(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

ÇAPA Temizlik Şirketi

Merkez ofisimiz Yusufpaşa’da bulunmaktadır, Çapa ve çevre semtlere de en hızlı temizlik hizmeti götüren firma olmaktadır. İstanbul ve tüm çevresine verdiğimiz temizlik hizmetleri emrinizdeyiz. Memnuniyet garantili ev, ofis, cam temizliği, yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

☎ 0530 240 83 08 (Mobil)

☎ 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

Kurumsal temizlik hizmetlerimiz ve ev temizlik hizmetleri ile Çapa semtinin en çok ev temizliği yapan firmasıyız. Profesyonel olarak, İş yeri, Ofis, Ev, Dış Cephe Temizliği, İlaçlama, İnşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerine personel temin etmekte, acil temizlik ihtiyaçlarınızı yerine getirmekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile en iyi şekilde alanlarınızı temizliyoruz.

Çapa Temizlik Şirketi

Çapa Temizlik Şirketleri

Fatih temizlik şirketi olarak, binlerce müşterimize bugüne kadar hizmet verdik. En önemli referansımız müşterilerimizdir. Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içinde istediğiniz temizlik hizmetleri müsaitliğe göre sonuçlandırılacaktır.

ÇAPA GÜNDELİKÇİ TEMİZLİKÇİ KADIN

Evlerinizin temizliğine gündelikçi sürekli bu işi yapan personellerimizi göndermekteyiz, bu şekilde yapılan temizlik hizmetlerinde personellerimiz uzmanlaşmakta ve yaptıkları temizlik ile sizleri tatmin etmektedir. Ortalama 1+1 daire temizliği 4 saat, Ortalama 2+1 daire temizliği 6 saat, Ortalama 3+1 daire temizliği 8 saat sürmektedir.

İstanbul Temizlik Şirketleri

Çapa Ev Temizliği Şirketi

Temizlik malzemeleriniz yok mu ? Endişe etmenize gerek yok, Abone Grup Temizlik olarak ev ve ofislere malzemeli ve ekipmanlı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin yanında alanlarınıza ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz.  Temizlik ihtiyaçlarınız için, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Hafta sonları da hizmet vermekteyiz.

Çapa Temizlik Şirketleri Fiyatları

 

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 150,00 TL,

reference checked 2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 300,00 TL (Malzeme dahil)

reference checked Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 450,00 TL (Detaylı İnce Temizlik)

reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 15,00 TL,

reference checked Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat