(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

Bostancı Temizlik Şirketi

“Kadıköy Abone Grup temizlik şirketi olarak, Bostancı temizlik şirketi olarak semtimizde malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)  (Whatsapp ile sipariş oluşturabilirsiniz)

 0212 245 56 62  (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com (Temizlik Detaylarını belirtebilirsiniz)

Bostancı Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Ev temizliği,
 • Ofis ve İş yeri temizliği
 • İnşaat sonrası temizliği,
 • Tadilat sonrası temizlik hizmetleri,
 • Dış cephe temizliği,
 • Cam Temizliği
 • Mağaza temizliği,
 • Rezidans temizliği,
 • Site temizliği

Temizlik hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimizi profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet alabilirsiniz. 

Bostancı Temizlik Şirketleri

 Ev Temizliği BOSTANCI

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız açısından önemlidir. Şöyle ki vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır. Gündelikçi Bostancı kadın personellerimiz ile evinizin temizliğini yapıyoruz arta kalan zamanda da ütü v.b işlerinizi yapıyoruz. 

Kadıköy’de birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Kadıköy’de temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir. 

Ev Temizliği Siparişi Verirken Belirtmeniz Gereken Durumlar,

 1. Boş ev temizliği
 2. Tadilat görmüş ev temizliği
 3. İnşaat sonrası daire temizliği

Bu detaylar belirtildiğinde ona göre ev temizliğine malzeme ve personel temin edilmektedir. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

 Ev Temizlik Fiyatları Bostancı 2021

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 200,00 TL, (Bostancı Ev Temizlik Fiyatları)

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 380,00 TL (Malzemesiz)

reference checked Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 650,00 TL (Detaylı İnce Temizlik)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 20,00 TL,

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

BOSTANCI Ofis Temizliği 

Ofisiniz ya da iş yeriniz için duyduğunuz temizlik ihtiyacınız için, detayları ve fiyat teklifinizi mail adreslerimizden alabilirsiniz.

Siz zamanınızı ve gücünüzü işinizi geliştirmek için harcarken, ofislerinizi kurumsal yapımız ve deneyimimiz ile temizlemek için bu işe talibiz. Bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz bunun sebebi dışarıdan temizlik hizmeti almak firmanızın yıl sonu bütçesine bakıldığında maliyet açısından avantaj sağlamasıdır.

Ofis Temizlik Türleri;

 • Haftada bir gün ofis temizliği (Küçük ofisler için)
 • Mesai saatlerinden sonra, akşam temizliği (Orta büyüklükte ofisler için)
 • Gündüz ve Akşam Temizliği (Büyük M2 Ofisler için)

Ofisiniz m2 olarak küçük bile olsa, biz bu konuda size özel vereceğimiz fiyat teklifimiz ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kullanılacak temizlik kimyasalları da düzenli talep oluşturmanız durumunda, firmamız tarafından karşılanacaktır.

Abone grup Bostancı Temizlik şirketi olarak, profesyonel ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik ister her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmalıdır.

Temizlik şirketlerinizden firmanıza hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanın da yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

 Keşif ekibimiz geliyor, iş yerlerinizi geziyor size özel temizlik fiyatı sunuyor. Keşif ekibimiz için her hangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz.

İnşaat Sonrası TEMİZLİK 

İnşaat sonrası ev temizliği en zahmetli temizlik hizmetinde ilk sırayı almaktadır. Eşyalı ve oturulan evlerin temizliğine oranla daha fazla uğraştırmaktadır. Bir personelin üstesinden gelmesi mümkün değildir. Profesyonel olmayan ekipler bile bu konuda sınıfta kalmaktadır. Kullanılacak kimyasallar çok önemlidir, su ile yapılacak temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler.

 • Mermerler için ayrı, zeminin türüne göre ayrı, duvarlar için ayrı, kimyasallar kullanılmalıdır.
 • Temizlik personeli kimyasalların nerede kullanılması gerektiğini ve dozajını bilmelidir, aksi takdirde leke oluşacaktır.
 • Yapılacak temizlik alanının büyüklüğüne göre ideal personel sayısı sizinle mutabakata varılarak belirlenmelidir.

bostancı CAM TEMİZLİĞİ 

Abone Grup Bostancı Cam Temizlik Şirketi olarak, deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın ve evlerin dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Evlerinizin camlarını içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimize temizletebilirsiniz. Hızlı ve makul fiyatlar için bizlerden randevu alabilirsiniz. Ortalama 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği 3-4 saat sürmektedir. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir. İnşaat kalıntısı ve benzeri lekeler için organik ve kimyasal ürünler gönderiyoruz, camlarınız daha geç kirleniyor. Cam temizliği için tüm ekipman ve cam temizlik kimyasalları tarafımızca gönderilmektedir. 

Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır.

 • Cam temizliğinde organik ürünler kullanılır. Camlarınız çizilmez ve ilk günkü kadar temiz görünür,
 • Ücretsiz olarak, ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder ve fiyat teklifi sunar,
 • Personelimiz sertifikalıdır, iş güvenli tarafımızca sağlanır. Gerek görüldüğünde vinç de firmamızca temin edilir,
 • Memnuniyet garantili hizmet, 
 • Kullandığımız kimyasallar ile camlarınız uzun bir süre kir tutmaz, 
 • Düzenli hizmet almanız durumunda, firmanız ile sözleşme imzalanır ay sonu fatura tarafınıza ulaştırılır.

Bostancı temizlik şirketleri arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Abone grup temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Temizlik sektörü insan odaklı olduğu için, standart hizmet kalitesi sağlamak çok zordur. 2003 yılından beri biz bu konuda bu standartları sağladığımızı sizlere belirtmek isteriz. Sürekli ve güvenilir çalışan profilimiz ile, hizmetinizdeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir. Kullandığımız kimyasallar, TSE uygundur. Gerekmedikçe kimyasal kullanmamakta, organik ürünleri tercih etmekteyiz.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat