• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Kabataş Temizlik Şirketleri

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Kabataş, Karaköy gibi bölgelerde Ev, Ofis, Dış Cephe Cam Temizliği, Taşınma öncesi temizlik hizmeti, Tadilattan sonra temizlik hizmeti, Haşere ilaçlama gibi bir çok hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yaklaşık 20 yıldır sağlamaktayız.  Beşiktaş İlçemizde temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Güvenilir ve Deneyimli personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Eşyalı Ev Temizliği

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda salgın hastalıkların artması sebebiyle ev temizliği daha önemli bir hale gelmiştir.

2022 Yılı Eşyalı Ev Temizlik Fiyatları

Fiyatlarımız istediğiniz temizliğin detayına göre değişmektedir. En uygun ev temizliği fiyatları Beşiktaş ilçesi için 270 liradan başlamaktadır. 1 Kadın personel gelmektedir, gelen personelimiz 8 saate kadar çalışabilmekte ve öğle yemeği size ait olmaktadır. Personel malzemesiz olarak gelmektedir. Dairenizin büyüklüğüne göre ve taleplerine göre fiyatlar artmaktadır.

Taşınma Öncesi Temizlik Fiyatları Kabataş

Taşınma öncesi temizlikler genellikle yoğun bir tadilat olmadıysa bir gün içerisinde bitirilip teslim edilmektedir. 

Evinizin büyüklüğüne göre, temizlik ekibinin sayısını belirlemekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri 8 saat ile sınırlıdır.

Sizin de bildiğiniz üzere taşınma öncesi temizlik en ince detayına kadar yapılmalıdır. En ufak ayrıntı atlanmadan, daireniz temizlenmektedir. Bu işin ciddiyetinin farkında ekibimizle profesyonel olarak taşınma öncesi temizlik hizmeti sağlamaktayız. 

Camlarınız profesyonel cam temizlik personelleri tarafından, uzanması güç noktalarda uzatma yardımı ile silinmektedir, bazı durumlarda iskele de kurulmaktadır. 

PROFESYONEL DETAYLI EV TEMİZLİĞİ

Ekip temizliği istediğinizde, detaylı ince temizlik, ekipmanlı ve malzemeli profesyonel ekip, Buhar Makinesi ve Elektrik Süpürgesi temizliğe dahildir bu hizmet için fiyat sorunuz.

Bu temizlik hizmetinde her hangi bir ekipman ya da kimyasal temin etmenize gerek yoktur. Gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar tarafımızca getirilmektedir. Elektrik süpürgesi, Merdiven, Buhar makinesi, ağır yağ sökücü, Cif, Genel Temizleyici, Porçöz, Çamaşır suyu gibi kimyasallar da gelmektedir.

Bahar temizliği olarak da bilinen bu temizlik türü Kabataş bölgesi için minimum 800 liradan başlamaktadır ve en az 2 personel ile hizmet sağlanmaktadır.

Personellerin en fazla 8 saat kadar çalışabildikleri bilinmesi gerekmektedir. Bu sebeple talep ettiğiniz temizliğin detaylarını bizimle paylaştığınızda doğru personel sayısını belirlemekteyiz.

Kabataş Ofis Temizlik Şirketi

Ofis Temizliği Şirketi , Ücretsiz keşif hizmeti ile ofislerinizin temizlik ihtiyaçlarını belirliyoruz. Uygulanacak temizlik hizmetinin sürelerini ve içeriklerini sizinle beraber belirledikten sonra, tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanları tarafımızca temin edilerek detaylı şekilde ofisinizi temizliyoruz.

Kabataş ve Karaköy semtlerine özel düzenli temizlik taleplerinizde 3-4 saatlik ofis temizliği hizmeti de sunulmaktadır.

Ofis ya da iş yerlerinizin ihtiyaçlarına göre temizlik hizmeti sağlamaktayız. Mesai sonrası ya da mesai öncesi malzemeli ya da malzemesiz olarak temizlik hizmeti sağlamaktayız. Genel olarak ofisler uygulanan temizlik programları aşağıdaki gibidir.

Ayda bir defa cam ve çerçeve temizliği

Ayda bir defa veya 2 defa ofis temizlik hizmeti

Düzenli haftanın her günü temizlik hizmeti

Hafta sonları detaylı ofis temizliği,

Salgın hastalıklar sonrası ihtiyaç haline gelen dezenfeksiyon hizmeti ile ofislerinizi haftanın 7 günü dezenfekte edebiliyoruz. Düzenli olarak dezenfekte edilen ofislerde vaka sayılarında azalma görülmektedir. Hastalığın yayılma hızını düşürmektedir, uzmanların da belirttiği gibi dezenfeksiyon sonrası virüs ve bakterilerin %99.9′ a kadar yok olduğu bilinmektedir.

Ofisinizin metrekaresine göre ve istenilen detaylara göre düzenli olarak ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bir çok firmaya yıllardır temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Temizlik şirketlerinizden hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanında yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Ofis temizliğinde başlıca yaptığımız işler, iç dış detaylı cam temizliği, ofis içinin detaylıca temizlenmesi, sandalye ve koltukların silinmesi, talebiniz olursa yıkanması. Halıflekslerin yıkanması, ulaşılması zor alanların temizliği gibi.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Temizlik personelimiz can tehlikesi olmayan durumlarda camlarınızı iç ve dış kısımdan siler. Daha büyük camlar için profesyonel erkek cam temizlik personellerimiz ekipmanları ve koruyucu aparatları ile gelmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

Temizlenecek ev ya da iş yerinin büyüklüğüne göre ekip sayısı artmaktadır. Ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz ya da whatsapp hatlarımızdan iletişime geçerek fiyat teklifi ve temizliğin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar ve makineler firmamızca tedarik edilebilir.

Haftanın 7 Günü Hizmet Alabilir Miyim ?

Evet haftanın tüm günleri hizmet alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Temas edilen yerlere önce püskürtme yöntemi ile anti bakteriyel alkol bazlı ürünler püskürtülüyor, sonrasında temiz bez ile siliyoruz. Kapalı ortamda havayı da püskürtme yöntemi ile dezenfekte ediyoruz. Instagram sayfamızdan, yaptığımız dezenfekte hizmetlerinin fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

Dezenfekte İşlemi Sırasında Kullanılan Ürünün İçeriği ?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır. İnsan sağlığına zararsız Tip 2 – Tip 4 dezenfekte ürünleri kullanılmaktadır.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al