• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Taşınma Öncesi Temizlik Nasıl Yapılır

Taşınma öncesi boş ev temizliği, her ne kadar ev boş detay çok fazla yok gibi düşüncelere imkân verse de eşyalı dairelere göre daha zor bir temizlik türüdür. Uzmanlık ve pratiklik isteyen bir hizmet türüdür.

Bu tarz daireleri 2 sınıfta ele alıyoruz. Birincisi sıfır daireler, ikincisi de daha önce içerisinde oturulmuş daireler.

Sıfır daire temizliğinde inşaat kalıntıları daha fazladır, tüm inşaat kalıntıları camlar, zeminler dikkatli bir şekilde yüzeye zarar verilmeden temizlenmelidir.  Camlarda ki inşaat kalıntıları, camlar önce sabun içerikli kimyasallar ile ıslatılmalı ve sonrasında camlar için üretilen özel cam kazıma jiletleri ile kazınmalıdır, sonrasında tekrar silindiğinde camlar ayna gibi parlayacaktır.

Zeminlerden inşaat kalıntıları temizlenirken zeminin türüne göre kimyasal içerik kullanılmalıdır, genellikle genel temizleyici burada iş görecektir ve zemine zarar vermez, asidik içeriği olmadığı için tercih edilmesinde sakınca yoktur.

Taşınma öncesi temizlik daha farklı aşamaları içerir, özellikle mutfak dolapları yağlı kalmış olabilir daha detaylı yağ çözücü kimyasallar ile temizlenmelidir ve sonrasında durulanmalıdır. Yine lavabolar, buhar makinesi ve dezenfektan özelliği olan kimyasallar ile temizlenmeli ve durulanmalıdır. Boya sıva, harç gibi kalıntılar varsa yine yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle temizlenmelidir.

Boş ev temizliklerini genellikle 1 güne bitirip teslim etmekteyiz. Villa tarzı konutların temizliği bazı durumlarda 2 güne kadar sürmektedir. Tadilat sonrası boş daire temizliği, sıfır daire temizliği, eşyalı evde yapılan tadilat işlemleri sonrasında oluşan temizlik ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle detaylı bir şekilde yapabiliriz. Boş ev temizliğinde bütün alanlar detaylı bir şekilde temizlenmektedir, açılır camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir. Balkonunuzda Fransız balkon camları varsa onlar da cam aparatları ile temizlenmektedir.

Fiyat teklifi alabilmek için dairenizin büyüklüğü, fotoğrafları ya da varsa kısa bir videosunu, bulunduğu semti paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Taşınma öncesi temizlikte eşyalarınız gelmeden önce daire detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Aksi durumda temiz gelen eşyalarınız da kirlenir ve eşyalar geldikten sonra yapılacak temizlik daha da zor ve uğraştırıcı olur.

Boş Ev Temizliği Yapan Şirketler

Yeni evinize taşınmadan önce ihtiyaç duyduğunuz hizmet için şirketimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Boş ev temizliklerine bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını getirerek, temizlik hizmetini sağlıyoruz. En az 2 kişilik ekipler halinde gelmekteyiz, dairenizin büyüklüğüne ve detayına göre personel sayısı artmaktadır.

Boş Ev Temizlik Fiyatları İstanbul?

Sabit bir fiyat vermek çoğu zaman yanıltıcı olabilir, dairenin durumuna göre personel sayısı ve temizlik malzemeleri belirlenmektedir. Boş daire temizlik fiyatları eşyalı dairelere göre daha yüksek fiyata temizlenmektedir, bunun başlıca sebebi bütün temizlik kimyasalları ve ekipmanları, elektrik süpürgesi, merdiven gibi ekipmanların getirilmesidir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al