(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Ataşehir Temizlik Şirketi

Ataşehir İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçesidir. 2008 yılında Kadıköy’den ayrılarak ilçe statüsüne sahip olmuştur. Abone Grup Ataşehir Temizlik firması olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm semtlerine en kaliteli hizmeti götürmeyi ilke edindik. Kurumsal firmalara sağladığımız profesyonel temizlik hizmeti ile yüzlerce firmaya hizmet vermekteyiz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Müşterilerimizin tüm temizlik ihtiyaçlarına, teknoloji yakından takip ederek sürekli güncellediğimiz makine parkurumuz ve eğitimli personelimiz ile en iyi çözümleri üretmekteyiz.

Temizlik firmalarından beklenen kalite ve uygun fiyat aralığında hizmet alımı, günümüzde bulunduğumuz sektörde rekabeti beraberinde kaliteyi de artırmıştır. İşletmeler dış destek alımını her geçen gün artırmaktadır. Bunun başlıca sebebi, maliyet unsuru ve kaliteli temizlik hizmeti alımı. Sunduğumuz temizlik hizmetinde temizlik malzemeleri ve temizlik makineleri firmamızca temin edilmekte, bu da işletmenizi ek masraftan kurtarmaktadır.

İşletmelerinize ve evlerinize yolladığımız personeller sürekli bizimle çalışan, eğitimli personellerdir. İş güvenli ve temizlik kimyasalları hakkında düzenli eğitime tabii tutulmakta, insan sağlığının önemini kavramaları sağlanmaktadır. Temizlik diyerek geçilmemeli, insan sağlığını etkilediği unutulmamalıdır.

Düzenli olarak temizlenmeyen ortamlar hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Ataşehir temizlik şirketleri, arasında garantili temizlik hizmeti veren ilk firmayız.

Ataşehir Ev Temizliği

Ev temizliği hizmeti alırken ilk dikkat edilecek şey, kesinlikle güven olmalıdır. Olumsuz bir durumda karşınızda kurumsal bir firma bulmak en önemlisidir. Şikayetlerinizi iletebileceğiniz, biri olmadığında karşılaşabileceğiniz olumsuz bir durumda, tek başınıza çözüm bulamayacağınızı bildirmek isteriz. 10-20 lira ucuz diye İnternet üzerinden hiç tanımadığınız birini evinize alabilir misiniz ?

İnternet üzerinden son zamanlar da kurulan bir çok online platform, daha önce hiç görmedikleri ve tanımadıkları birilerini evlerinize yönlendirmekte. Sizce bu ne kadar güvenilir ?

Ev temizliği hizmeti almadan önce evinizin türüne göre hizmet talebinde bulunmanız, müşteri ilişkileri departmanımıza tüm detayları belirtmeniz önemlidir. Çünkü belirttiğiniz ev ortamına göre personel, temizlik kimyasalları ve temizlik aparatları getirilmektedir. Ev temizliği hizmeti 3 tür olarak sınıflandırılmaktadır.

  1. Kullanılmakta olan, içinde oturulan daire;
  2. Kiralanmış ya da satın alınmış daha önce içinde oturulmuş daire;
  3. İnşaat sonrası sıfır daire temizliği;

 

Kullanmakta olduğunuz ev için genelde gündelikçi profesyonellerimiz evlerinizin temizliği için yeterli olmaktadır. Ortalama 2+1 daire temizliği için bir kadın personelimiz, 6 saatte evinizin genel temizliğini yapabilmektedir. Detaylı ev temizliği istediğinizde 2 kadın personelimiz detaylı ev temizliğinizi eksiksiz yapacaktır. 

İçinde daha önce kiracının oturduğu daire, normal oturduğunuz daireye göre daha kirli olması muhtemeldir. Bu tarz evlerin temizliği için en az 2 personel görevlendiriyoruz. 

İnşaat sonrası daire temizliği için ekip halinde hizmet vermekteyiz. İç ve dış camlarınızın temizliğinden, inşaat kalıntıları ve lekeleri, derz temizliği yani kısaca içinde gönül rahatlığı ile yaşayabileceğiniz güzel bir ortama çeviriyoruz evinizi. Bu temizlik türünde en az 3 personel görevlendiriyoruz. 2 Kadın 1 Erkek personelden oluşan ekip detaylı bir ev temizliği hizmetini yerine getiriyor. 

