• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

TAKSİM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Taksim temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktadır. Firmamız, Taksim semtimizde kurulmuştur ve merkez ofisi Taksim’de bulunmaktadır. Beyoğlu ilçemizde ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe ve temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, iş yeri temizliği, cam temizliği, plaza temizliği, inşaat sonrası temizlik, daire temizliği, koltuk ve sandalye yıkama v.b gibi mekânların  temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

İstanbul Temizlik Şirketleri
Taksim Temizlik Şirketi

Profesyonel temizlik şirketleri arasında, kısa sürede kalitesini ispat etmiş ve 15 yıldır, Taksim  ve civar semtlerde bir çok projeye devam etmekteyiz. Firmalar tarafından tercih edilmemizin başlıca sebebi işimize duyduğumuz saygı ve disiplin daha sonra kullandığımız üründe ki kalite ve tabii ki yetiştirdiğimiz deneyimli personellerimiz.

TAKSİM EV TEMİZLİĞİ 

Profesyonel ev temizliği yapan bir şirket olarak sizlere söylemek isteriz ki, evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev temizliğinde abonelik sistemimiz hakkında bilginiz var mı ? eğer düzenli ev temizliği hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçmenizde fayda var.

  • Eşyalı daire temizliği
  • Boş daire temizliği
  • İnşaat sonrası ev temizliği

Boş daire ve Eşyalı daire temizliği hizmetlerine gündelikçi personel hizmeti alabilirsiniz. İnşaat sonrası ev temizliği için ekip olarak geliyoruz, en az 3 kişiden oluşan ekibimizle hizmet veriyoruz.

Taksim temizlik şirketleri fiyatları ?

2023   EV Temizlik Fiyatları

Ev Temizlik Hizmetleri Gündelikçi Çalışma Saatlerimiz;

  • 09.00 – 17.00 (Tam Gün) 
  • Tam Gün Temizlik Hizmeti Gündelikçi 
  • Yarım Gün Temizlik Hizmeti sağlamıyoruz. 
  • 2 Personel Tam Gün Gündelikçi Hizmeti 
  • Gündelikçi hizmeti, inşaat sonrası temizlik hizmetlerini kapsamamaktadır. Eşyalı içinde oturulan daireleri kapsamaktadır.

Fiyatlar konusunda evinizin ve temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır. Ortalama bir bayan personel gün de 60 m2 evi tek başına dip bucak temizlemektedir. Bizimle iletişime geçip, fiyat teklifi yaptırmadan evlerinizi temizlik hizmeti almamanızı önemle hatırlatırız.

İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin, temizlik şirketi tavsiyesi ile işlerimizi gün geçtikçe büyütmekteyiz. En büyük referansımız müşterilerimiz.

TAKSİM OFİS TEMİZLİĞİ SAATLİK

Abone Grup Taksim Temizlik Şirketi olarak, bir çok kurumsal firmaya profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Esnek çalışma programımızla saatlik bazda temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yıllık sözleşme ile aldığınız ofis temizlik fiyat teklifi 1 yıl boyunca geçerli olmaktadır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre temizlik programı yapılmakta ve istediğiniz saat kadar temizlik sürmektedir.

Profesyonel ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ticari alanlarınızı temizliyoruz. Ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım, kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri ilk verdiğimiz fiyata dahildir, sizden ekstra herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Taksim Temizlik Şirketleri

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki, düzenli temizlenen ofislerde personelin verimi artmaktadır. İşletmenizin dışarıdan hizmet alması, işletmenize kurumsal ticari hava katmaktadır. Müşterilerinizde güven ve olumlu algı yaratmaktadır.

Taksim ve diğer bölgelerimizde düzenli olarak ofis temizliği yaptığımız bir çok firma ve kuruluş bulunmakta. Ofis temizliği için fiyat konusu ise belirtmek isteriz ki, ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Fiyatlandırma hızlı bir şekilde yapılmaktadır, ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra size özel temizlik fiyat teklifi sunulmaktadır. Düzenli temizlik fiyatlarında indirimli ücretler sunulacaktır.

Ofislerinizi sizlerin istediğiniz gün sayısı kadar, temizliyoruz. İster ayda 2 gün, ister haftada 1 gün şeklinde tamamen sizin talebinize göre ofislerinizi 5 yıldızlı otellerde kullanılan malzemeler ile temizliyoruz.

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz. İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

CAM TEMİZLİK ŞİRKETİ TAKSİM

  Abone Grup Dış cephe ve cam Temizlik Şirketi olarak, Taksim ve diğer semtlere dış cephe ve cam temizliği hizmeti vererek illk günkü kadar dış mekanları temiz hale getiriyoruz. Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe ve cam temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere düzenli temizlik taleplerinizde makul fiyatlara cam temizliğinizi yapıyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor işletmenizin kurumsal yapısına katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış görüntüsünden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok. Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler cam yüzeylerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizlere garantili hizmet sunmak isteriz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Hizmet sonrası, ay sonu firmanıza fatura edilir. Kurumsal temizlik firması ile çalışmanın avantajlarından yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır.

   ☎ 530 240 83 08 mobil

veya

 ☎ 212 245 56 62 sabit

info@abonegrouptemizlik.com

Taksim temizlik şirketleri, taksim ev temizliği, ev temizliği taksim, inşaat sonrası taksim temizlik şirketi, cam temizliği taksim, cam temizliği şirketi taksim, istanbul taksim temizlik, taksim referanslı temizlik şirketi, en iyi taksim temizlik şirketi

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al