• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

TUZLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Tuzla Temizlik Şirketi olarak, Tuzla ilçemizde ev, ofis, dış cephe, hastane, okul, iş yeri, inşaat temizliği, bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Kadıköy ilçemizde bir çok temizlik projesini sürdürmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz eğitim ile Tuzla Temizlik Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Son teknolojik ekipmanlarımız ve deneyimli temizlik personellerimiz ile hizmetinizdeyiz. İletişim için;

0530 240 83 08 (Mobil)

Ve

0212 245 56 62 (Sabit)

Tuzla Temizlik Şirketi

Bizi tercih etmeniz için sebepler;

reference checked  Tecrübeli & profesyonel personel

English speaking  Referansları kontrol edilmiş çalışanlar,

Insured  Müşterileri tarafından beğenilen, sürekli tercih edilen personeller.

reference checked  Temizlikte kullanacağı kimyasallar konusunda bilinçli.

reference checked  İş ahlakına sahip, sürekli eğitimlere tabii tutulmakta.

reference checked Hızlı rezervasyon, 7/24 hizmet

Tuzla Ofis Temizliği 

Siz zamanınızı ve gücünüzü kendi işleriniz için harcarken, ofislerinizi kurumsal yapımız ve deneyimimiz ile temizliyoruz. Bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Dışarıdan temizlik hizmeti almak firmanızın maliyetleri açısından avantajlıdır.

Abone grup Temizlik Şirketi Tuzla olarak, tüm İstanbul ve Tuzla’da ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik isterseniz de her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmalıdır.

Kadıköy Ofis Temizliği

Tuzla Ofis Temizliği Şirketi

Temizlik şirketlerinizden firmanıza hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanın da yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

Tuzla Ev Temizliği 

     Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

Ev temizliği şirketi Tuzla

    Abone grup temizlik şirketi olarak, İstanbul’da evlerinize profesyonel bayan temizlik personelleri gönderiyoruz. İsterseniz ekip halinde gelip temizliyoruz isterseniz de sizin talebinize göre personel sayısına göre personeli malzemeli veya malzemesiz şekilde gönderiyoruz. Beğenmediğiniz halde tekrar temizlik yapıyoruz.

Ev Temizliğinde Çalışma Saatlerimiz

Sabah 09.00’dan 17.00’e kadar öncesinde temizlik biterse ve sizin de onayınız alındıktan sonra temizlik hizmetleri tamamlanır. Ortalama ev temizliği 6 saat sürmektedir.

Ev Temizliği Fiyatlarımız 2017 – 2018

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 150,00 TL

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız.

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz.

    Ev temizliği hizmeti iki şekilde yapılmaktadır. Ekip halinde veya 1-2 bayan gündelikçi personel ile ev temizliği hizmeti verilmektedir. Ekip tarafından yapılan temizlik hizmetinde, 2 kadın 1 erkek temizlik personeli yapılır. Cam temizliğini erkek personel yaparken bayanlar dip bucak temizlik yapar. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları bu temizliğe dahildir.

    Diğer türlü sizin talebinize göre kadın temizlik personeli gönderilir. Bir personelin bir günde ortalama 60m2 temizlik yaptığı göz önünde bulundurulmalıdır. Yapılan temizliğin kalitesi açısından öncelikle talebinizi net bir şekilde bizlere söylemeniz gerekmektedir. Genellikle ev temizliğine son zamanlar da 1 kadın personel talep edilmektedir o da ancak genel temizlik yapabilmektedir. Detaylı temizlik için en az 2 bayan gerekmektedir.

    Personelimize ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yemek, Yol, Ulaşım, Sigorta v.b giderler firmamızca karşılanır.

    Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

Ev Temizliğine ek bilgiler, neler dahil ?

  • Çalışma saatleri içerisinde, sizin istekleriniz yerine getirilir. Ütü v.b hizmet istediğinizde ayrıca belirtmeniz gerekmektedir. Ekstra bir ücret talep edilmemektedir fakat ona göre personel gönderilmektedir.
  • Referanslı personellerimiz, sigortalı çalışanlar olup sürekli bu işi yaptıkları için müşteri memnuniyeti üst düzeydedir.
  • İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.
  • Fiyatlarımız temizlik detaylarınıza göre değişmektedir,
  • Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz, aynı gün temizlik talebinde bulunabilirsiniz. Müsait durumda personelimiz varsa, aynı gün içinde işleriniz görülür.
  • Koltuk yıkama işlemi ev temizliğine dahil değildir, ancak koltukların tozunun alınması ve silinmesi ev temizliği hizmetine dahildir.
  • Koltuk yıkama işlemleri için makine firmamızca temin edilmektedir, öncesinde belirtmeniz gerekmektedir.

 

TUZLA CAM TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Tuzla ve diğer ilçelerimizde deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler camlarınızı parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Dış cepheleriniz ister ay da tek sefer, ister her hafta sizin talebinize göre silinir ay sonu firmanıza fatura edilir. Dış cephe temizliğiniz de doğal malzemeler kullanıyoruz.

2018 Tuzla   Temizlik Şirketi Fiyatları

1 Temizlikçi Kadın Personel 150 TL
2 Temizlikçi Kadın Personel Malzemeli 300 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Ekibi 500 TL

Normal çalışma saatlerimiz 09.00 – 17.00 aralığındadır, talebiniz doğrultusunda bu saatler esnetilebilir. Bu saatler yasal çalışma saati olup, 8 saat diliminin içerisinde 1 saat mola hakkı vardır. Prensibimiz öncelikle müşteri memnuniyet olup, temizlik hizmetleriniz bitmeden personellerimiz işi bırakmaz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

     Tuzla dış cephe ve cam temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz camlarınızı ve dış cephe camlarınızı siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok fakat ekiplerimizin müsaitlik durumu için sormanız gerekmektedir.

Temizlik Hizmetlerine dolapların içinin temizlenmesi dahil mi ?

Evet, eşya dolapların silinmesi ev temizliği ve ofis temizliğinde temizliğe dahildir. Bulaşık hizmetleri de arta kalan zaman da talep edilebilir. Personelimiz bu konuda size bir zorluk çıkarmaz, referanslı gündelikçi personelimiz İstanbul’un işini severek yapan en iyi iş görenleridir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al