• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Şişli Temizlik Şirketi

“ŞİŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak, Şişli’nin bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

 0530 240 83 08 (Mobil)  

 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

2023 yılına ait güncel hizmet alanlarımız ve fiyatlarımızı öğrenmek için detayları whatsapp üzerinden paylaştıktan sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği, inşaat sonrası temizliği, tadilat hizmetleri, tadilat sonrası temizlik hizmetleri, dış cephe temizliği, mağaza temizliği, rezidans temizliği, site temizliği, alışveriş merkezi temizliği, fabrika temizliği, okul temizliği, villa temizliği, otel temizliği v.b temizlik hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimizi profesyonel temizlik ile tanıştırmak istiyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Temizlik hizmetlerimizi günlük, haftalık ve aylık olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişiklik göstermektedir. İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesi yüksek, güvenilir ve referanslı temizlik firmalarından biri olarak tüm temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel temizlik şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimle siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta gerek tecrübeli ve güvenilir personelimizle birlikte gerekse kullanmış olduğumuz organik temizlik ürünleri ile hizmetinizdeyiz.

Ev temizliği insan sağlığı açısından en önemli unsurlardan biridir. Günümüzde ev temizliğinde bir çok insan, profesyonel temizlik hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır sizde düzenli aralıklarla evinizin temizlenmesini istiyorsanız, bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız. Ev temizliği hizmetinizi profesyonel kadromuzla en detaylı şekilde dip bucak yapıyoruz. Şişli ev temizlik şirketi olarak, profesyonel personellerimizle evlerinizi pirüpak hale getiriyoruz.

Genel temizlik; tüm yaşam alanınızın temizliği olarak tanımlanabilir. Yaşam alanının dik köşe temizlenmesidir. Evinizin kapıları, duvarları, camları, mutfak ve banyo dolapları, tüm zeminler detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Boş daire temizliği; evinize oturmadan önce tertemiz bir eve eşyalarını taşımak kim istemez. Boş daire temizliği en ince detaylara kadar yapılmaktadır. Camlardaki yapışkanlar, etiketler, kapı pervazları, zemindeki toz, pas, kir, mutfağa ve banyo dolapları gibi ayrıntılı bir şekilde temizleme işlemi yapılır.

İnşaat sonrası temizlik; cam ve kasaların inşaat kalıntılarının giderilmesi, banyo ve lavaboların dezenfekte edilmesi, harç kalıntılarının kazınıp temizlenmesi, tüm kapı ve zeminlerin silinmesi gibi temizlik işlemleri sırasıyla uygulanır.

Kurumsal Ofis Temizliği Şirketi

Kurumsal hizmet yapısına sahip olan Abone grup Temizlik firması, Şişli bölgesinde temizlik projelerine sahip ve birçok firmaya temizlik hizmeti veren bir firmadır. Sağlamış olduğu hizmet sayesinde, yaşanılabilir mekanlar için doğru temizlik uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır.

Temizlenecek ticari alanın türüne göre farklı çözüm ve yöntem uyguluyoruz, iş görenlerin mesai saatleri dışında, yaptığımız temizlik hizmetleri ile çalışanlarınız sabah ofislerine geldiğinde ferah bir ortamda çalışmaya başlıyorlar. Böylece çalışanların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir mekan, verimli bir çalışma ortamı sağlanmış olur.

Müşterilerimizin profesyonel temizlik şirketinden talebi, normal yapılan temizlik hizmetlerine oranla fark yaratılmasıdır. Bu talep gayet kabul edilebilir. Firma disiplinimiz ve prensibimiz olarak verdiğimiz hizmette kalite unsuru ilk sıradadır. Toz, mikrop ve istenmeyen lekelerin temizlenmesi ve temiz bir görüntü sağlanması için dezenfekte edilmeli, gözle görülemeyen mikropların bu yöntemle yok edilmesi gerekmektedir. Standartların üzerinde temizlik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktayız.

Sizde Temizlik firması olarak bizi tercih ettiğinizde, ofis temizliği konusunda titiz ve özenli çalışmalar meydana getiren firmamız, deneyimli kadrosuyla ofislerinizi daha temiz mekanlar haline getirir. Kullandığımız temizlik malzemeleri piyasanın en iyi ürünleri olup, 5 yıldızlı otellerin temizlik hizmetlerinde kullanılmaktadır.

 Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış cephe ve cam temizliği konusunda profesyonel cam temizlik personellerimiz ile Şişli ilçemizde cam temizliği hizmeti vermekteyiz.

Periyodik olarak mağazanızın ya da büronuzun dış cephesini temizletmeniz, müşteriler açısından olumlu bir algı yaratır. Şişli bölgesinde bir çok tekstil firmasının vitrini camekan olup, profesyonel dış cephe temizlik hizmeti alan firmalar, rakiplerine oranla ürün satışı yapma konusunda daha avantajlıdır. Kullandığımız doğal cam temizleme ürünleri ile dış cepheleriniz daha yavaş kirleniyor. Uzun bir süre parlaklığını kaybetmiyor.

Yüksek yapılı binaların dış cephesinin temizliği oldukça riskli bir işlemdir ve bazı gerekli ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bunun yanında bilgiye ve deneyimde ihtiyaç vardır. Yüksek binaların temizliğinde Vinç, platform ve sepet olmadan, cephe temizliğinin yapılması maalesef ki mümkün olmuyor. Sizlerin normal şartlarda bu ekipmanlara sahip olmamız biraz zor olduğu için bizim sizlere bu konuda sahip olduğumuz araçlar ve tecrübeli personelimiz ile arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanızı sağlamaktayız.

Ücretsiz keşif ekibimizle Şişli bölgesinde tüm semtlere iş yerinize gelerek fiyat teklifi ve çalışma şartlarını sunuyoruz.

İş yerlerinizi, ofislerinizi, bürolarınızı ve diğer ticari alanlarınızı profesyonel kadromuzla ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı, güvenilir ve kurumsal disiplin çerçevesinde temizliyoruz.

İş yerlerinizin, genel temizlik ve ince temizlik dışında, dış cephe cam temizliği ihtiyacı da vardır. Şişli Abone Grup temizlik şirketi  olarak,  belli metre karelere kadar cam temizlik hizmetlerini ay ada bir sefer temizlik hizmeti ücretsiz yapılmaktadır. İş yerlerinizin ve ofislerin dış görüntüsü, düzenli alınan temizlik hizmetleri ile daha güzel görüntüye kavuşur.

Kullandığımız organik ürünlerle ticari alanlarınızı temizliyoruz, gerekmedikçe firmamızın prensibi olarak, kimyasal ürünlerden uzak duruyoruz. Kullandığımız kimyasallar konusunda personelimiz bilgili ve sürekli eğitim almaktadır. Olası kazaları önceden verdiğimiz eğitimler ile önlüyoruz. Temizlik hizmetlerimiz de memnuniyet garantisi veriyoruz.

Eşyalı Ev Temizlik Fiyatları 2023

Evinizin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tek personel talep edildiğinde malzemesiz olarak gelmekte ve mutfak dolapları iç kısmına 1+1 daireler hariç, girmemektedir .

Mutfak dolapları iç kısmının temizliği istendiğinde en az 2 kişilik ekip gelmektedir.

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz, Taşınma öncesi temizlik hizmeti için full ekipmanlı olarak hizmet sağlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al