• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

İkitelli Temizlik Şirketi

Abone Grup temizlik firması olarak çeyrek asırdır hizmet vermenin kazandırdığı tecrübe ile, ilçemizde  ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, ilaçlama hizmetleri, hastane temizliği, okul temizliği, site ve apartman temizliği, rezidans temizliği, temizlik personeli temini, personel kiralama, iş yeri temizliği, plaza temizliği, cam temizliği, gündelikçi temizlikçi temin etme gibi hizmetler vermekteyiz.

 0530 240 83 08 (Mobil)

 0212 245 56 62 (Sabit)

✉  info@abonegrouptemizlik.com

İkitelli’de son dönemde inşaatların artması sebebiyle profesyonel temizlik şirketlerine ihtiyaç artmıştır. Abone Grup temizlik olarak, İkitelli bölgesinde bir çok inşaat firmasının kaba ve ince temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Bu hizmetlerin yanında bir çok firmaya dış cephe ve cam temizliği hizmeti vermekteyiz.

İKİTELLİ DIŞ CEPHE

VE

CAM TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup İkitelli cam temizlik şirketi olarak, İkitelli ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personelimiz ile dış cephe ve cam temizliği hizmeti sunarak, camlarınızı ve dış cephenizi ilk günden daha temiz yapıyoruz. Sonuçlar sizleri de çok şaşırtmakta bu konuda iddialıyız. Kadromuzda bulundurduğumuz profesyonel cam temizlik personelleri ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Asma sepet, Hidrolik merdiven ve vinç firmamız tarafından temin edilmektedir. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde OSB bir çok kurumsal firmanın temizlik işlerini profesyonelce yapmaktayız. 

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış yüzeylerinizi ve camlarınızı parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik kalitesine güvenebilirsiniz.

İkitelli Temizlik Şirketi

İKİTELLİ EV TEMİZLİĞİ

Uzun yıllar bulunduğumuz sektörde İkitelli ev temizliği şirketi olarak belirtmek isteriz ki;  evlerimizin ve dairelerimizin temiz olması, sağlığımız ve huzurumuz için önemli bir unsurdur. Şehir yaşantısının getirisi olarak, çalışan insanlar evlerine temizlik konusun da vakit ayıramamaktadır. Güvenilir temizlik şirketine ihtiyaç duyulmaktadır, profesyonel temizlik şirketleri bu hizmeti yerine getirmektedirler. 

Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre, temizlik hizmeti ihtiyacınız var. Güvenilir, işini bilen, temizlik konusunda uzmanlaşmış, evinizi emanet edebileceğiniz temizlikçi ya da temizlik ekibine ihtiyacınız var. Biz bu konuda sürekli Bakırköy’de ev temizliği yapan firma olarak, size samimi bir şekilde yardımcı olmak isteriz. Temizlikte önem verdiğimiz ilk iki unsur, kalite ve dürüstlük. Sizden ilk fiyatta anlaşıldıktan sonra ekstra ücret talebinde bulunmadığımız gibi hiç bir işi de yarıda bırakıp gitmiyoruz. Evlerinizi detaylı bir şekilde temizliyoruz. Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temin ediyoruz. 

Periyodik olarak ev temizliği istediğinizde normal fiyatlarımızın üzerine %10 indirim hakkı kazanacağınızı unutmayınız. Evleriniz güvenilir ve deneyimli temizlik personellerimize emanet. Firma olarak evlerinizin değerini bilir, ona göre personel seçimi yaparız. Bakırköy’de gündelikçi ve referanslı temizlikçi arıyorsanız, devamlı ev işlerine yolladığımız gündelikçi personellerimiz hizmetinizde.

Öncelikle belirtmeniz gereken evinizin temizlik olarak hangi durumda olduğudur

 • Eşyalı; içinde yaşanılan evleri kapsamaktadır. Bu tarz evlerin ihtiyacı olan gündelikçi personellerdir. 
 • Boş daire; taşınma öncesi ya da taşınılacak daireyi ev sahibine teslim etmeden önce yapılan temizlik türüdür.
 • İnşaat sonrası daire temizliği; sıfır ya da tadilat görmüş daireleri kapsamaktadır, diğer temizlik türlerine oranla daha fazla emek ve doğru kimyasalların kullanılmasını gerektirmektedir.

  Sıkça Sorulan Sorular 

  Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

  Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

  İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

  İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir. İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir.

  Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

  Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al