• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

İSTANBUL BOŞ EV TEMİZLİK FİYATLARI 2023

Haftanın 7 günü profesyonel taşınma öncesi boş ev temizliği hizmeti Abone Grup Temizlik ile hizmetinizde.

Profesyonel, deneyimli, güvenilir tadilat öncesi ya da kiracı sonrası ev temizliklerinde çalışan devamlı temizlik personelleri.

Bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanları tarafımızca getiriliyor, elektrik süpürgesi, buhar makinesi, merdiven, temizlik bezleri, temizlik kimyasalları dahil.

Evinizin büyüklüğüne, detaylarına ve bulunduğu semte göre ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz, Whatsapp üzerinden bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak artık çok kolay.

Gerçek müşteri yorumları ile her yıl binlerce boş daire temizliği yaptığımızı düşündüğünüzde, kesinlikle doğru adrestesiniz. Kurumsal temizlik şirketi olarak, öncesinde verilen bilgi ve teyit ile yapılan temizlik hizmetlerinde müşteri memnuniyetimiz, %90 üzerindedir.

Boş ev taşınma öncesi temizlik hizmetleri, eşyalı evlere oranla maliyetli ve fiyatı yüksektir. Bunun başlıca sebebi temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını bizim getirmemiz ve en az 2 personel ile hizmet sağlamamız. Temizlik malzemelerini biz getirmediğimizde maalesef memnuniyetsizlik oranı artıyor. Örneğin camlarda boya kalıntısı var, bunun cam kazıcı aparat ile kazınması gerekli, bunun sizin temin etmeniz maalesef mümkün değil, bu gibi durumlarda temizlik hem yavaş hem de verimsiz oluyor.

Bu sebeplerden ötürü bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını biz getiriyoruz.

Boş daire temizliklerinde gerekli ekipmanlar;

Elektrik süpürgesi, Yüksek merdiven, Buhar makinesi, Çekpas, Fırça, Duvar mopu ve nemli mop

Gerekli Malzemeler;

Çamaşır suyu, Porçöz, Genel Temizleyici, Pronto, Cif, Yağ sökücü, Pril, Derz temizleyici

 

Boş Ev Temizliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Evinizin ya da işyerinizin büyüklüğünü, bulunduğu semti, ve detayları bize iletirseniz fiyat teklifi gönderebiliriz. Sabit bir fiyat doğru olmaz, çünkü aynı boyutta kötü işçilik sonrası temizlik yapılacak dairede personel sayısı artmaktadır.
 • Boş ev temizlik fiyatlarını çalışacak personel sayısı, kullanılacak ekipman ve kimyasallar belirlemektedir.
 • En az 2 personel göndermekteyiz, malzemeli ve ekipmanlı.
 • Mutfak dolapları üst kısımlardan, iç ve dış kısımdan silinmektedir.
 • Camlar iç ve dış kısımdan silinmektedir. (Açılabilir camlar)
 • Islak alanlar ve salonlar detaylıca temizlenmektedir.
 • Portmanto temizlenmektedir.
 • Kısacası iyi niyetle boş ev temizliklerinde evinizi detaylı bir şekilde temizliyoruz, yapılaşabilecekleri ekibimiz yapmaktadır.
 • Temizlik ile aynı gün mobilya, mermer, elektrik, tesisat, klima ustası çalışması önemlidir, temizliğin uzamasına ve emeğin boşa gitmesine sebep olmaktadır.
 • 120 m2 tek katlı normal taşınma öncesi daire temizliklerinde 2 personel yeterli olmaktadır.
 • Daire sıfırsa, pencere çerçevelerinde jelatinler varsa bize bildirilmenizi rica ederiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Elektrik Süpürgesi Getiriyor Musunuz?

Evet, elektrik süpürgesi ve bütün kimyasalları beraberinde getiriyor ekibimiz.

Buhar Makinesi Ne İşe Yarıyor?

Buhar makinesi yüksek ısıda buhar püskürttüğü için dezenfekte hizmet sağlamaktadır, özellikle ıslak alanlarda temizliğin verimli olması için gereklidir.

Yarın İçin Hizmet Alabilir Miyim?

Evet, yarın için rezervasyon yapabiliriz,

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

Dairenizin detaylarını, büyüklüğünü paylaştıktan sonra müşteri hizmetlerimizden fiyat alabilirsiniz. Sabit bir fiyat belirlemek pek mümkün olmamaktadır, 2023 yılında minimum 1600 liradan başlamaktadır boş daire temizlikleri, detaylarına ve daire büyüklüğüne göre fiyat artmaktadır. Fiyat sorunuz lütfen.

Derz Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, derz temizliği yapıyoruz, özel derz temizleyici ile kir olan derz aralıkları temizlenmektedir.

Merdiven ya da Tabure Getiriyor Musunuz?

Evet, boş daire temizliğinin olmazsa olmazı merdivendir, mutfak dolaplarının üst kısımlarının iç ve dış kısmının silinmesi için. Firmamız bu gibi detayları halletmektedir, sizleri uğraştırmaz.

Ekstra Bildirmem Gereken Durumlar Var mı?

Evet, uzun zamandır yaşanmamış, cam çerçevelerinde jelatin olan, çok kirli daireleri bildirmeniz daha iyi olacaktır, temizliğin daha verimli olabilmesi için.

Temizlik Ekibinin Başında Beklemem Gerekir Mi?

Hayır, ekibimiz temizlik işleminin bitmesine 1 saat kadar süre kalınca sizi arıyor, dairenizi kontrol ettikten sonra ekibimiz çıkıyor. Beğenmediğiniz nokta olursa direkt müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz,

İstanbul’da Hangi Bölgelere Boş Daire Temizliği Hizmeti Veriyorsunuz?

Hayır, sadece İstanbul içi hizmet vermekteyiz. İstanbul’da Avrupa ve Asya yakasına hemen hemen bütün semt ve ilçelere boş daire temizlik hizmeti götürüyoruz. Hizmet sağladığımız bazı bölgeler, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Beyoğlu, Kasımpaşa, Taksim, Bağcılar, Güngören, Cevizlibağ, Maslak, Vadi İstanbul, Şişli, Mecidiyeköy, Avcılar, Arnavutköy, Büyükçekmece, Esenyurt, Bayrampaşa, Ataşehir, Batışehir, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Eyüp, Fatih, Çapa, Beyazıt, Sultanahmet, Kağıthane, Karaköy, Eminönü, Zeytinburnu, Esenler, Ümraniye, Kartal, Maltepe, Suadiye, Erenköy, Kuzguncuk, Beykoz, Etiler, Zekeriyaköy, Demirciköy, Acarkent, Sancaktepe, Beylikdüzü, Topkapı, Florya ve Sefaköy gibi çok sayı da semt ve ilçeye temizlik ekibi göndermekteyiz.

Camlarda İnşaat Kalıntıları Var, Temizlenir Mi?

Tabii ki ekibimiz cam temizlik aparatlarını getiriyor, boya ve inşaat kalıntıları temizlenmektedir.

Camlarda Çizik Var, Çizik Giderilir Mi?

Hayır, maalesef çizik camlar için yapılabilecek her hangi bir şey 2023 yılı içinde, çözüm bulunmamaktadır, internette olan kimyasallar yanıltıcı ve işe yaramıyor.

Daha Önce Yaptığınız Boş Daire Temizliği Fotoğrafları Var Mı?

Tabii müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçip Whatsapp üzerinden yaptığımız örnek işlerden fotoğraf alabilirsiniz.

 

 

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al