(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Beyazıt Temizlik Şirketi

     Beyazıt İstanbul’un en eski merkezi merkezi yerleşim birimlerinden olup, merkezi ulaşım hatlarına sahipliğinin verdiği avantajla İstanbul’un merkezi konumlarına yakındır. Tarihi yapıya sahip olan bu semt, tarihi yapılarıyla ünlüdür. Eminönü’ne bağlı olan bu semt, trafik açısından çok sıkıntılıdır. Nüfusu artan bir şehrin, yollarının büyüklüğü aynı kaldığı için tramvay ile ulaşım dışında kullanışlı başka ulaşım aracı günümüzde maalesef yoktur. Beyazıt temizlik şirketleri daha çok inşaat sonrası ihtiyaçları karşılamaktadır. Tarihi yapıların restorasyonu sonrasında ihtiyaç duyulan tadilat sonrası temizlik ya da inşaat sonrası temizlik bu bölgede en çok ihtiyaç duyulan temizlik hizmet türüdür. 

Beyazıt’ta temizlik şirketi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Müşteri memnuniyetinin %90’nın üzerinde olduğu firmayız. Periyodik temizlik hizmetleri talebinde ufak ofisler için cam temizliği hizmetimiz ücretsizdir. Temizlik ekipmanları ve kimyasal ürünler tarafımızca temin edilmektedir. Temizliğiniz bizden, sloganımızla hizmetinizdeyiz.

 İnşaat sonrası temizlik ya da tadilat sonrası temizlik hizmetleri, ekip temizliğiyle yapılmalıdır. 1-2 gündelikçi personel ile yapıldığında istenilen verim alınamayacaktır. Beyazıt temizlik şirketi olarak, haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Ücretsiz keşif ekibimizle iş yerlerinizi ücretsiz olarak ziyaret ediyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz. 

Beyazıt Temizlik Şirketi

Beyazıt Temizlik Şirketi

Bizlere 0212 245 56 62 Sabit

0530 240 83 08 Mobil telefonlarımızdan;

info@abonegrouptemizlik.com

     Firmamızın merkez ofisi Yusufpaşa’da olup Beyazıt semtine en yakın kurumsal temizlik firmasıyız. Bize yukarıda ki iletişim numaramız ve mail adresimizden irtibata geçebilir, hizmet ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat