• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

ORTAKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

 Ortaköy (Beşiktaş) temizlik firması olarak, tüm temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel ekipman ve ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlar, Daire, Ev, Villa, Ofis, İş yeri, Cam temizliği, Dış cephe temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, inşaat sonrası temizlik, ince ve kaba temizlik hizmetleri, ilaçlama, yerinde koltuk ve halıfleks yıkama v.b konularda hizmet vermekteyiz.

Başlıca sağladığımız Temizlik Hizmetleri

reference checkedEv Temizliği

reference checkedTaşınma öncesi ya da inşaat sonrası ev ofis temizliği

reference checkedRestoran ya da Kafe temizliği (Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile)

reference checkedBuharlı ev temizliği

reference checkedCam temizliği

reference checkedİş yeri ya da Büro temizliği

reference checkedKoltuk ve halı yıkama yerinde

reference checkedYangın sonrası temizlik

reference checkedSu baskını sonrası temizlik

 

 

Ortaköy Temizlik Şirketi

Yaklaşık 15 yıldır sektördeyiz, yetiştirdiğimiz personeller ile emek yoğun temizlik sektöründe kalite standartlarını oluşturmanın ve her geçen gün kalitemizi artırmanın gayesi içerisindeyiz. Ortaköy temizlik şirketi olarak belirtmek isteriz ki, güvenilir ve profesyonel temizlik şirketine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Ortaköy’de bir çok tarihi yapıda profesyonel, detaylı ve ince temizlik yaptık, sorumluluk sahibi ekip olarak müşteri memnuniyeti %90 ve üzerine çıkardık.

ORTAKÖY EV TEMİZLİĞİ 

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır.

Beşiktaş’da birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Ortaköy’de temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir.

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne ?  nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi ? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup İstanbul Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

ORTAKÖY Ev Temizlik Fiyatları 

Ev temizlik fiyatları personel sayısına ve temizlik detaylarına göre değişiklik göstermektedir. 2 seçenek ile ev temizliği hizmeti sağlamaktayız.

1.Gündelikçi ev temizliği hizmeti; malzemesiz olarak en az 1 personel ile sağlanan ev temizliği hizmetidir.

2.Taşınma öncesi ya da inşaat sonrası profesyonel malzemeli ve ekipmanlı en az 2 personel ile sağlanmaktadır.

Whatsapp butonumuzdan bize ulaşarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Ofis Temizliği Ortaköy

Ofis, iş yeri, büro ve benzeri ticari alanların temizliği iş yerinin görüntüsü ve imajı açısından önemlidir. Dünyada ve Türkiye’de günümüzde işletmeler, dış kaynak olarak temizlik ve güvenlik konusunda dışarıdan hizmet almaktadır. Bunun başlıca sebebi, maliyet ve kalitedir.

Bir işletme sürekli temizlik personeli istihdam edeceğine haftada 1-2 kere dışarıdan hizmet alarak bu ihtiyacını giderebilmektedir. Bu bağlamda maliyet açısından yıl sonu bütçesine bakıldığında büyük oranda kazanç sağlamaktadır. Bunun yanında profesyonel temizlik şirketinden alınan hizmet, kalite ve verimlilik açısından ayrıca fayda sağlamaktadır.

Ofislerinizi, sizlerin belirlediği gün ve saatlerde temizliyoruz. Temizlik saatleri esnek olup, sizlerin işlerini aksatmayacak saatlerde yapılmaktadır. Mesai sonrası ya da öncesi bu tamamen sizin taleplerinize göre belirlenmektedir.

Firmamız ayrıca, temizlik ekipmanları ve malzemelerini de sağlamaktadır. Düzenli ofis temizliği için firmamız iş yerinizi ücretsiz olarak ziyaret ediyor ve fiyat teklifi sunuyor.

