• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

GAYRETTEPE TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

   Abone Grup Gayrettepe temizlik şirketi olarak, Beşiktaş ilçemizde ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Beşiktaş Temizlik Şirketleri
Gayrettepe Temizlik Şirketleri

Gayrettepe Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Beşiktaş ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Gayrettepe EV TEMİZLİĞİ 

 

   Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

  Ev temizliği paketlerimiz iki şekilde olmaktadır, birincisi dip bucak genel temizlik yani detaylı temizlik yapılmaktadır firmamız tarafından. Camları bay personel silerken diğer temizlikleri bayan personeller yapmaktadır. Alternatif ev temizliği hizmetimiz ise size yönlendireceğimiz SGK bayan temizlik personellerimizin malzemeli bir şekilde gelip evlerinizi temizlemesidir. Burada personele ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur (yemek-yol-ulaşım) tüm masraflar firmamız tarafından karşılanır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

  Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

İstanbul Temizlik Şirketleri
Gayrettepe Temizlik Firması

  Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş ev temizliği paketlerimize, abone olarak ister ayda bir ister ayda iki kere makul fiyatlara evlerinizi temizletebilirsiniz.

GAYRETTEPE EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ FİYATLARI ?

  Fiyatlar konusunda evinizin ve temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır. Ortalama bir bayan personel gün de 60 m2 evi tek başına dip bucak temizlemektedir.

İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.

GAYRETTEPE OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

  Siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

  Abone Grup Beşiktaş temizlik şirketi olarak, Beşiktaş bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

Beşiktaş Ofis Temizliği Şirketi
Beşiktaş Ofis Temizliği Şirketi

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır. Beşiktaş temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

GAYRETTEPE OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ FİYATLARI

  Ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Öncelikle temizlik fizibilite raporu hazırlanmalı, haftada kaç gün temizlik ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Daha sonra oluşturulan raporlar ile haftalık sizin de talep ettiğiniz günlerde profesyonel ekibimizce temizlenir.

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz.

İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

GAYRETTEPE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

   Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Beşiktaş ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cepelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Beşiktaş Temizlik Şirketleri
Gayrettepe Temizlik Şirketi

  Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Beşiktaş temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Gayrettepe Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. Bize 530 240 83 08 mobil hattımızdan veya 212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al