• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

ÇEMBERLİTAŞ TEMİZLİK FİRMASI

Çemberlitaş temizlik şirketi olarak haftanın 7 günü, malzemeli ya da malzemesiz seçeneklerimiz ile, temizlik hizmetleri sağlamaktayız.

Çemberlitaş tarihi turistik İstanbul’un en güzel turistik bölgelerinden biridir. Kapalı Çarşı dünyaca ünlü simgelerimizden. Çemberlitaş’da en çok ihtiyaç duyulan temizlik türleri.

  • Ofis Temizliği
  • Taşınma öncesi temizlik
  • Boş daire ya da işyeri temizliği
  • Restoranlar için profesyonel mutfak temizliği
  • Haşere ilaçlama hizmeti
  • İnşaat temizliği
  • Mağaza temizliği
  • Cam temizliği
  • Yarım Gün Ofis Temizliği

 

Ofis Temizliği

Tek seferlik ya da düzenli ofis temizliği hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmet düzenli olarak kullanılan ofisler için sağlanmaktadır, memnun kalınması durumunda devamlı olarak aynı personel gönderilmektedir. Halı ya da halıfleks yıkama hizmetlerimizde mevcuttur.

Çemberlitaş bölgesinde kurumsal müşterilerimiz çok sayıda mevcuttur. Referans istemeniz durumunda, paylaşabiliriz.

Taşınma Öncesi Temizlik Şirketi

Profesyonel taşınma öncesi temizlik ihtiyaçlarınız için temizlik şirketi arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Profesyonel temizlik ekiplerimizle, malzemeli ve ekipmanlı bir şekilde taşınma öncesi daire, işyeri gibi alanlarınızı temizliyoruz.

Boş Daire ya da İşyeri Temizliği

Haftanın 7 günü inşaat sonrası, taşınma öncesi yapıları temizliyoruz. Malzemeli ve ekipmanlı olarak profesyonel ekibimiz Çemmberlitaş’da hizmetinizde.  Ekibimiz profesyoneldir, anahtar teslim teşkilde yapılarınızı temizleyip size teslim ediyoruz.

Restoran Temizliği

Endüstriyel profesyonel temizlik ekip ve ekipmanlarımız ile haftanın 7 günü restoran temizliği yapmaktayız. Kullandığımız kaliteli ve güçlü temizlik kimyasalları ve yağ sökücüler ile en iyi sonucu alıyoruz. Deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Bu hizmette koltuk yıkama, sandalye yıkama gibi ek hizmetlerde talep edebilirsiniz.

Haşere İlaçlama Şirketi

Çemberlitaş tarihi bir bölge olduğu için yapılarda eskidir. Eski yapılarda böceklerin önüne geçmek için düzenli haşere ilaçlama hizmeti yapılmalıdır. İşyerleriniz, restoranlarınız, kafeleriniz için haftanın bütün günlerinde mesai saatleri sonrasında ya da öncesinde ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Kullandığımız ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına olumsuz etkisi yoktur.

İnşaat Temizliği

Şantiye sonrası, inşaattan çıkmış işyeri, ev ya da tarihi alanların temizliğini yapan en iyi İstanbul temizlik şirketleri arasındayız. Çeyrek asırlık tecrübemiz ile hangi yüzeyde hangi kimyasalın kullanılması gerektiği artık en önemli husustur. Yanlış kimyasal kullanımız yüzeylere zarar vermektedir.

Mağaza Temizliği

Açılış öncesi ya da mobilyalı kullanımda olan mağazaların temizliğini yapmaktayız. Aynı zamanda zemin cilalama hizmeti de veriyoruz. Mermer ya da ahşap yüzeylerin cilalama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Temizliği

Uzanması zor açılır camların yanı sıra vinç ya da iskele yardımı ile de camlarınızı silebiliyoruz. Cam silimi şirketi arayışlarınız olduğunda doğru adrestesiniz.

Yarım Gün Ofis Temizliği

Düzenli temizlik taleplerinizde saatlik ofis temizliği hizmeti sağlamaktayız. Haftanın 3 günü ya da haftada bir gün tamamen ihtiyaçlarınız yönelik temizlik hizmeti.

Çemberlitaş Fatih Temizlik Firması Telefonları? 

0212 245 56 62 ve 0530 240 83 08 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilir, Whatsapp butonundan direkt iletişime geçip fiyat tekflifi alabilirsiniz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al