• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

BOŞ EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

 

İstanbul’da yeni ev tuttunuz ya da satın aldınız. Bu ev nasıl temizlenecek diye düşünürken yardımınıza temizlik şirketleri yetişecektir. Üstelik her hangi bir malzeme ya da temizlik ekipmanı temin etmenize gerek yoktur. Abone Grup Temizlik şirketi olarak İstanbul’un hemen hemen bütün bölgelerine taşınma öncesi temizlik hizmeti sağlıyoruz. Üstelik haftanın bütün günleri, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil. 

Taşınma Öncesi Temizlik Nasıl Yapılır?

Taşınma öncesi boş ev temizliği, her ne kadar ev boş detay çok fazla yok gibi düşüncelere imkân verse de eşyalı dairelere göre daha zor bir temizlik türüdür. Uzmanlık ve pratiklik isteyen bir hizmet türüdür.

Bu tarz daireleri 2 sınıfta ele alıyoruz. Birincisi sıfır daireler, ikincisi de daha önce içerisinde oturulmuş daireler. Sıfır daireler de daha önce oturum olmadığı için pencere çerçevelerinde bulunan jelatin bantların sökümü zamanla özelliğini kaybettiği için ekstra iş yükü çıkarmaktadır. Bu bantların temizlenmesi vakit aldığı için temizlik öncesi bu durumu belirtmenizi önemle rica ederiz. 

Sıfır daire temizliğinde inşaat kalıntıları daha fazladır, tüm inşaat kalıntıları camlar, zeminler dikkatli bir şekilde yüzeye zarar verilmeden temizlenmelidir.  Camlarda ki inşaat kalıntıları, camlar önce sabun içerikli kimyasallar ile ıslatılmalı ve sonrasında camlar için üretilen özel cam kazıma jiletleri ile kazınmalıdır, sonrasında tekrar silindiğinde camlar ayna gibi parlayacaktır.

Zeminlerden inşaat kalıntıları temizlenirken zeminin türüne göre kimyasal içerik kullanılmalıdır, genellikle genel temizleyici burada iş görecektir ve zemine zarar vermez, asidik içeriği olmadığı için tercih edilmesinde sakınca yoktur.

Taşınma öncesi temizlik daha farklı aşamaları içerir, özellikle mutfak dolapları yağlı kalmış olabilir daha detaylı yağ çözücü kimyasallar ile temizlenmelidir ve sonrasında durulanmalıdır. Yine lavabolar, buhar makinesi ve dezenfektan özelliği olan kimyasallar ile temizlenmeli ve durulanmalıdır. Boya sıva, harç gibi kalıntılar varsa yine yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle temizlenmelidir.

Boş ev temizliklerini genellikle 1 güne bitirip teslim etmekteyiz. Villa tarzı konutların temizliği bazı durumlarda 2 güne kadar sürmektedir. Tadilat sonrası boş daire temizliği, sıfır daire temizliği, eşyalı evde yapılan tadilat işlemleri sonrasında oluşan temizlik ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle detaylı bir şekilde yapabiliriz. Boş ev temizliğinde bütün alanlar detaylı bir şekilde temizlenmektedir, açılır camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir. Balkonunuzda Fransız balkon camları varsa onlar da cam aparatları ile temizlenmektedir.

Fiyat teklifi alabilmek için dairenizin büyüklüğü, fotoğrafları ya da varsa kısa bir videosunu, bulunduğu semti paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşınma öncesi temizlikte eşyalarınız gelmeden önce daire detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Aksi durumda temiz gelen eşyalarınız da kirlenir ve eşyalar geldikten sonra yapılacak temizlik daha da zor ve uğraştırıcı olur.

Mutfak Temizliği

 • Öncelikle atılması gereken çöpler ve inşaat kalıntıları çöp poşetlerine doldurulur. 
 • Elektrik süpürgesi ile uygun alanların tozu süpürülür.
 • Dolaplar iç ve dış kısımdan detaylıca temizlenir, yağ lekeleri varsa yağ sökücü kullanılır. 
 • Beyaz eşyalar varsa çekilir, altları ve arkası temizlenir. 
 • Camlar iç ve dış kısımdan silinir. Pencere çerçeveleri silinir. 
 • Ankastre ve mutfak tezgahı detaylıca temizlenir.
 • En son zemin inşaat kalıntısından arındırıldıktan sonra, temiz saf su ve yüzey temizleyici ile vileda ile silinir.

 

Salon Temizliği

 • Klima üstleri ve yüzeyi temizlenir. 
 • Camlar iç ve dış kısımdan silinir.
 • Petekler buhar makinesi ile temizlenir.
 • Zemin elektrik süpürgesi ile tozdan arındırılır. İnşaat kalıntıları varsa temizlenir en son ahşap koruyucu ve saf su ile zeminler temizlenir. 

 

Odaların Temizliği

 • Dolaplar varsa iç ve dış kısımdan silinir.
 • Camlar iç ve dış kısımdan silinir. Pencere çerçeveleri silinir.
 • Zeminler inşaat kalıntılarından arındırılır ve saf su ve kimyasal ile silinir. 

 

Banyo ve Tuvalet Temizliği

 • Öncelikle inşaat kalıntısı duvarlarda varsa bunlar kazınır ve kireç sökücüyle banyo duvarları yıkanır. 
 • Duşa kabin ve dolaplar detaylıca temizlenir. 
 • Fayanslar kimyasal ile temizlenir.
 • Klozet buhar ile yüksek ısıda temizlenir. 

 

Balkon Temizliği

 • Varsa camlar iç ve dış kısımdan silinir,
 • Zeminler inşaat kalıntısından arındırılır ve yıkandıktan sonra uygun kimyasal ile silinir.
 • Varsa korkuluklar boyası bozulmayacak şekilde temiz hale getirilir. 

 

Diğer Alanların Temizliği ve Bilinmesi Gerekenler

 • Girişte bulunan portmanto ve ayakkabılık silinir.
 • Avizelerin tozu aparat ile alınabilir.
 • Panjurlar varsa temizlik öncesi lütfen bildirin. 
 • Pencere çerçevelerinde jelatin bant varsa lütfen bildirin. 
 • Yapılan temizlikte kullanılan kimyasal çok önemlidir. Her kimyasal her yüzeyde kullanılmaz. Paslanmaz yüzeyler için doğru kimyasal kullanılmalıdır. Parkeler için parke koruyucu kullanılmalıdır. Aksi durumda geri dönüşü olmayan yüzey bozulmaları olur. 
 • Boş daire temizliğinde evinizde eşyalar varsa lütfen bu konuda bilgi verin, ona göre malzeme ve ekip sayısı belirlenmektedir.

 

Boş Ev Temizliği Yapan Şirketler

Yeni evinize taşınmadan önce ihtiyaç duyduğunuz hizmet için şirketimizden boş daire fiyat teklifi alabilirsiniz. Taşınma öncesi temizliklerine bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını getirerek, temizlik hizmetini sağlıyoruz. En az 2 kişilik ekipler halinde gelmekteyiz, dairenizin büyüklüğüne ve detayına göre personel sayısı artmaktadır.

Boş Ev Temizlik Fiyatları İstanbul 2023?

Sabit bir fiyat vermek çoğu zaman yanıltıcı olabilir, dairenin durumuna göre personel sayısı ve temizlik malzemeleri belirlenmektedir. Boş daire temizlik fiyatları eşyalı dairelere göre daha yüksek hizmet bedelleri ile  temizlenmektedir, bunun başlıca sebebi bütün temizlik kimyasalları ve ekipmanları, elektrik süpürgesi, merdiven gibi ekipmanların getirilmesidir. Ayrıca dairenin ya da boş ofisin en ince detayına kadar derin bir şekilde temizlenmesidir. 

Boş daire temizlik ihtiyaçlarınıza en az 2 kişilik ekip halinde temizlik görevlileri göndermekteyiz. Ekibimiz bütün araç ve gereçleri getirmektedir. Dairenin durumuna ve büyüklüğüne göre personel sayısı artabilir. Aynı metrekarede ki dairelerin iş yükü aynı olmayabilir, biri çok kirli en az 3 kişilik ekibe ihtiyaç duyulabilir. Bu gibi durumlar için öncesinde bize dairenin videosu ya da fotoğrafını paylaşmanız durumunda daha sağlıklı bir teklif sunmaktayız. 

Günümüz teknolojisinde boş daire fiyat teklifi aramalarınız için çözüm artık çok basit. Kısa bir video ya da fotoğraflar ile evinizin büyüklüğünü belirttikten sonra doğru personel sayısını ve ekipmanlarını belirleyerek, en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Boş ev temizlik fiyatları?

Sabit bir fiyat verilmesi maalesef sağlıklı değil dairenin durumuna ve çalışacak personel sayısına göre fiyat değişmektedir. Minimum fiyatlar 1750 liradan başlamaktadır. 

Temizlik Esnasında Evde Bulunmama Gerek Var Mı?

Evde bulunmanıza gerek yoktur. Temizliğin bitmesine kısa bir süre kala ekip şefimiz sizi arar, dairenizi siz kontrol ettikten sonra ekibimiz çıkar.

Temizlik Kaç Günde Bitiyor?

Ekstra durumlar olmadığı sürece standart daireler 1 güne biter. Temizlik ortalama 5-8 saat arası sürmektedir. 

Evde Atılacak Eşyalar Var, Siz Atabilir Misiniz?

Temizlik personeli yapısı gereği yük taşsıma personelleri gibi ağır yükler taşıyamaz. Evde atılacak ağır eşyalar varsa bunları temizlik öncesi atılması gerekmektedir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al