• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Corona Virüsüne Karşı Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti

Virüs ve bakterilerin yok edilmesi hizmetine dezenfeksiyon hizmeti denilmektedir. Firmamız yaklaşık olarak 10 yıldır dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktadır. Hastane ve laboratuvarların dezenfekte hizmetini tüm dünyayı saran Covid 19 virüsünden önce de yapmaktaydı.

Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan Covid 19 virüsü, herkesi tedirgin etmektedir. Maske, mesafe ve temizlik uygulamaları büyük ölçüde virüslerden korusa da, çalıştığımız kapalı ortamlarında düzenli olarak dezenfekte edilmesi önem arz etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanılan Ürünlerin Sağlık Açısından Olumsuz Bir Etkisi Var Mı ? Hayır, kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı olup, cildinizde herhangi alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. Talep etmeniz durumunda kullanılan ürünler hakkında bilgi verebiliriz. Dezenfeksiyon sırasında kullanılan ürün Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içermektedir, Çevreye ve insan sağlığına zararsızdır. Toksik ve kimyasal içermez.

Dezenfeksiyon Hizmeti Ne Kadar Sürüyor ? Ortalama 25-30 dakika sürmektedir. Ekibimiz tulum, maske ve dezenfeksiyon makinesi ile gelmektedir, sizin temin etmeniz gereken bir şey yoktur.

İş Yerimiz İçin Dezenfeksiyon Fiyat Teklifi Nasıl Alabiliriz ? Bize ulaşarak ofisinizin yaklaşık olarak ofisinizin metrakaresi üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor ? Dezenfeksiyon hizmeti, Ulv Sisleme makinesi ile püskürtme yöntemi ile hem genel alanların havanın dezenfektesi hem de el değen yüzeylerin dezenfekte edilmesi ile yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon Şirketi İstanbul

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al