• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, son dönemlerde ülkemizde yaşanan iş kazalarına karşı duyarlı olup personelimizi bu konuda eğitiyoruz. Daha sonra inşaatlarınızda çalışacak temizlik personellerini kendi kadromuza alıp geçici görevlendirme ile inşaatlarınızda hizmetinize sunuyoruz.

Gerekli tüm iş güvenliği eğitimi ve evraklarını temin edip, personellerimizi periyodik olarak iş güvenliği konusunda eğitiyoruz.

İnşaatta başlatığımız personelin aşağıda ki, gerekli tüm kıyafetlerini firmamız temin ediyor. İnşaat temizliği personeli aşağıda ki koruyucu kıyafetleri kullanarak olası iş kazalarından en az hasarla kurtuluyor. Firmamız bu konuda en ufak ayrıntı ve masraftan kaçmamaktadır.

  • Tulum
  • Baret
  • Çelik Burun Ayakkabı

Personellerimizin inşaatta giyeceği iş elbiseleri, çelik burun ayakkabı ve tulumu firmamız temin ediyor, inşaatlarınız daha kurumsal bir yapıya kavuşuyor.

Tüm özlük haklarını yine firmamız karşılıyor inşaat temizliği konusunda deneyimlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Çalışan personelin aylık hak edişleri ve puantaj tabloları yine firmamız tarafından hazırlanıp ay sonu sizlere sunulur.

Yaptığımız temizlik programları ve planlamaları ile kendi kadronuzu kurmanızdan daha maliyetli bir sistemle sizleri tanıştırıyoruz.

Firmamız aşağıda ki belgeleri düzenleyerek, tüm yasal prosedürleri yerine getiriyor. İhtiyacınıza göre personel artırımı ve azaltımı yapabilir, günlük personel talebinde bulunabilirsiniz. Düzenlediğimiz Geçici Görevlendirme belgesi ile personelimiz istediğiniz şantiyenizde çalışabilir.

İnşaat Temizlik Personeli
İnşaat Temizlik Personeli

 

Leave a Comment

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al