• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Taşınma Öncesi Mağaza Temizliği

Metropol şehirlerde en çok ihtiyaç duyulan temizlik hizmetlerinden biri de profesyonel ekipçe,  temizlik yapabilen temizlik şirketleridir.

Mağaza gibi kurumsal işyerlerinin taşınma öncesi temizlik hizmeti yapılmadan önce, profesyonel temizlik şirketlerinde bulunması gereken başlıca temizlik makineleri.

Zemin yıkama makinesi Kullanımı

Zeminler tadilattan çıktığı ve zeminlerde inşaat artıkları olduğu için öncelikle makine ile yıkanmalı sonrasında da vakumlanmalıdır. Varsa inşaat kalıntıları yer kazıma jilet aparatı ile zemine zarar vermeyecek şekilde kazınmalıdır.

Bu hizmetler deneyimli ve profesyonel temizlik şirketlerine yaptırılmalıdır, yanlış kimyasal kullanımı ya da zeminlerin çizilmesi çözülemeyecek sorunları da beraberinde getirmektedir. Asidik özellikli kimyasallar temizlik amaçlı kullanılsa da yanlış kullanımda zeminleri yakmaktadır ve sonrasında aşınma sonucu renk ve bozulma olmaktadır, zeminlerde.

Havalandırma Borularının Temizliği

Hava üfleme makinesi İle Yapılması

Hava üfleme makinesi ile ulaşılması güç alanlarda ki inşaat sonucu oluşan tozların zemine dökülmesi işlemi yapılır. Yüksek havalandırma borularının temizliği için bu işlem gereklidir aksi durumda merdiven ya da iskele ile temizlenmesi hem zor hem de çok uğraştırıcı olmaktadır.

Rafların Temizliği

Raf ve dolapların temizliği mağaza açılışından önce kusursuz yapılmalıdır. Ertesi gün ürünler geldiğinde inşaat kalıntısı olan raflara ürün yerleştirmesi yapılamayacağı için.

Taşınma öncesi mağaza temizliğinde öncelik yukarıdan aşağıya doğru olmalıdır. Sıralama şu şekilde olmalıdır; Havalandırma borularının temizliği ile başlanmalı sonrasında raflar silinmeli, camlar silinmeli ve en son zeminler temizlenmelidir. Yoğun toz olduğu için açılış öncesi yapılan tadilat işlemlerinden dolayı tekrar tekrar stantlar silinerek kullanıma hazır hale getirilmelidir.

Mağaza temizliği alışveriş merkezi içerisinde yapılacaksa, bir gün önceden AVM yönetiminden izin alınmalıdır. AVM yönetimleri istediği evraklar genellikle: Personel sigorta girişleri, SGK Dökümü, Geçici görevlendirme evrakı, Mesleki eğitim evrakı gibi çeşitli evraklar talep etmektedir.

Mağaza Temizliği Fiyatları

Fiyatlar istenilen detaylara ve mağazanın büyüklüğüne göre değiştiği için sabit bir fiyat belirlemek doğru olmaz. Temizlik şirketimiz genellikle keşif sonrası temizlik fiyatı vermektedir ya da personel birim fiyatı üzerinden fiyat teklifi sunmaktayız.

Fiyat teklifi alabilmek için Whatsapp hattımıza detaylı bir video gönderebilirsiniz. İnceledikten sonra size fiyat teklifi ve yapılacak işlemleri liste halinde sunmaktayız. İhtiyacımız olan diğer bilgiler ise temizlenecek mağaza alanının büyüklüğü.

Tadilatı yapılmış mağaza ve kullanıma açık mağaza temizlikleri detayları ve temizlik şekilleri farklıdır. Bunun da belirtilmesi önemlidir.

Mağaza temizliği hizmetine ihtiyacınız olduğunda, kaba ve ince mağaza temizliği hizmetlerimizin yanı sıra tek seferlik detaylı mağaza temizliği hizmeti de sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Açılış Öncesi Mağaza Temizliği
Profesyonel Temizlik Firması

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al