• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Haftanın 7 günü ister malzemeli ister malzemesiz profesyonel temizlik ekipleri ve personelleri ile Ataşehir’de hizmetinizdeyiz.”

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Ev Temizliği

Çay Kahve Sunum Personeli

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Daire Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Buharlı Vakumlu Profesyonel Detaylı Ev Temizliği

Cafe ya da Restoran Temizliği

Detaylı temizlik Hizmeti

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmeti

Mağaza Temizlik Hizmeti

Okul Dershane Eğitim Kurumu Temizlik Hizmeti

Otel Temizliği

Restoran Mutfak Temizliği

Müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyaçlarına, teknoloji yakından takip ederek sürekli güncellediğimiz makine parkurumuz ve eğitimli personelimiz ile en iyi çözümleri üretmekteyiz.

Temizlik firmalarından beklenen kalite ve uygun fiyat aralığında hizmet alımı, günümüzde bulunduğumuz sektörde rekabeti beraberinde kaliteyi de artırmıştır. İşletmeler dış destek alımını her geçen gün artırmaktadır. Bunun başlıca sebebi, maliyet unsuru ve kaliteli temizlik hizmeti alımı. Sunduğumuz temizlik hizmetinde temizlik malzemeleri ve temizlik makineleri firmamızca temin edilmekte, bu da işletmenizi ek masraftan kurtarmaktadır.

İşletmelerinize ve evlerinize yolladığımız personeller sürekli bizimle çalışan, eğitimli personellerdir. İş güvenli ve temizlik kimyasalları hakkında düzenli eğitime tabii tutulmakta, insan sağlığının önemini kavramaları sağlanmaktadır. Temizlik diyerek geçilmemeli, insan sağlığını etkilediği unutulmamalıdır.

Düzenli olarak temizlenmeyen ortamlar hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Ataşehir temizlik şirketleri, arasında garantili temizlik hizmeti veren ilk firmayız.

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği hizmeti alırken ilk dikkat edilecek şey, kesinlikle güven olmalıdır. Olumsuz bir durumda karşınızda kurumsal bir firma bulmak en önemlisidir. Şikayetlerinizi iletebileceğiniz, biri olmadığında karşılaşabileceğiniz olumsuz bir durumda, tek başınıza çözüm bulamayacağınızı bildirmek isteriz. 10-20 lira ucuz diye İnternet üzerinden hiç tanımadığınız birini evinize alabilir misiniz ?

İnternet üzerinden son zamanlar da kurulan bir çok online platform, daha önce hiç görmedikleri ve tanımadıkları birilerini evlerinize yönlendirmekte. Sizce bu ne kadar güvenilir ?

Ev temizliği hizmeti almadan önce evinizin türüne göre hizmet talebinde bulunmanız, müşteri ilişkileri departmanımıza tüm detayları belirtmeniz önemlidir. Çünkü belirttiğiniz ev ortamına göre personel, temizlik kimyasalları ve temizlik aparatları getirilmektedir. Ev temizliği hizmeti 3 tür olarak sınıflandırılmaktadır.

  1. Kullanılmakta olan, içinde oturulan daire;
  2. Kiralanmış ya da satın alınmış daha önce içinde oturulmuş daire;
  3. İnşaat sonrası sıfır daire temizliği;

 

Kullanmakta olduğunuz ev için genelde gündelikçi profesyonellerimiz evlerinizin temizliği için yeterli olmaktadır. Ortalama 2+1 daire temizliği için bir kadın personelimiz, 6 saatte evinizin genel temizliğini yapabilmektedir. Detaylı ev temizliği istediğinizde 2 kadın personelimiz detaylı ev temizliğinizi eksiksiz yapacaktır.

İçinde daha önce kiracının oturduğu daire, normal oturduğunuz daireye göre daha kirli olması muhtemeldir. Bu tarz evlerin temizliği için en az 2 personel görevlendiriyoruz.

