• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

Kadıköy Boş Ev Temizliği

 

  • Taşınma Öncesi Ev Temizliği

  • Sıfır Yeni Kullanılmamış Ev Temizliği

 

Ev temizliği hizmeti almadan önce temizlenecek daire tipini bize bildirmenizi önemle tavsiye ederiz.

En uygun ve en kaliteli boş ev temizlik şirketi için doğru adrestesiniz. Boş ev temizliklerinde bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlarını profesyonel temizlik ekibimiz getiriyor. Sizi malzeme bulma, eksik malzeme gibi dertlerden kurtarıyoruz.

Haftanın 7 günü taşınma öncesi temizlik hizmeti alabilirsiniz. Temizlik malzemelerinin yanı sıra elektrik süpürgesi, buhar makinesi ve merdivende getiriyoruz.Aracı bir firma ya da personel kullanmıyoruz, tamamen kendi personel ve ekiplerimiz ile bu hizmeti sağlıyoruz. Direkt müşterimiz bizimle iletişime geçebiliyor. Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle ekibimizin bu konuda profesyonel olduğunu bilmenizi isteriz, mutfak dolapları iç, dış ve üst kısımları, camlar iç ve dış kısımdan, lavabolar buhar makinesi ile yüksek ısıda dezenfekte edilmektedir. Zeminler, varsa balkonlar yani kısacası derin detaylı bir temizlik yapıyoruz, kalitemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimiz buradan gelmektedir. Petekler buhar makinesi ile temizlenmektedir.
Camlarda inşaat kalıntıları varsa, cam kazıma aparatı ile inşaat kalıntıları temizlenmektedir. Cam kazıma jileti camlar için üretilen ve camları çizmeyen bir üründür.

Kadıköy Boş Daire Temizlik Fiyatları?

Boş ev temizlik fiyatları 2023 yılı içerisinde, 1600 TL ile 6000 TL aralığındadır.  En az 2 personel ile hizmet sağlanmaktadır. Fiyatı belirleyen faktörler gerekli personel sayısı ve dairenin detaylarıdır. Örneğin sıfır daireler de cam çerçevelerinde jelatinler bulunmaktadır, bu jelatinlerin sökülmesi daha fazla iş yükü ve personel sayısını artırabilmektedir.

Boş Daire Temizlik Fiyatlarını Belirleyen Faktörler 

Dairenin büyüklüğü (1+1, 2+1, 3+1 ya da daha büyük olması)

Daire de banyo sayısı

Sıfır daire ya da kiracı çıkınca ihtiyaç duyulan temizlik

Daire detayları: Uzun süredir boş olması, camlarda jelatin olması, evde panjur ve teras olması, evde mobilyaların olması gibi.

Ne zaman Temizlik Rezervasyonu Yapmalıyım?

Ne kadar önceden yapılırsa o kadar iyi olur. En azından 2 gün önceden rezervasyon yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Kadıköy’de boş ev temizliği hizmeti verdiğimiz bölgeler

19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Feneryolu, Fikirtepe, Fenerbahçe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit yani kısacası Kadıköy ilçemizin tamamına inşaat sonrası boş ev temizliği hizmeti yerinde sağlıyoruz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al