• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

Ev Temizliği BAKIRKÖY

Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti Bakırköy

  1. Deneyimli temizlik konusunda profesyonel ekibimizle evlerinizi en ince detayına kadar en az 2 kişilik ekiplerle temizliyoruz. İstanbul’da her gün bir çok daire temizleyerek edindiğimiz tecrübe ile evlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. Bakırköy, Ataköy ve Florya bölgelerinde profesyonel temizlik şirketi arayışınız mevcutsa doğru adrestesiniz.
  2. Dünya’da ki gelişmeleri takip ederek, sürekli kimyasallar konusunda personelimizi bilgilendiriyoruz. Kimyasal ve teknik konusunda İstanbul’un en iyi temizlik firmasıyız. Ekiplerimiz profesyonel temizlik taleplerinizde ve boş daire temizliklerinde malzemeli ve ekipmanlı olarak gelmektedir.
  3. Ekip temizlik taleplerinizde, garantili müşteri memnuniyetlik temizlik yapıyoruz.

 Bakırköy Temizlik Firması

Eviniz size pis ve kirli görünüyor, bu yazımızı okuduğunuza göre. Sürekli temizliyorsunuz ama evinizin detaylı bir temizliğe ihtiyacı var. Düzenli olarak profesyonel şirketten alacağınız temizlik sonrasında bu dertten sizi kurtarıyoruz. Ay da kaç kere temizlik yaptırmak istiyorsunuz bunu belirtmeniz yeterli.

Evlerinizi temizlerken sizden farklı strateji ile temizliğe başlıyoruz. Uzun yıllardır sürekli ev temizleyerek geliştirdiğimiz yöntemleri personelimize aktarıyoruz. Bizim önerimiz ay da 2 sefer yaptıracağınız ev temizliği ile, evleriniz görmek istediğiniz temizlik seviyesine ulaşacaktır.

Ev temizliğine öncelikle mutfaktan başlıyoruz, bulaşık varsa önce onlar yıkanır daha sonra lavabolar temizlenir. Ocak ve tezgahlar temizlenir. Çöpler toplanır, lavabo dezenfekte edilir, dolaplar silinir ve mutfak temizliğinin aşaması bitirilmiş olur.

Sonraki aşama, duş ve alanların temizliği, bu alanlar temizlik kimyasalları ile temizlenir daha sonra oda parfümü kullanılır. Whatsapp butonumuzdan ve arama butonumuzdan kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

BAKIRKÖY EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI

1 Gündelikçi Personel Eşyalı daireler için 1+1 ve 2+1 daireler için 600 lira, 3+1 daireler için 650 liradan gönderilmektedir. Personelin çalışma saati 8 saat ile sınırlıdır. Yoğun kirli olmayan kullanılan eşyalı daireler için uygun bir hizmettir.

Boş ev temizliği, taşınma öncesi daire temizliği ihtiyaçlarınız için malzemeli ve ekipmanlı hizmet sağlamaktayız. En az 2 kişilik ekip ile hizmet sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası Boş EV Temizlik Şirketi Fiyatları

İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik türlerine göre daha çok emek ister bunun yanında tecrübe de gereklidir doğru ürünler kullanılmadığında yapılan temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlik kimyasal ve ekipmansız yapılmaz.

Müşteri memnuniyetini en önde tutan firmamız, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde ki memnuniyetsizliği gidermek için ekip olarak gelmeyi uygun bulmaktayız. Detaylı bir şekilde evinizi temizliyor size anahtar teslim, oturmaya hazır ev olarak teslim ediyoruz. İnşaat sonrası temizlik başlangıç fiyatı;

Whatsapp butonumuzdan evinizin videosunu ya da fotoğraflarını paylaştıktan sonra dairenin büyüklüğü konusunda detayları ilettiğiniz hızlı bir şekilde fiyat ve temizlik konusunda sizi bilgilendiririz.

Kullanılacak kimyasal ürünler ve ekipmanlar tarafımızca temin edilecektir. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi, merdiven de getirmekteyiz.

 Cam Temizliği BAKIRKÖY

Cam temizliği diğer temizlik türlerine göre daha tehlikeli ve dikkat ister. Yüksekte çalışan personelin ISG evrakları tarafımızca temin edilir, yüksekte çalışabilir doktor raporu olmayan kimseyi cam temizliğinde çalıştırmayız. İş güvenliğine önem veren firma olarak, sizlere belirtmek isteriz ki, düzenli dış cephe ve cam temizliği ihtiyaçlarınıza size özel fiyat teklifi sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al