• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Etiler Temizlik Şirketi 

      Etiler temizlik şirketi  olarak, Etiler semtimizde ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, iş yeri temizliği, tesis yönetimi, inşaat sonrası temizlik hizmetleri, zemin cilalama, cam temizliği hizmetlerini profesyonelce yerine getirmekteyiz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

     Firmalarınıza destek personeli ve teknik personel hizmetlerini sağlamaktayız. 2017 yılında Etiler semtinde, bir çok iş yeri, ev temizliği, cam temizliği hizmetlerini yerine getirdik. Bunların yanında düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok kurumsal ve bireysel mutlu müşterimiz var. 

Etiler Temizlik Şirketi
Etiler Temizlik Şirketi

     Hızlı güvenilir ve referanslı temizlik firması olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. İster ekip ister personel her türlü temizlik ihtiyacınızı profesyonelce karşılamaktayız. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Etiler bölgesinde bir çok başarılı projeye imza attık.

0530 240 83 08 (mobil hattımız). 2019 yılında güncel temizlik hizmetleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiler Ev Temizliği 

     Etiler ev temizlik şirketi olarak, Profesyonel ev temizliği hizmetlerimiz ile tanışın. Geleneksel yöntemlerin dışında ev temizliği konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile evlerinizi temizliyoruz. Profesyonellerimiz evlerinizi, en ince ayrıntısına kadar temizliyor. 

     Üstelik abonelik fiyatlarımızla, ister ay da bir sefer ister ayda iki sefer ister her hafta makul fiyatlara temizlik hizmetlerimiz ile sizleri tanıştıralım. 

    Buharlı temizlikten, duvarlarınızın mavi mop yardımıyla silinmesine, zeminlerinizin parlatılmasına ve arta kalan sürede evlerinizin diğer işlerini personelimize yaptırabilirsiniz. Nasıl temizlik istediğinizi, detaylarını bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Etiler Temizlik Şirketi
Etiler Temizlik Firması

    Sizde evlerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, temizlikte kalite anlayışımızı sizlere sunmak isteriz. Üstelik personellerimizin güvenilir olması, evinizi firmamıza emanet ederken, gözünüz arkada kalmamasını sağlayacak. 

    Şunu rahatlıkla söylüyoruz ki, piyasada ki ev temizliği yapan firmalardan çok farklıyız. İlk prensibimiz kalite ve hiç bir detaydan kaçmamak. Abonelik fiyatlarımız için bize ulaşıp bilgi almanızı tavsiye ederiz.

2019   EV Temizlik Fiyatları

Ev Temizlik Hizmetleri Gündelikçi Çalışma Saatlerimiz;

  • 09.00 – 17.00 (Tam Gün) 
  • 09.00 – 13.00 ya da 13.00 17.00 (Yarım Gün)
  • Tam Gün Temizlik Hizmeti Gündelikçi (170,00 TL)
  • Yarım Gün Temizlik Hizmeti 4 Saat (130,00 TL)
  • 2 Personel Tam Gün Gündelikçi Hizmeti (340,00 TL)
  • Tam Gün Temizlik Hizmeti Gündelikçi Kimyasallar Dahil (200,00 TL)
  • 2 Personel Tam Gün Gündelikçi Hizmeti Kimyasallar Dahil (400,00 TL)
  • Gündelikçi hizmeti, inşaat sonrası temizlik hizmetlerini kapsamamaktadır. Eşyalı içinde oturulan daireleri kapsamaktadır.

Ofis Temizliği Etiler

  Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

  Etiler kurumsal temizlik şirketinize, ofislerinizi emanet edin farkı kısa sürede görün. Ofis temizliğinde hiç bir detaydan kaçmıyoruz. Genellikle hafta içi part time temizlik hafta sonları ise detaylı genel temizlik hizmetleri talep edilmekte.

  Sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, hazırladığımız temizlik programı ile ofislerinizi haftanın kaç günü isterseniz o kadar temizliyoruz. Üstelik ofis temizliğinde tüm fiyatlar ilk vereceğimiz fiyata dahildir. Personelin tüm gereksinimleri, ekipman ve temizlik malzemeleri firmamıza aittir. 

Etiler Temizlik Şirketleri
Etiler Temizlik Şirketi

    Abone grup temizlik şirketi olarak, Etiler bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer.


İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK 

     İnşaat sonrası temizlik eşyalı ev temizliğine görece zor temizliktir. Bu yüzden ekipmansız ve profesyonelce yapılmayan temizlik istediğiniz gibi sonuçlanmayacaktır. İnşaat sonrası ev temizliğinde ekip olarak gelip temizlik yapılmasını öneriyoruz.

     Tüm kimyasallar ve diğer ekipmanlar firmamızca karşılanmaktadır. Sürekli inşaat sonrası temizliği yaptığımız için bu konuda profesyonel firmayız. Üstelik talebiniz doğrultusunda kullanılacak kimyasal malzemeler de firmamız tarafından gönderiliyor.

     2019 yılında ortalama temizlik şirketleri fiyatlarımız. Unutmamalısınız ki taleplerinizin türüne ve sıklığına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlar üzerinden güncelleme yapılabilir talepleriniz doğrultusunda. 

     İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetlerine göre daha fazla uzmanlık ister. Doğru ürünler ve kimyasallar kullanılmadığı zaman yapılan temizlik, istenilen düzeyde olmayacaktır. Abone Grup Etiler temizlik şirketi olarak, bu konuda İstanbul’un en fazla inşaat sonrası iş bitiren firması olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ücretsiz olarak geliyor, fiyat teklifi sunuyoruz.

  ETİLER CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

   Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Etiler ve diğer semtlerde deneyimli cam temizliği uzman personeli dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Etiler Temizlik Firması
Etiler Temizlik Şirketi

    Yine sizlerin taleplerine göre şekillenen temizlik programları ile ister haftada 1 ister ayda 1 cam temizliği yaparak ayın son günü firmanıza fatura ediyoruz. Sizleri profesyonel cam temizliği şirketimizle tanıştırmak isteriz. 

    Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al