Ataşehir Ev Temizlik Fiyatları 2018

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL,

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 340,00 TL (Malzeme dahil)

reference checked Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 600,00 TL ( Malzeme ve Ekipman Dahil)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL,

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

Ataşehir Ofis Temizliği

İşletmeler dışarıdan temizlik hizmeti almakta bu da işletmelerde hem ekonomik açıdan hem de kaliteli bir temizlik açısından fayda sağlamaktadır. Firmalara sağladığımız garantili temizlik hizmeti ile Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde bir çok kurumsal firma referansına sahibiz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin edilmekte, sizin sadece temizlik gününü ve saatini belirlemeniz yeterli olacaktır.

Kurumsal ancak m2 olarak küçük ofislere sahip işletmelere sağladığımız hafta da 1 ya da 2 defa genel temizlik hizmeti, bunun yanında ay da 1 sefer cam temizlik hizmeti en çok talep edilen temizlik hizmet türüdür. İşletmenize sunduğumuz ücretsiz keşif ekibi ile, yerinde işletmenizi ziyaret ederek fiyat teklifi ve sözleşme sunuyoruz. Ay sonu işletmenize çalıştırdığımız personelin ISG evraklarını ve SGK dökümünü yolluyor, sonrasında fatura kesiyoruz.

Ofis temizliğinde, yerinde halıfleks ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile, ortalama yılda 2 defa bu temizlik hizmetini almanızı tavsiye ediyoruz. Gün içinde modern makinelerimiz ile koltuk ve halıflekslerinizi yıkıyor 4-5 saatlik süre içerisinde kuruma işlemini tamamlayarak, kullanımınıza sunuyoruz.

Sözleşmeli olarak istediğiniz gün sayısı kadar ofislerinizin genel ve detaylı temizlik hizmetlerini yerine getiriyoruz. Sözleşmelerimiz, 1 yıllık olup bu süreçte herhangi bir fiyat artışı olmamaktadır. Ataşehir’de bir çok kurumsal firmaya genel temizlik hizmeti ve personel temini yapmaktayız. Ofis temizliğinin yanında, camlarınızı da temizliyoruz.

ATAŞEHİR CAM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tüm cam yüzeylerin, temizlik hizmetlerini yerine getiriyoruz. Profesyonel cam temizlik kadromuzla, önce iş güvenliği tedbirlerini alıyoruz, daha sonra tüm yasal prosedürleri ve izinleri aldıktan sonra dış cephe ve cam temizliğini yerine getiriyoruz. Ataşehir cam temizlik şirketi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ev, Ofis, İş yeri ve villaların camlarını ilk gün kadar temiz hale getiriyoruz. Ataşehir cam temizlik fiyatları için ücretsiz keşif ekibi yönlendiriyoruz, daha sonra size fiyat teklifi sunuyoruz.

Ataşehir Detaylı Villa Temizlik Şirketi

Villa temizliği hizmeti, detaylı temizlik kapsamına girip sizin talep ettiğiniz sayıda personelle ya da m2 cinsinden bizim önerdiğimiz personel sayısı ile bir gün içinde bitirilen, detaylı bir şekilde istediğiniz tüm temizlik hizmetlerinin yerine getirildiği hizmet türüdür. Ortalama 4-6 personel ile yapılan temizlikte temizlik kimyasalları ve ekipmanları tarafımızca temin edilmektedir.

Ataşehir Buharlı Makineli Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliğinde teknolojik gelişmeler sonrası daha kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Buhar makinesi de bunlardan biridir, el ve parmakların girmediği alanlar da buhar makinesi teknolojisi, devreye girer ve daha temiz bir ev ortamına sahip olmanızı sağlar. Mikropların ve bakterilerin yok edilmesinde önemli rol oynar.

Genellikle mutfak tezgahlarında, peteklerin temizliğinde kullanılır. Fakat bizim buhar temizlik makinelerimiz, hem yüzey temizliğinde hem de diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Özellikle ev de bebek ve enfeksiyon kapma tehlikesi olan hastalarımızın, bulunduğu evlerde en azından 3 ayda bir bu temizliğin yapılması gerekmektedir. Buhar makinesinin uyguladığı sıcak su ve basınç gözle görülmeyen mikropları yok etmektedir. Ortaya çıkardığı leke mirofiber bez yardımıyla temizlenmelidir.

Buharlı Makine Nerede Kullanılır 

Sadece su buharı ile kimyasal kullanmadan mikropların yok edilmesini sağlamaktadır. İnsan elinin girmediği, makine düğmelerinin aralıkları, petekler, kombiler bazen de yüzeylerin temizliğinde sıcak su ve basınç uygulanarak yapılan detaylı temizlik türüdür.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat