• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

ÇAPA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Merkez ofisimiz Yusufpaşa’da bulunmaktadır, Çapa ve çevre semtlere de en hızlı temizlik hizmeti götüren firma olmaktadır.

İstanbul ve tüm çevresine verdiğimiz temizlik hizmetleri emrinizdeyiz. Memnuniyet garantili ev, ofis, cam temizliği, yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Malzemeli ya da malzemesiz temizlik hizmeti sağlamaktayız. Kurumsal temizlik şirketi arayışınız varsa doğru adrestesiniz.

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Ev Temizliği

Çay Kahve Sunum Personeli

Gündelikçi Temizlik Personeli

Boş ya da İnşaat Sonrası Daire Temizlik Hizmeti

Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Buharlı Vakumlu Profesyonel Detaylı Ev Temizliği

Cafe ya da Restoran Temizliği

Detaylı temizlik Hizmeti

Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmeti

Mağaza Temizlik Hizmeti

Okul Dershane Eğitim Kurumu Temizlik Hizmeti

Otel Temizliği

Restoran Mutfak Temizliği

Kurumsal temizlik şirketi ve ev temizlik hizmetleri ile Çapa semtinin en çok ev temizliği yapan firmasıyız. Profesyonel olarak, İş yeri, Ofis, Ev, Dış Cephe Temizliği, İlaçlama, İnşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. İşletmelerine personel temin etmekte, acil temizlik ihtiyaçlarınızı yerine getirmekteyiz. Deneyimli personellerimiz ile en iyi şekilde alanlarınızı temizliyoruz.

Fatih temizlik şirketi olarak, binlerce müşterimize bugüne kadar hizmet verdik. En önemli referansımız müşterilerimizdir. Temizlik taleplerinizi bir gün önceden iletmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içinde istediğiniz temizlik hizmetleri genellikle hizmet sağlanarak sonuçlandırılacaktır.

 

İstanbul Temizlik Şirketleri
Çapa Ev Temizliği Şirketi

 

 

 

 

 

EV TEMİZLİK ŞİRKETİ ÇAPA

Evlerinizin temizliğine gündelikçi sürekli bu işi yapan personellerimizi göndermekteyiz, bu şekilde yapılan temizlik hizmetlerinde personellerimiz uzmanlaşmakta ve yaptıkları temizlik ile sizleri tatmin etmektedir. Ortalama 1+1 daire temizliği 4 saat, Ortalama 2+1 daire temizliği 6 saat, Ortalama 3+1 daire temizliği 8 saat sürmektedir.

Temizlik malzemeleriniz yok mu ? Endişe etmenize gerek yok, Abone Grup Temizlik olarak ev ve ofislere malzemeli ve ekipmanlı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin yanında alanlarınıza ilaçlama hizmetleri de vermekteyiz.  Temizlik ihtiyaçlarınız için, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Hafta sonları da hizmet vermekteyiz.

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

En az iki kişilik temizlik ekibi ile sağlanmaktadır. Ekibimiz malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi, temizlik kimyasalları ve temizlik kovası gibi araç gereçler getirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Dezenfekte Hizmetiniz Var Mı ? 

Evet dezenfekte hizmetimiz vardır, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ürünleri ile nano teknolojisi kullanılarak püskürtme yönetimi ile alanları ve evleri dezenfekte ediyoruz. Virüs ve bakterilerin dezenfekte sonrası %99.9 yok olduğu uzmanlar tarafından onaylanmaktadır.

Temizlik Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Referanslarına ve sosyal medya hesaplarına bakıp fikir sahibi olabilirsiniz, onun dışında en önemli husus referanslarıdır. Gerçek olmayan müşteri yorumları yanıltıcı olmaktadır.

Ofis Temizlik Fiyatları?

Whatsapp üzerinden nasıl bir ofis temizliği hizmeti almak istediğini belirtirseniz, size uygun hizmet ve fiyat teklifi verilecektir.

Boş Daire Temizlik Fiyatları?

En az 2 kişilik ekip ile, malzemeli ve ekipmanlı olarak hizmet sağlıyoruz. Fiyat almak isterseniz whatsapp üzerinden temizlik detaylarını paylaşın lütfen, fiyat teklifi vermekten memnuniyet duyarız.

Çöp Ev Çok Kirli Ev Temizliği Yapıyor Musunuz?

Evet, Whatsapp üzerinden bize dairenizin videosunu paylaşırsanız, yapılacak temizlik hakkında detayları ve fiyat teklifimizi size iletiriz.

İnternetten Rezervasyon Yaptığımda Ödemeyi Kime Yapacağım? 

Ödemeyi şirketi hesabımıza yapabilirsiniz, temizlik öncesi size temizlik detayları ve ücretleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Evet, temizlik hizmeti başlamasına, 24 saat kala ve  öncesinde ücretsiz bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Beşiktaş’da Temizlik Hizmeti Sağladığınız Bölgeler?

Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Ortaköy, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahallelerine profesyonel temizlik hizmeti sağlamaktayız, yüksek müşteri memnuniyeti ile bizi tercih etmeniz doğru tercih olacaktır.

İletişim Numaranız ? 

☎ 0530 240 83 08 mobil hattımızdan veya ☎ 0212 245 56 62 sabit hattımızdan Beşiktaş’ın en iyi temizlik şirketi telefonlarına haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al