• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Abone Grup Dezenfeksiyon Şirketi olarak, 2003 yılından itibaren profesyonel olarak ev ve iş yerlerini dezenfekte etmekteyiz. Son zamanlarda, Çin’de ortaya çıkıp sonrasında tüm dünyada etkisini gösteren Corana virüsü ile dezenfeksiyon hizmetleri popüler hale gelmiştir. Bu sebeplerden ötürü profesyonel firmalara ve bilinçli personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

2020 yılının ilk çeyreğinde ülkemizde de etkisini fazlasıyla hissettiğimiz salgın özellikle İstanbul’da daha hızlı yayılmaktadır. Bir çok iş yeri evden çalışma yöntemlerine geçse de bazı sektörler için bu pek mümkün olmamaktadır. Dezenfeksiyon şirketi olarak, püskürtme yöntemiyle ev ve ofislerin havasını temizliyoruz.

Abone grup İstanbul dezenfekte şirketi olarak, profesyonel ekiplerimizle İstanbul’un tüm ilçelerine dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Sağladığımız profesyonel hizmet ile virüslerin %99 oranında yok olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, uzmanların bu konuda yaptığı açıklamaları dikkatle takip ediyor, personelimize düzenli olarak eğitim veriyoruz.

Profesyonel olarak püskürtme makinesi ve anti bakteriyel ürünler ile ev ve iş yerlerini dezenfekte ederek, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz alanlar yaratıyoruz.

Unutulmama ki Covid 19 virüsü, temas edilen yüzeylerden bulaşabilmektedir, bu sebeple düzenli olarak iş yerlerinin dezenfekte edilmesi artık zaruri bir hal almıştır.

Ev Dezenfekte Şirketi İstanbul

İstanbul içi eşyalı ve eşyasız evleri profesyonel ekiplerimizle dezenfekte etmekteyiz. Hizmet sağladığımız ilçeler Kadıköy, Beşiktaş, Fatih, Beyoğlu, Şişli, Üsküdar, Ataşehir, Bahçelievler, Küçükçekmece, Bakırköy ve daha bir çok ilçede dezenfekte ekiplerimiz mevcuttur.

Ofis Dezenfekte Şirketi İstanbul

Düzenli olarak ofisleri dezenfekte etmekteyiz, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile İstanbul’un tüm ilçelerine mobil ekiplerimizle dezenfekte hizmeti sağlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

1.Dezenfekte Hizmeti Nasıl Yapılıyor ?

Temas edilen yerlere önce püskürtme yöntemi ile anti bakteriyel alkol bazlı ürünler püskürtülüyor, sonrasında temiz bez ile siliyoruz. Kapalı ortamda havayı da püskürtme yöntemi ile dezenfekte ediyoruz. İnstagram sayfamızdan, yaptığımız dezenfekte hizmetlerinin fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

2.Dezenfekte Edilen Ortam Ne Kadar Süre İle Temiz Kalıyor ?

Yeni üretilen ürünler ile ortamların steril kalma süreleri de değişmiş oldu, yaklaşık olarak 1 ay kadar dezenfekte etkisi devam etmektedir. Uzmanlar 1 ay süreyle dezenfekte edilen alanların temiz kaldığını bildirmekte. Kullanılan alanın yoğunluğuna göre de bu süre değişmektedir. Mağaza ya da alışveriş merkezleri gibi yoğunluğun çok olduğu yerler haftada bir gün dezenfekte edilmektedir.

3.Bizim Temin Etmemiz Gereken Bir Şey Var Mı?

Sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur, ekibimiz profesyonel şekilde koruyucu tulum, maske ve gözlük ile çalışmaktadır. Antibakteriyel ürünler ve makinaları tarafımızca getirilmektedir.

4.Dezenfekte Hizmeti Sırasında Kullanılan Ürünün İçeriği ?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır. İnsan sağlığına zararsız Tip 2 – Tip 4 dezenfekte ürünleri kullanılmaktadır.

5.Covid – 19 İçin Dezenfeksiyon Hizmeti Etkili Oluyor Mu?

Sadece Covid 19 için değil tüm virüsler için etkili oluyor dezenfeksiyon hizmeti ve %99.9 ortamları virüslerden arındırıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, whaptsapp üzerinden sizinle dezenfeksiyon çalışmalarımızdan fotoğraf kareleri gönderebiliriz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al