• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Asperox Sarı Güç İşe Yarar Mı?

Kullanmak isteyenlerin internet üzerinde araştırdığı kimyasalların başını çekiyor, Asperox yani sarı güç. Temizlik şirketi olarak ürünü devamlı kullandığımızı ve özellikle koltuklar da ve halılarda ki inatçı lekelerin temizliğinde çok işe yarar bir ürün olduğunu bilmenizi ister kesinlikle tavsiye ederiz.

Bu ürünün kullanım alanı çok çeşitli olsa da en etkili olduğu alan halı ve koltuk yüzeyler. Çok etkili sonuç vermesi bunun yanı sıra kumaş yüzeylerde bu kadar güçlü olmasına rağmen her hangi bir aşınma ya da renk bozulmasına sebebiyet vermemesi, sarı güç diye bilinen ürünün gerçekten parasını kesinlikle hak ettiğini bizlere gösteriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Güç Halıya Zarar Verir Mi?

Hayır halı yüzeylerine zarar vermez aksine inatçı lekeleri çıkarmada etkili bir üründür.

Sarı Güç Koltuk Temizliğinde Kullanılır Mı?

Evet, koltuk yüzeylerinde bulunan lekelerin temizliği için kullanılabilir, denemekte fayda var bir çok lekeyi çıkarmaktadır. Lekelere püskürtüldükten sonra 1-2 dakika bekledikten sonra leke üzerine sünger ile silinmeli en sonunda mikro fiber bez ile leke silinmelidir. Gömlek ve tshirt gibi tekstil ürünlerine de püskürtülmeli bez ile silinmeli ve sonrasında makineye atıp yıkatılmaları gerekir tekstil ürünlerinin.

Cam Temizliğinde Kullanılır Mı?

Cam temizliği için tavsiye etmiyoruz, daha etkili olan kimyasallar var.

Asperox Hangi Ülkenin Ürünü?

Yerli ve Türkiye’de üretilmektedir.

Asperox Hangi Yüzeylerde Kullanılmaz ?

Ocak, fırın, davlumbaz gibi aşınma ve renk bozulması olabilecek yüzeylerde güçlü kimyasalların kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Kullanılsa bile su ile karıştırılmalıdır aksi durumda yüzeylerde bozulmalara sebebiyet verebilir.

Asperox ve Cif Arasında ki Farklar?

Kullanım alanları tamamen farklı. Cif mutfaklarda ve yağ sökücü özelliği de olsa da mutfak yüzeylerine zarar vermez. İkisi de güçlü çok faydalı temizlik ürünleridir.

Asperox ile Mutfak Dolapları Silinir Mi?

Evet, silinebilir, yağ çözme özelliği de var ürünün, uzun zamandır duran yağ lekelerinin çözülmesini sağlar.

Ürün İçeriğinde neler var?

ASPEROX SARI GÜÇ Ürün İçeriği:

 Su Metilglisindiasetik asit trisodyum tuzu Noniyonik ve Katyonik Yüzey Aktif Madde Karışımı

Akrilik Kopolimer

Amfoterik yüzey aktif madde

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al