(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Corona Virüsüne Karşı Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti

Virüs ve bakterilerin yok edilmesi hizmetine dezenfeksiyon hizmeti denilmektedir. Firmamız yaklaşık olarak 10 yıldır dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktadır. Hastane ve laboratuvarların dezenfekte hizmetini tüm dünyayı saran Covid 19 virüsünden önce de yapmaktaydı.

Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan Covid 19 virüsü, herkesi tedirgin etmektedir. Maske, mesafe ve temizlik uygulamaları büyük ölçüde virüslerden korusa da, çalıştığımız kapalı ortamlarında düzenli olarak dezenfekte edilmesi önem arz etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanılan Ürünlerin Sağlık Açısından Olumsuz Bir Etkisi Var Mı ? Hayır, kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı olup, cildinizde herhangi alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. Talep etmeniz durumunda kullanılan ürünler hakkında bilgi verebiliriz. Dezenfeksiyon sırasında kullanılan ürün Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içermektedir, Çevreye ve insan sağlığına zararsızdır. Toksik ve kimyasal içermez.

Dezenfeksiyon Hizmeti Ne Kadar Sürüyor ? Ortalama 25-30 dakika sürmektedir. Ekibimiz tulum, maske ve dezenfeksiyon makinesi ile gelmektedir, sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur.

İş Yerimiz İçin Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Nasıl Alabiliriz ? Bize ulaşarak ofisinizin yaklaşık olarak ofisinizin metrakaresi üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor ? Dezenfeksiyon hizmeti, Ulv Sisleme makinesi ile püskürtme yöntemi ile hem genel alanların havanın dezenfektesi hem de el değen yüzeylerin dezenfekte edilmesi ile yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon Şirketi İstanbul

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat