz size pis ve kirli görünüyor ya da temiz ama bir tozu alınsa iyi olur diye düşünüyorsunuz, bu yazımızı okuduğunuza göre. Zamanınız yok ama evinizin detaylı bir ev temizliğine ihtiyacınız var. Düzenli olarak profesyonel şirketten alacağınız temizlik sonrasında bu dertten sizi kurtarıyoruz. Ay da kaç kere temizlik yaptırmak istiyorsunuz bunu belirtmeniz yeterli. Düzenli ev temizliği talebinizde ilk fiyatın üzerine %10 indirim sağlıyoruz. 

Evlerinizi temizlerken sizden farklı strateji ile temizliğe başlıyoruz. Uzun yıllardır sürekli ev temizleyerek geliştirdiğimiz yöntemleri personelimize aktarıyoruz. Bizim önerimiz ay da 2 sefer yaptıracağınız ev temizliği ile, evleriniz görmek istediğiniz temizlik seviyesine ulaşacaktır.

Ev temizliğine öncelikle mutfaktan başlıyoruz, bulaşık varsa önce onlar yıkanır daha sonra lavabolar temizlenir. Ocak ve tezgahlar temizlenir. Çöpler toplanır, lavabo dezenfekte edilir, dolaplar silinir ve mutfak temizliğinin aşaması bitirilmiş olur.

Sonraki aşama, duş ve alanların temizliği, bu alanlar temizlik kimyasalları ile temizlenir daha sonra oda parfümü kullanılır.

 Ev Temizliği Fiyatları

1 Gündelikçi Personel 170,00 TL ( Malzemesiz )

2 Gündelikçi Personel 340,00 TL ( Malzemeli )

Detaylı Temizlik Ekibi (En Az 3 Kişiden Oluşur) 550 TL (Malzemeler Dahil)

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi 

İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik türlerine göre daha çok emek ister bunun yanında tecrübe de gereklidir doğru ürünler kullanılmadığında yapılan temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlik kimyasal ve ekipmansız yapılmaz. Müşteri memnuniyetini en önde tutan firmamız, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde ki memnuniyetsizliği gidermek için ekip olarak gelmeyi uygun bulmaktayız. Detaylı bir şekilde evinizi temizliyor size anahtar teslim, oturmaya hazır ev olarak teslim ediyoruz. İnşaat sonrası temizlik başlangıç fiyatı;

3 Personel (1 Uzman Cam Temizlik Personeli) 500,00 TL

4 Personel (1 Uzman Cam Temizlik Personel) 600,00 TL

Çalışma saatlerimiz 09.00 17.00’dir.

Kullanılacak kimyasal ürünler ve ekipmanlar tarafımızca temin edilecektir. İnşaat sonrası temizlik taleplerinize ücretsiz keşif ekibi yönlendirip fiyat teklifi sunuyoruz. 

Dış Cephe ve Cam Temizliği 

Cam temizliği diğer temizlik türlerine göre daha tehlikeli ve dikkat ister. Yüksekte çalışan personelin ISG evrakları tarafımızca temin edilir, yüksekte çalışabilir doktor raporu olmayan kimseyi cam temizliğinde çalıştırmayız. İş güvenliğine önem veren firma olarak, sizlere belirtmek isteriz ki, düzenli dış cephe ve cam temizliği ihtiyaçlarınıza size özel fiyat teklifi sunmaktayız.

1 Profesyonel Cam Temizliği Ücreti Tam Gün 180,00 TL,

1 Profesyonel Cam Temizliği Ücreti Yarım Gün Sorunuz.

Fiyatlarımıza KDV Dahil değildir.

Periyodik ya da düzenli cam temizliği talebi için bizimle iletişime geçiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al