Ücretsiz Keşif Ekibimiz ve Süreç

reference checkedRezervasyon talebinizi alıyoruz,

reference checkedSize uygun saat ve tarihte sizinle yüz yüze görüşüyoruz,

reference checkedTemizlik planlaması yapıyoruz, ihtiyaçları belirliyoruz,

reference checkedTeknik ve fiyat sözleşmesi hazırlayıp, sizlere sunuyoruz,

reference checkedBelirlediğiniz tarihlerde temizlik hizmeti başlıyor.

Ortaköy  Cam Temizliği Şirketi

İş yerleri, Ofis, Rezidans, Plaza ve Evlerimizin cam yüzeyleri, hava kirliliği ve diğer nedenlerden dolayı sürekli kirlenmekte, düzenli olarak temizlenmesi ihtiyaç hasıl olmaktadır. Ortaköy cam temizlik şirketi olarak, sizlere periyodik ya da tek seferlik cam temizlik ve dış cephe temizliği hizmeti sunmaktayız. Bizi seçmeniz için başlıca sebepler;

  • Profesyonel sertifikalı cam temizlik uzmanları,
  • Gerektiği durumlar da vinç, sepet ya da dağcı yöntemleri ile temizlik,
  • Kullanılan organik cam temizlik ürünleri ile, daha geç kirlenen cam yüzeyler,
  • Kurumsal temizlik hizmeti ile sizi yasal presedürlerden kurtarıyoruz, zamanınız size kalıyor,
  • Ücretsiz keşif ekibi ile temizlik ihtiyaçlarının nasıl yapılacağının size anlatılmasıdır,
  • Bu profesyonel hizmet ile camlarınız ve dış cepheleriniz ilk gün kadar pirüpak hale geliyor,
  • İş yerleriniz kurumsal bir görünümü kavuşuyor, dışarıdan bakan müşterilerinize güven veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1.Ev temizliğine camların temizliği dahil mi ?

Evet dahil, gündelikçi kadın personel taleplerinde, uzanabileceği yerlere kadar kadın personelimiz camlarınızı siler. Büyük cam yüzeyler için görevlendireceğimiz cam temizlik uzmanımız gelir, camlarınızı temizler. Temizlik talebinizi oluştururken bu bilgileri vermeniz, daha kaliteli temizlik yapılmasını sağlayacaktır. 

2. Temizlik malzemelerim ve makinelerim yok, ne yapmalıyım ?

Biz zaten son teknolojik ekipmanlara sahibiz, makineler ile temizliğe ihtiyaç duyulması halinde bunu belirtmeniz yeterlidir. Temizlikte kullanılacak kimyasal ürünleri de belirtmeniz durumunda gönderiyoruz. Bu konuda size yardımcı olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza inanabilirsiniz. 

3. Temizlik talebimi ne zaman belirtmeliyim ?

Bir gün önceden belirtmeniz yeterlidir, Bir hafta hatta bir ay önceden de belirtmeniz de bir sakınca yoktur.

4. Ortaköy Temizlik Şirketleri Fiyatları ortalama 2019 ?

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL,

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 25,00 TL,

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için personel sayısı konusunda bize ulaşmanız yeterlidir, inşaat sonrası temizlik zahmetli ve zordur, ekipman ve malzeme olmadan istenilen temizlik kalitesine ulaşmak mümkün değildir. Bu sebeple inşaat sonrası temizlik hizmetlerin de profesyonel ekip temizlik hizmeti vermekteyiz.

5.Ev Temizlik Hizmetlerine Neler Dahil Kısaca ?

Mutfak, Banyo, Yatak Odası ve Salonun genel temizlik hizmetleri yapılır. Arta kalan sürede ütü v.b hizmet talebinde personelimizden bulunabilirsiniz. Ütü hizmeti isterken bize belirtmeniz, ona göre personel yollamamızı sağlar. Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetleri genel temizlik hizmetlerine dahil değildir ayrıca halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. 

6. Ödememi Havale/Eft yöntemi ile yapabilir miyim ?

Evet ödemenizi bu yöntemle ya da nakit olarak yapabilirsiniz. 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al