• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

 

FLORYA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Florya Temizlik şirketi olarak, Florya semtinde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri, kafe, okul, hastane, mağaza, dükkan, otopark, yangın sonrası bina ve daire temizliği  gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile daha yaşanılabilir daha sağlıklı mekânlar haline getiriyoruz.

Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bakırköy Florya, Yeşilköy bölgelerinde bir çok kurumsal firma ve evlere haftanın 7 günü 24 saat temizlik hizmetleri veriyoruz. 

Florya Temizlik Şirketi
Florya Temizlik Şirketi

Florya Ev Temizliği 

    Florya Ev Temizliği yapan şirketler içerisinde, evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir, çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Ev temizliği abone paketlerimiz ile haftalık veya ay da 2 kere evlerinizi personelimiz profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 • Ev temizliğinde ortalama başlangıç saatleri 09.00 bitiş saati 17.00’dır
 • Bir gün önceden ev temizliği talebinde bulunmanız yeterlidir. Aynı gün içinde temizlik istiyorsanız sormanızda fayda var. 
 • Temizlik malzemesi isteğinizde belirtmeniz gerekmektedir. 
 • İnşaat sonrası temizlik ise ona göre ekipman getirmemiz gerekmektedir. Kireç Sökücü, Pronto, Yer kazıyıcı aparatı v.b
 • Eşyalı daire temizliği için ayrı malzemeler ve deterjan gereklidir.
 • Kullandığımız temizlik malzemeleri, TSE uygun piyasanın en iyi malzemelerinden oluşmaktadır. 
 • Bizim için sizin memnuniyetiniz, en önemli husustur. 

FLORYA EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI ?

Ev temizlik ihtiyaçlarınız için 2 şekilde fiyatlandırma yapıyoruz. Eşyalı ve Boş Taşınma öncesi temizlikleri şeklinde.

Eşyalı ev temizliklerinde tek kadın personel gönderilebildiği gibi detaylı temizlik taleplerinizde daha fazla personel de gönderebiliyoruz. Diğer bir seçenek malzemeli ve ekipmanlı profesyonel temizlik ekibi ile sağlanan hizmet.

Taşınma öncesi boş ev temizliklerinde ise ekibimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak geliyor. En az 2 personel ile hizmet sağlıyoruz. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi, bütün temizlik kimyasalları ve araç gereçlerini ekibimiz ile getiriyoruz. Yine evinizin büyüklüğüne ve dairenin durumuna göre personel sayısını belirledikten sonra fiyat teklifi sunuyoruz.

Florya Ofis Temizliği 

 Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında önemli farklar  vardır. Florya ofis temizliği yapan şirketler arasında bizi farklı kılan unsurlar.

 • Maliyet açısından aylık belli gün sayısı kadar temizlik hizmetine ihtiyacınız varken, tam zamanlı personel çalıştırmanız gerekmez. Maliyet açısından önemli avantaj sağlar.
 • Ofis temizliği için bizlerle iletişime geçip, ücretsiz fizibilite raporu alabilirsiniz.
 • Personellerimiz sürekli ofis temizliği işleri yaptığı için konusunda deneyimli ve bilgilidir.

Florya Dış Cephe ve cam Temizliği 

Abone Grup Florya Temizlik Şirketi olarak, Florya ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personeli dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Ücretsiz fizibilite raporu için emrinizdeyiz.

Florya Dış Cephe ve cam temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Ev Temizliğine Ütü Hizmeti Dahil mi?

Genel ev temizliği hizmetine ütü hizmeti dahil değildir, fakat önceden belirtilmesi durumunda ütü hizmeti de gelen personel tarafından yapılacaktır. 

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. Bize 530 240 83 08 mobil hattımızdan veya 212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al