• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Ataköy Temizlik Şirketi

Abone Grup Bakırköy Ataköy temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyaçlarınıza 7/24 hazır ekibimizle çözüm üretiyoruz. Birçok kurumsal firmaya temizlik hizmeti vermenin sorumluluğu ile sürekli olarak personelimizi eğitime tabii tutmaktayız.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil) Whatsapp Rezervasyon Hattı

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Ataköy temizlik şirketi olarak, yoğun talep üzerine, Ataköy semtimizde ev temizliği hizmeti de profesyonel temizlik personellerimiz ile vermekteyiz. Ev temizliği denilip, geçilmemeli bu hizmetinde profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. 

Hizmet verdiğimiz Ataköy Bölgeleri ;

Ataköy 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6- 7 – 8 -9 -10 kısımlarına ev temizliği hizmeti vermekteyiz. 

Ücretsiz keşif ekibimiz ile birlikte, iş yerlerinizi, ofislerinizi yerinizde gelip görüyor yapılması gereken temizlik hizmetlerini ve fiyat teklifimizi kurumsal firmalara sunuyoruz. Faturalandırma ay sonu yapılıyor, firmanız temizlik hizmetleri ile ilgili vakit kaybetmiyor. Günümüzde kurumsallığın artık simgesi haline gelen dışarıdan destek hizmeti almak, her geçen gün artan bir talep haline gelmektedir.

Hizmetlerimiz,

  • İş yeri ve Ofis Temizliği Düzenli
  • İnşaat sonrası ofis ve ev temizliği
  • Zemin yıkama ve cilalama hizmetleri
  • Dış cephe temizliği 
  • İnşaatı devam eden projelere temizlik personeli sağlama ve takibinin profesyonel şekilde yapılması
  • Villa temizliği
  • İlaçlama hizmetleri

Ataköy  Ofis Temizliği Şirketi

Ataköy semtinde, ofis ve iş yeri ihtiyaçlarını düzenli olarak sizin istediğiniz günlerde temizliyoruz. Ay sonu firmanıza faturalandırıyoruz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin ediliyor, bu da sizleri ek maliyetlerden kurtarıyor.

Günümüzde orta büyüklükte firmalar, haftada 1 yada 2 defa temizlik hizmeti alarak, ekonomik açıdan avantaj sağlamaktadır. Çalıştırdığımız personeller güvenilir, sigortalı ve referanslı olup bir çok projede çalışmaktadır. Her gün ofis temizliği yaptıkları ve sürekli eğitim aldıkları için alanında profesyonel olmuşlardır. 

   Ataköy Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği talebi günümüzde çok fazladır, evlerimize giren kişilerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu da temizlik şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerle mümkün olmaktadır.

Bugün bir çok platform, internet üzerinden sadece hizmet alan ve verenleri buluşturmakta, hiçbir süzgeçten geçirmeden evlerinize birilerini yollamaktadır, bir çok olumsuz olaya yol açmıştır . Kötü niyetli kişiler bu şekilde evinizi temizliğe gelebilir, bu konuda sizleri uyarmak isteriz, evinize referansı olmayan birini kabul etmemenizde fayda var. Abone grup temizlik şirketi olarak ev temizliğinize, referanslı personellerimizi yolluyoruz. Bu personeller alanında uzman ve güvenilir. 

Gündelikçi personel fiyatları  Eşyalı Daireler 2023 yılı için;

Evinizin ya da işyerinizin detaylarına göre temizlik fiyatları farklılık göstermektedir, bu sebeple whatsapp üzerinden fiyat teklifi alabilirsiiz. 

Gündelikçi temizlik kimyasalları dahil fiyat 2023 yılı için;

Tek personel malzemeli olarak maalesef gönderemiyoruz, en az 2 kişilik ekip taleplerinizde malzemeli ve ekipmanlı personeller gönderiyoruz. 

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti ;

2 Kişi 2+1 evin temizliği, temizlik kimyasalları, buhar makinesi ve elektrik süpürgesi ile yapılmaktadır. Evinizin büyüklüğüne ve istediğiniz detaylara göre malzeme ve ekipman gönderilmektedir. 

Boş Ev Temizliği,

1+1 daire için 1 personel yeterlidir.

2+1 ve 3+1 evler için eğer tadilat ya da boya-badana işlemleri olmadıysa 2 personel yeterlidir.

İnşaat Sonrası sıfır daire temizliği ya da tadilat sonrası ev temizliği,

1+1 daire için en az 2 personel önermekteyiz. Bu dairelerin, temizliğinde buhar temizlik makinesi kesinlikle kullanılmalıdır. 

2+1 ve 3+1 daireler için en az 3 personel önermekteyiz. 

3 Kişilik ekip taleplerinizde en az 1 cam temizlik profesyoneli gelmektedir, genel temizliğe de yardım etmektedir. 

 Ev temizliği alırken inşaat sonrası ve eşyalı ev temizliği olarak hizmet türlerini ikiye ayırdık. İnşaat sonrası ev temizliği daha zor olup ve yapılan hizmetin kaliteli olabilmesi için ortalama 120 m2 bir ev için 3 personel yönlendiriyoruz. Bu ekip 1 Cam Temizlik personeli ve 2 kadın personelden oluşmaktadır.

   Eşyalı ev temizliği ise, genelde 2 kadın personelle yapılmaktadır. Detaylı bilgi talebi için bize mail veya telefon ile haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

   Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Ataköy temizlik şirketi olarak,  sürekli hizmet almanız durumunda fiyat avantajlarımızdan yararlanacağınızı unutmayınız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın temizlik personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik erkek personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir.

İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Ataköy Temizlikçi Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.

Memnun Kalır Mıyım ? 

En çok karşılaştığımız sorulardan biri, en az %90 ihtimalle aldığınız temizlik hizmetinden memnun kalacaksınız. Müşterilere sağladığımız geri dönüşler sonucu bu oranı sizinle paylaşmak isteriz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al