• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

TAŞINMA ÖNCESİ BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Profesyonel Taşınma Öncesi Hizmet Sağladığımız Bölgeler

  • Avrupa Yakası
  • Anadolu Yakası

” Yüksek müşteri memnuniyeti, taşınma öncesi boş ev, ofis, işyeri, villa temizliği hizmeti, Referanslı, Kurumsal temizlik şirketi”

İnşaat sonrası kurumsal temizlik şirketi olarak, çeyrek asırlık tecrübemizle İstanbul sınırları içerisinde tüm semtlere hizmet sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin inşaat sonrası alanlarını profesyonel ekiplerimizle detaylı bir şekilde temizliyoruz. Taşınma öncesi temizlik hizmetinde daireniz dip bucak temizlenmektedir, daha önce kullanılan lavabolar buhar ile dezenfekte edilmektedir.

Temizlenecek zeminin türüne göre kimyasal kullanıyoruz, ahşap, granit, parke, mermer gibi zeminlerin her biri için farklı kimyasallar kullanılmalıdır. Yanlış kimyasal kullanımı maalesef geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde zeminlere zarar verebilir.

İnşaat sonrası temizlik gündelik temizlik ile karıştırılmamalıdır ve kesinlikle uzmanlık istemektedir. Gündelik temizlik personelleri maalesef inşaat sonrası temizliklerde yetersiz kalmaktadır. İnşaat sonrası temizlikte uygulanması gereken yöntemler farklıdır.

İnşaat sonrası alanların temizliğinde ekipman, kimyasal ve aparatlar hepsi firmamız tarafından temin edilmektedir. Bireysel müşterilerimizin maalesef bu aparatları temin etmesi pek mümkün değildir.

Boş Ev Temizliği İçin Gerekli Malzemeler

Pronto ( Ahşap Temizleyici ), Yüzey Temizleyici, Pril, Cif, Derz Temizleyici, Metal Yüzey Temizleyici, Mikrofiber Temizlik Bezi, Temizlik Kovası, Vileda seti, Yağ sökücü, Bulaşık teli, Bulaşık Süngeri

İnşaat Sonrası Temizlikte Kullanılması Gereken Aparatlar

Yer kazıma aparatı ve jileti, Cam kazıma aparatı ve jileti, Duvar Mopu, Nemli Mop

İnşaat Sonrası Temizlikte Kullanılması Gereken Makineler

Elektrik Süpürgesi

Zemin Yıkama Makinesi

Buhar Makinesi

İnşaat sonrası temizlik iki aşamadan oluşmaktadır. Mekanların kaba temizliği ve ince temizliği. 

Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Kaba İnşaat Temizliği : İnşaat faaliyetlerinin bitiminden sonra iş yerleri ve evlerde inşaat kalıntıları, moloz artıklarının atılması gibi hizmetlerin sağlandığı temizlik türüdür.

İnce Temizlik : Kaba temizlik sonrası, alanların baştan aşağı itinalı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmesidir. En ufak inşaat kalıntısı kalmamalıdır. Anahtar teslim daire kullanıma hazır hale getirilir. 

Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız, uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor. İnşaat sonrası temizlik bir diğer manasıyla tadilat sonrası temizlik, diğer temizlik hizmetlerine oranla daha zordur. Kaba temizlik ve ince temizlik aşamalarından oluşur. İlk önce kaba temizlik yapılır, tadilat işlemleri bittikten sonra ince ve detaylı temizliğe geçilir.

 
İnşaat sonrası temizlik uzmanlık ister çünkü kullanılacak kimyasal maddeler yanlış seçilirse geri dönüşü olmayan zararlar verebilir tesislerinize. Örneğin duvar kağıtlarının temizliğinde yanlış bir hareket tüm görüntünün bozulmasına sebep olur ve geri dönüşü mümkün değildir. Biz bu konuda Abone Grup Temizlik Şirketi olarak size garanti veriyoruz. Kullandığımız ürünler konusunda personelimiz sürekli eğitim almakta ve olası kazalar bu şekilde önlenmektedir.

İstanbul’da bir çok kurumsal firmanın ve bireysel müşterilerimizin inşaat sonrası ofis, ev, iş yeri ve dış cephe cam temizlik hizmetlerini %90 oranının üzerinde müşteri memnuniyeti ile yerine getirdik. Memnuniyet oranının artmasında asıl sebep müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların bekledikleri temizliği eksiksiz yerine getirmemizdir.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?  

İnşaat sonrası temizlikte ekip olarak, rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetlerine oranla daha zor ve uğraştırıcıdır. Gerekli kimyasal malzemeler ve ekipmanlar olmadan yapılacak temizlik istenen seviyede olmayacaktır. İnşaat sonrası temizlikte olmazsa olmaz temizlik malzemeleri;Cam ve Yer Kazıma Jileti,

Porçöz, Pronto ( Ahşap zeminler için, suya bir ölçek atılmalıdır, fazla atılırsa leke yapar), Metal Parlatıcı, Mikrofiber Bez ve Cam Bezi, Top tel kazıma işlemleri için

Islak Mop (Zemin için), Mavi Mop (Duvar ve tavan için), Yüzey Temizleyici, Parke Koruyucu, Çamaşır suyu, Kova ve vileda, İnşaat kalıntıları için leke çıkarıcı (Home Care), Derz Temizleyici

Profesyonel inşaat temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde yukarıda ki kimyasal malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemeler kullanılmadan yapılacak temizlik hem zemine zarar verir hem de istediğiniz temizlik hizmetini alamamış olursunuz. Bu yüzden, tekrar temizlik yaptırmak ve daha fazla ücret ödemeniz gerekecektir. İnşaat Sonrası Temizlikte kullandığımız ekipmanlar

Zemin yıkama aracı (Mekanların büyüklüğüne göre değişik türlerde tercih edilir),

Profesyonel Elektrik Süpürgesi

Buhar Makinası

Cam Silme Aparatları

Koltuk Yıkama Makinesi (Tercih edilmesi durumunda)

     İnşaat Sonrası Temizlikte Bilinmesi Gerekenler

Metal yüzeylerin ya da korkulukların çizilmemesi önemlidir, olası bir çizilme durumunda maalesef telafisi mümkün değildir. 

Çamaşır suyu ve porçöz birlikte kullanılmamalıdır, zehirlenmelere yol açabilir. 

Top tel, kazıma aparatı gibi ürünler kullanılırken dikkat edilmelidir, zeminlerin boyasını kaldırabilir. Zeminleri çizebilir.

Kullanılan kimyasal çok önemlidir, bilinçsiz şekilde kullanılan kimyasal tepkime sonucu zemine zarar verir ve zeminlerin değişmesi gerekir. 

Ahşap zeminlere porçöz yani kireç sökücü kullanılmaz. Ahşap üzerinde cila varsa cilaya zarar verir. 

İnşaat sonrası temizlik en zor temizlik türlerinden biridir. Doğru kimyasal kullanılmadığı sürece, yapılan temizliği bina geri kusacaktır. Temizlik yapılmamış gibi bir görüntü oluşacaktır. İnşaat sonrası temizlikte özellikle kireç sökücü doğru oranda kullanılırsa istenen temizlik büyük ölçüde gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu sebeple profesyonel temizlik şirketlerinden yardım almakta fayda vardır.

Boş Ev Temizlik Şirketleri 2023

İnşaat sonrası fiyat belirlemek alanın metre karesine ve detaylara bağlıdır. Yapılan inşaat hizmetinin kalitesine göre de temizliğin fiyatı makul seviyelere gelebilmektedir. Kaliteli işçilik sonrası yapılacak inşaat sonrası temizlik daha kolay ve daha az personel gerektirir.


İnşaat sonrası temizlik hizmeti almak istiyorsanız, fiyat teklifi için bize whatsapp hattımızdan video göndermenizi rica ederiz.

Taşınma öncesi temizlik hizmetlerinde sabit bir fiyat belirlenmesi maalesef sağlıklı olmamaktadır. Yapılacak işler ve detaylarına göre fiyat belirlenmektedir. Dairelerin büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmektedir.

Taşınma öncesi temizlik hizmetlerinde bütün temizlik malzemelerini ve ekipmanlarını getiriyoruz. Elektrik süpürgesi, Buhar makinesi, temizlik kimyasalları, özel derz temizleyici, merdiven ve daha bir çok ekipman getirilmektedir.

Boş Daire Temizlik Fiyatları 

 

Ev Türü Personel Sayısı Fiyat
2+1 Taşınma Öncesi  2 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
3+1 Taşınma Öncesi 2 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
4+1 Taşınma Öncesi 3 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
2+1 Sıfır Daire 2 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
3+1 Sıfır Daire 2 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
4+1 Sıfır Daire 3 Malzemeli ve Ekipmanlı Sorunuz
Daha Büyük Daireler İçin Sorunuz Sorunuz

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Whatsapp üzerinden bize, temizlenecek ev ya da işyerinin video ya da fotoğraf bilgisini paylaştıktan sonra, fiyat teklifi alabilirsiniz. Dairenin detayına göre fiyatlar ve personel sayısı değişmektedir. En detaylı temizliği en ince ayrıntısına kadar sağlamaktayız.

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al