(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Abone Grup Zincirlikuyu Temizlik şirketi, Zincirlikuyu semtinde ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, iş yeri temizliği, cam temizliği, plaza temizliği, inşaat sonrası temizlik, daire temizliği v.b gibi mekânların  temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

  Zincirlikuyu Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Taksim ve tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Zincirlikuyu EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

  Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Zincirlikuyu Temizlik Firması

Zincirlikuyu Temizlik Firması

Abone temizlik paketlerimiz ile ister ay da bir ister ay da iki isterseniz her hafta sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde temizlik personellerimiz gelip evlerinizi temizliyor. Buhar temizliği yaparak evleriniz dip bucak temizleniyor.

 

  Evlerinizi ilk günkü kadar temiz hale gelirken, sağlıklı yaşama ortamına kavuşuyorsunuz. Günümüzde bir çok aile temizlik ihtiyaçlarına yeterli vakti ayıramadığı için profesyonel yardım almakta işte biz burada devreye giriyoruz.

Size özel hazırlanmış fiyat ve temizlik planlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zincirlikuyu ev temizliği paketlerimize, abone olarak ister ayda bir ister ayda iki kere makul fiyatlara evlerinizi temizletebilirsiniz.

 TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYATLARI ?

Zincirlikuyu temizlik şirketi fiyatları konusu hakkında, belirtmek isteriz ki  Fiyatlar konusunda evinizin ve temizlik detaylarını almadan fiyat vermemiz sağlıklı olmamaktadır. Ortalama bir bayan personel gün de 60 m2 evi tek başına dip bucak temizlemektedir.

İnşaat sonrası daire temizliği diğer ev temizlik hizmetlerine oranla zordur, daha fazla emek ister ama firmamız bu konuda deneyimli kadrosuyla bu zorluğu kolayca aşmaktadır.

Zincirlikuyu ofis temizliği şirketleri fiyatları, siz de iş yerlerinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağınız temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında uçurum kadar fark vardır.

Abone Grup  temizlik şirketi olarak, Zincirlikuyu bölgesine ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Kullandığımız tüm ekipmanlar ve personelimizin tüm giderleri firmamıza aittir.

Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında çalışanlarınızın verimi düşer. Düzenli olarak yapılan temizlik hizmetleri firmanıza kurumsal bir hava katar, müşterileriniz de olumlu bir algı yaratır.

Ofislerinizin temizliği konusunda dışarıdan bir firmadan yardım almak hem daha makul fiyatlar ile bu işin içinden çıkmanıza hem de daha kaliteli temiz ortamda çalışmanızı sağlar.

Ofis temizlik paketleri ister haftada bir gün, ister hafta da 2-3-4-5-6-7 gün sizin talebinize göre değişmekte olup, genellikle ofis çalışanları çıktıktan sonra yapılır. Size özel hazırlayacağımız fiyat teklifi ve temizlik planı ile işletmeleriniz makul fiyatlara tertemiz olacaktır.

Taksim temizlik firmaları arasında en fazla ofis temizliği yapan firma Abone Grup Temizlik firmasıdır.

 OFİS TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ FİYATLARI

   Zincirlikuyu ofis temizliği şirketleri fiyatları, Ortalama bir fiyat vermek ev temizliğinde olduğu gibi doğru olmaz. Öncelikle temizlik fizibilite raporu hazırlanmalı, haftada kaç gün temizlik ihtiyacınız olduğu belirlenmelidir. Daha sonra oluşturulan raporlar ile haftalık sizin de talep ettiğiniz günlerde profesyonel ekibimizce temizlenir.

Tüm ekipmanlar temizlik şirketine ait olup, ekstradan her hangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktır. Yıl sonu baktığınıza firmanızın bu işten ne kadar karlı çıktığını göreceksiniz.

İletişime geçildiğinde, sizlere referanslarımızı daha sonra hangi işleri yaptığımızı anlatmak isteriz.

Zincirlikuyu DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ(cam temizliği)

  Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, İstanbul’un tüm semtlerine deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile hizmet götürmekteyiz. Dış cepheleriniz ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Kullandığımız özel ilaçlar ve ekipmanlar ile dış cephe temizliğinde kalitemizi sizlere kanıtlıyoruz. Firmanızın ihtiyacına göre ayda bir kere ayda iki kere oluşturduğumuz paketler ile dış cepelerinizin temizliğini üstleniyoruz.

İşletmeleriniz dış görünümünü yeniliyor sizlerin kurumsal yapınıza katkı sağlıyoruz. Günümüz de bir çok firmanın müşteri ile teması dış cephesinden başladığını düşündüğümüzde, müşteriniz de oluşturduğunuz ilk görünümün önemini bizim size söylememize gerek bile yok.

Zincirlikuyu Temizlik Şirketi

Zincirlikuyu Temizlik Şirketi

Dış cephe temizliği firmanız açısından çok önemlidir ve iddia ediyoruz bizim temizlediğimiz dış cephe ile müşterilerinizin dikkatini çekeceksiniz.

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanız dışarıdan görünümünde müşterilerinizi cezbediyor, temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Zincirlikuyu temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz.

  Zincirlikuyu Dış Cephe temizlik şirketi olarak,  paketlerimiz de sizin taleplerinize göre değişmekte, ister hafta da bir ister hafta da 2 isterseniz de ay da bir olmak koşuluyla deneyimli cam temizlik personelimiz dış cephenizi siler ay sonu firmanıza fatura kesilir.

 Yapacağımız fizibilite sonucu fiyat teklifi hızlı bir şekilde hazırlanır. Bize 530 240 83 08 mobil hattımızdan veya 212 245 56 62 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat