(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

MERTER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Merter temizlik şirketi olarak, İstanbul Merter semtinde ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, rezidans temizliği, site temizliği, apartman temizliği ve okul temizlik personeli temini, iş yeri temizliği, plaza temizliği, temizlik personeli temini v.b gibi hizmetleri, profesyonel temizlik personellerimiz ile hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz, sizin isteklerinize hızlı çözümler üreterek bir çok başarılı projeye yürütmekteyiz.

Yaklaşık çeyrek asıra yaklaşan firma kültürümüz ile, İstanbul’un tüm semtlerine kurumsal temizlik hizmetleri sunuyoruz. Temizlikte en önemli 2 unsur olan güven ve kaliteyi sağlıyor, bu konuda sektöre öncülük ediyoruz. 

Merter Ev Temizliği Şirketi

Merter ev temizliği şirketi olarak, profesyonel ev temizliği hizmeti vermekteyiz, evlerinize temizlik uzmanlarımızla haftanın 7 günü detaylı ince temizlik hizmeti sunuyoruz. 

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Öncelikle talebinizi karşılayabilmemiz için nasıl bir ev temizliği ihtiyacınız var ?

  • Sadece bir gündelikçi kadın personel mi ?
  • Dip bucak temizlik hizmeti ile evimin her köşesi temizlensin, buhar temizliği yapılsın, detaylı ince temizlik ekibi mi ?

Ekip temizlik hizmeti, en az 3 personelden oluşmakta ve evlerinizin dip bucak temizlik hizmetini kapsamaktadır. Rezervasyon talebinizi en az 1 gün önceden yapmanız yeterlidir.

Takdir edersiniz ki, yukarıdaki iki temizlik paketi arasında farklar vardır. Bir bayan temizlik personelinin yapacağı temizlik ile ekip halinde yapılan temizlik aynı kalitede olmaz. Ekip halinde geldiğimizde buhar temizliği yapmaktayız. Temizlikten arta kalan sürelerde evinizin diğer işlerini personelimize yaptırabilirsiniz.

Ev temizliğine hangi temizlik hizmetleri dahil ?

  • Banyo Temizliği

  Duşa kabin temizliği, Tuvalet temizliği, küvet temizliği, Lavabo temizliği, aynaların silinmesi, peteklerin üstten temizlenmesi, dolapların iç dış silinmesi, ulaşılabilir havalandırma ve klimaların tozunun alınması ve silinmesi ve çöplerin boşaltılması.

  • Mutfak Temizliği

  Lavoba ve muslukların temizliği, bulaşıkların yıkanması(istek üzerine), Fırının iç dış temizliği, Camların silinmesi, dolapların silinmesi ve parlatılması, mutfak tezgahının temizlenmesi ve parlatılması, çöplerin boşaltılması, duvarların silinmesi

  • Yatak Odası Temizliği

  Yatakların yapılması, dışarıda ki kıyafetlerin katlanıp dolaba konulması, yerlerin ve halıların silinmesi, yüzeye mop atılması, camların iç – dış temizlenmesi

  • Oturma Odasının temizlenmesi

  Mobilya ve görünür yüzeylerin itinalı bir şekilde tozlarının alınması ve silinmesi, zeminin süpürülmesi ve camların iç- dış silinmesi, ulaşılabilir klima ve havalandırmanın temizlenmesi ve çöplerin boşaltılması.

Merter Ofis Temizliği Şirketi

Ofis, iş yeri, büro ve benzeri ticari alanlarınızı düzenli olarak profesyonelce temizliyoruz. Ekipman ve temizlik malzemeleri ile sizi uğraştırmıyor biz temin ediyoruz. Temizliğiniz bize, vaktiniz size kalıyor. Temizlik personelinin, tüm özlük ve diğer hakları firmamızca karşılanıyor, sizlere ekstradan insan kaynakları hizmeti maliyet unsuru olmaktan çıkıyor. Temizlik personellerimiz, sürekli temizlik eğitimine tabii tutulmaktadır.

Abone grup İstanbul temizlik şirketi olarak, Merter semtinde ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım.

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Öncelikle fiyat çalışması yapabilmemiz için temizlik talebinizin ay da veya haftada kaç sefer olduğunu bilmemiz şarttır. Ücretsiz olarak iş yerlerinizi ziyaret ediyor, ihtiyacınıza özel fiyat teklifi sunuyoruz. 

Merter cam Temizliği Şirketi (firması)

  Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Merter ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personeli dış cephelerin-izi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış yüzeyi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

İddia ediyoruz bizden dış cephe cam temizliği alan firma, sonra ki cam temizliği hizmetini başka firmadan almayacaktır. Kullandığımız ürünler piyasanın en kaliteli ürünleri olup, Türkiye’de bulunmamakta ayrıca personellerimiz de yıllardır cam temizliği işinin içinde olup uzman olarak bu işi yapmaktadır.

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

Aylık düzenli olarak camlarınızı temizliyor, firmanıza ay sonu fatura ediyoruz. Kurumsal temizlik firması ile çalışmanın avantajlarından sizleri de faydalandırmak istiyoruz. İndirimli sözleşmeli fiyatlarımız için ücretsiz keşif ekibi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz;

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat