(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

İnşaat Temizliği Personeli

Back to blog
13 Cum 2016aboneComments: 0

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, son dönemlerde ülkemizde yaşanan iş kazalarına karşı duyarlı olup personelimizi bu konuda eğitiyoruz. Daha sonra inşaatlarınızda çalışacak temizlik personellerini kendi kadromuza alıp geçici görevlendirme ile inşaatlarınızda hizmetinize sunuyoruz.

Gerekli tüm iş güvenliği eğitimi ve evraklarını temin edip, personellerimizi periyodik olarak iş güvenliği konusunda eğitiyoruz.

İnşaatta başlatığımız personelin aşağıda ki, gerekli tüm kıyafetlerini firmamız temin ediyor. İnşaat temizliği personeli aşağıda ki koruyucu kıyafetleri kullanarak olası iş kazalarından en az hasarla kurtuluyor. Firmamız bu konuda en ufak ayrıntı ve masraftan kaçmamaktadır.

  • Tulum
  • Baret
  • Çelik Burun Ayakkabı

Personellerimizin inşaatta giyeceği iş elbiseleri, çelik burun ayakkabı ve tulumu firmamız temin ediyor, inşaatlarınız daha kurumsal bir yapıya kavuşuyor.

Tüm özlük haklarını yine firmamız karşılıyor inşaat temizliği konusunda deneyimlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Çalışan personelin aylık hak edişleri ve puantaj tabloları yine firmamız tarafından hazırlanıp ay sonu sizlere sunulur.

Yaptığımız temizlik programları ve planlamaları ile kendi kadronuzu kurmanızdan daha maliyetli bir sistemle sizleri tanıştırıyoruz.

Firmamız aşağıda ki belgeleri düzenleyerek, tüm yasal prosedürleri yerine getiriyor. İhtiyacınıza göre personel artırımı ve azaltımı yapabilir, günlük personel talebinde bulunabilirsiniz. Düzenlediğimiz Geçici Görevlendirme belgesi ile personelimiz istediğiniz şantiyenizde çalışabilir.

 

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat