• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Beyazıt Temizlik Şirketi

Beyazıt İstanbul’un en eski merkezi merkezi yerleşim birimlerinden olup, merkezi ulaşım hatlarına sahipliğinin verdiği avantajla İstanbul’un merkezi konumlarına yakındır. Tarihi yapıya sahip olan bu semt, tarihi yapılarıyla ünlüdür. Eminönü’ne bağlı olan bu semt, trafik açısından çok sıkıntılıdır. Nüfusu artan bir şehrin, yollarının büyüklüğü aynı kaldığı için tramvay ile ulaşım dışında kullanışlı başka ulaşım aracı günümüzde maalesef yoktur. Beyazıt temizlik şirketleri daha çok inşaat sonrası ihtiyaçları karşılamaktadır. Tarihi yapıların restorasyonu sonrasında ihtiyaç duyulan tadilat sonrası temizlik ya da inşaat sonrası temizlik bu bölgede en çok ihtiyaç duyulan temizlik hizmet türüdür. 

Beyazıt’ta temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Müşteri memnuniyetinin %90’nın üzerinde olduğu firmayız. Periyodik temizlik hizmetleri talebinde ufak ofisler için cam temizliği hizmetimiz ücretsizdir. Temizlik ekipmanları ve kimyasal ürünler tarafımızca temin edilmektedir. Temizliğiniz bizden, sloganımızla hizmetinizdeyiz.

 İnşaat sonrası temizlik ya da tadilat sonrası temizlik hizmetleri, ekip temizliğiyle yapılmalıdır. 1-2 gündelikçi personel ile yapıldığında istenilen verim alınamayacaktır. Beyazıt temizlik şirketi olarak, haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Ücretsiz keşif ekibimizle iş yerlerinizi ücretsiz olarak ziyaret ediyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz. 

Bizlere 0212 245 56 62 Sabit

0530 240 83 08 Mobil telefonlarımızdan;

info@abonegrouptemizlik.com

     Firmamızın merkez ofisi Yusufpaşa’da olup Beyazıt semtine en yakın kurumsal temizlik firmasıyız. Bize yukarıda ki iletişim numaramız ve mail adresimizden irtibata geçebilir, hizmet ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al