İnşaat sonrası daire temizliği için ekip halinde hizmet vermekteyiz. İç ve dış camlarınızın temizliğinden, inşaat kalıntıları ve lekeleri, derz temizliği yani kısaca içinde gönül rahatlığı ile yaşayabileceğiniz güzel bir ortama çeviriyoruz evinizi. Bu temizlik türünde en az 3 personel görevlendiriyoruz. 2 Kadın 1 Erkek personelden oluşan ekip detaylı bir ev temizliği hizmetini yerine getiriyor.

Ataşehir Ev Temizlik Fiyatları 2023

İstediğiniz detaylara, çalışacak personel sayısına ve evinizin büyüklüğüne göre ev temizlik ücretleri değişiklik göstermektedir.

Eşyalı evlere tek personel gönderilmektedir.

Boş daire temizliği, taşınma öncesi temizlik, sıfır daire gibi ev temizliklerine en az 2 personel gönderilmektedir.

OFİS TEMİZLİĞİ

Lütfen bizimle iletişime geçerken işyeriniz için uygun temizlik hizmeti türünü belirtin.

  • Düzenli ofis temizliği
  • Tek seferlik ofis temizliği
  • Taşınma Öncesi Boş Ofis Temizliği
  • Aylık tam zamanlı ofis temizlik personeli

İşletmeler dışarıdan temizlik hizmeti almakta bu da işletmelerde hem ekonomik açıdan hem de kaliteli bir temizlik açısından fayda sağlamaktadır. Firmalara sağladığımız garantili temizlik hizmeti ile Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde bir çok kurumsal firma referansına sahibiz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin edilmekte, ihtiyacınıza göre gün ve temizlik saatlerine göre planlama yapılmaktadır.

Kurumsal ancak m2 olarak küçük ofislere sahip işletmelere sağladığımız hafta da 1 ya da 2 defa genel temizlik hizmeti, bunun yanında ay da 1 sefer cam temizlik hizmeti en çok talep edilen temizlik hizmet türüdür.

İşletmenize sunduğumuz ücretsiz keşif ekibi ile, yerinde işletmenizi ziyaret ederek fiyat teklifi ve sözleşme sunuyoruz. Ay sonu işletmenize çalıştırdığımız personelin ISG evraklarını ve SGK dökümünü yolluyor, sonrasında fatura kesiyoruz.

Ofis temizliğinde, yerinde halıfleks ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile, ortalama yılda 2 defa bu temizlik hizmetini almanızı tavsiye ediyoruz. Gün içinde modern makinelerimiz ile koltuk ve halıflekslerinizi yıkıyor 4-5 saatlik süre içerisinde kuruma işlemini tamamlayarak, kullanımınıza sunuyoruz.

Sözleşmeli olarak istediğiniz gün sayısı kadar ofislerinizin genel ve detaylı temizlik hizmetlerini yerine getiriyoruz. Sözleşmelerimiz, 1 yıllık olup bu süreçte herhangi bir fiyat artışı olmamaktadır. Ataşehir’de bir çok kurumsal firmaya genel temizlik hizmeti ve personel temini yapmaktayız. Ofis temizliğinin yanında, camlarınızı da temizliyoruz.

 CAM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tüm cam yüzeylerin, temizlik hizmetlerini yerine getiriyoruz. Profesyonel cam temizlik kadromuzla, önce iş güvenliği tedbirlerini alıyoruz, daha sonra tüm yasal prosedürleri ve izinleri aldıktan sonra dış cephe ve cam temizliğini yerine getiriyoruz.

Ataşehir cam temizlik şirketi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Dış Cephe, Plaza, Gökdelen, Villa gibi ulaşmanın güç olduğu dış yüzeyleri vinç yardımı ile temizliyoruz.

Dış Cephe cam temizlik fiyatları için şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Silinecek dış yüzeyin m2, kompozit temizliği, cam temizliği gibi hizmetlerin detaylı analizini yaptıktan sonra fiyat teklifi sunmaktayız.

DETAYLI TEMİZLİK HİZMETİ

Kurumsal temizlik hizmeti, profesyonel temizlik ekiplerinin malzemeli ve ekipmanlı olarak sağladığı temizliği hizmetidir.

Detaylı temizlik kapsamına girip sizin talep ettiğiniz sayıda personelle ya da m2 cinsinden bizim önerdiğimiz personel sayısı ile bir gün içinde bitirilen, detaylı bir şekilde istediğiniz tüm temizlik hizmetlerinin yerine getirildiği hizmet türüdür. Ortalama 4-6 personel ile yapılan temizlikte temizlik kimyasalları ve ekipmanları tarafımızca temin edilmektedir.

 Buharlı Vakumlu Makineli Ev Temizliği

Ev temizliğinde teknolojik gelişmeler sonrası daha kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Buhar makinesi de bunlardan biridir, el ve parmakların girmediği alanlar da buhar makinesi teknolojisi, devreye girer ve daha temiz bir ev ortamına sahip olmanızı sağlar. Mikropların ve bakterilerin yok edilmesinde önemli rol oynar.

Bu hizmet eşyalı daireler için detaylı temizlik hizmetini kapsamaktadır. En az 2 personelle hizmet sağlanmaktadır.

Genellikle mutfak tezgahlarında, peteklerin temizliğinde kullanılır. Fakat bizim buhar temizlik makinelerimiz, hem yüzey temizliğinde hem de diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Özellikle ev de bebek ve enfeksiyon kapma tehlikesi olan hastalarımızın, bulunduğu evlerde en azından 3 ayda bir bu temizliğin yapılması gerekmektedir. Buhar makinesinin uyguladığı sıcak su ve basınç gözle görülmeyen mikropları yok etmektedir. Ortaya çıkardığı leke mirofiber bez yardımıyla temizlenmelidir.

Buharlı Makinesi Nerede Kullanılır?

Sadece su buharı ile kimyasal kullanmadan mikropların yok edilmesini sağlamaktadır. İnsan elinin girmediği, makine düğmelerinin aralıkları, petekler, kombiler bazen de yüzeylerin temizliğinde sıcak su ve basınç uygulanarak yapılan detaylı temizlik türüdür.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Dezenfekte Hizmetiniz Var Mı ? 

Evet dezenfekte hizmetimiz vardır, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri ile nano teknolojisi kullanılarak püskürtme yönetimi ile alanları ve evleri dezenfekte ediyoruz. Virüs ve bakterilerin dezenfekte sonrası %99.9 yok olduğu uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Referanslarına ve sosyal medya hesaplarına bakıp fikir sahibi olabilirsiniz, onun dışında en önemli husus referanslarıdır. Gerçek olmayan müşteri yorumları yanıltıcı olmaktadır.

Ofis Temizlik Fiyatları?

Whatsapp üzerinden nasıl bir ofis temizliği hizmeti almak istediğini belirtirseniz, size uygun hizmet ve fiyat teklifi verilecektir.

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

En az 2 kişilik ekip ile, malzemeli ve ekipmanlı olarak hizmet sağlıyoruz. Fiyat almak isterseniz whatsapp üzerinden temizlik detaylarını paylaşın lütfen, fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız.

Çöp Ev Çok Kirli Ev Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, Whatsapp üzerinden bize dairenizin videosunu paylaşırsanız, yapılacak temizlik hakkında detayları ve fiyat teklifimizi size iletiriz.

İnternetten Rezervasyon Yaptığımda Ödemeyi Kime Yapacağım? 

Ödemeyi şirketi hesabımıza yapabilirsiniz, temizlik öncesi size temizlik detayları ve ücretleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Evet, temizlik hizmeti başlamasına, 24 saat kala ve  öncesinde ücretsiz bir şekilde iptal edebilirsiniz.

İletişim Numaranız ? 

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al