• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

KOCAMUSTAFAPAŞA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik Kocamustafapaşa temizlik şirketi olarak, çeyrek asıra yaklaşan tecrübemiz ile profesyonel temizlik hizmetleri vermekteyiz. Ofis, Dış cephe, ev, bina, hastane, okul, personel temini v.b konularda temizlik hizmetleri vermekteyiz. 

  Temizlik hizmetlerimiz de malzemeniz yoksa, malzemeli hizmet verilmektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri piyasanın en iyisi olan johnson diversey temizlik malzemeleridir. 

Kocamustafapaşa Temizlik Şirketi
Kocamustafapaşa Temizlik Şirketi

Bizi tercih etmeniz için sebepler;

reference checked  Tecrübeli & profesyonel personel

English speaking  Referansları kontrol edilmiş çalışanlar,

Insured  Müşterileri tarafından beğenilen, sürekli tercih edilen personeller.

reference checked  Temizlikte kullanacağı kimyasallar konusunda bilinçli.

reference checked  İş ahlakına sahip, sürekli eğitimlere tabii tutulmakta. 

reference checked Hızlı rezervasyon, 7/24 hizmet

    İstanbul temizlik şirketi olarak, ofislerinizi periyodik olarak temizliyoruz. Temizlik ayın kaç günü yapılmalı, hangi saatlerde yapılmalı gibi konular tamamen sizin isteğinize göre şekilleniyor.

Fatih Temizlik Şirketleri
Fatih Temizlik Şirketleri

Periyodik hizmet talebinde bulunan firmalar için istediği gün ve saatte temizlik hizmetine başlanır, firmanıza ay sonu fatura edilir. Genel temizlik hizmetlerinin içerisinde ofislerinizin cam temizliği de bu işleme dahildir. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir yada mail ile iletişim bilgilerinizi ilettiğinizde sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Ücretsiz keşif ekibimiz iş yerlerinizi gezerek sizlere fiyat teklifi sunacaktır.

Kocamustafapaşa ev temizliği

     Yeterli vaktiniz yok ya da uğraşmak istemiyorsunuz, dışarıdan temizlik hizmeti almak istiyorsunuz. gündelikçi kadın personel istiyorsunuz ev işlerinizi yaptıracak ama aradığınızı bulamıyorsunuz. Biz bu noktada sizlere kendimizden bahsetmek isteriz, devamlı kadromuzda çalışan personellerimiz ile ev temizliği konusunda profesyonel çalışanlara sahibiz.

Ev Temizliğinde Çalışma Saatlerimiz

Sabah 09.00’dan 17.00’e kadar öncesinde temizlik biterse ve sizin de onayınız alındıktan sonra temizlik hizmetleri tamamlanır. Ortalama ev temizliği 6 saat sürmektedir.

Ev Temizliği Fiyatlarımız 2019 Yılı İçin

reference checked1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL

 reference checkedFazla Çalışma Saat Ücreti 25,00 TL

reference checkedTemizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız.

reference checkedİnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz.

Ev Temizliğine ek bilgiler ?

  • Çalışma saatleri içerisinde, sizin istekleriniz yerine getirilir. Ütü v.b hizmet istediğinizde ayrıca belirtmeniz gerekmektedir. Ekstra bir ücret talep edilmemektedir fakat ona göre personel gönderilmektedir.
  • Referanslı personellerimiz, sigortalı çalışanlar olup sürekli bu işi yaptıkları için müşteri memnuniyeti üst düzeydedir.
  • İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.
  • Fiyatlarımız temizlik detaylarınıza göre değişmektedir, 
  • Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz, aynı gün temizlik talebinde bulunabilirsiniz. Müsait durumda personelimiz varsa, aynı gün içinde işleriniz görülür. 
  • Koltuk yıkama işlemi ev temizliğine dahil değildir, ancak koltukların tozunun alınması ve silinmesi ev temizliği hizmetine dahildir.
  • Koltuk yıkama işlemleri için makine firmamızca temin edilmektedir, öncesinde belirtmeniz gerekmektedir.


Kocamustafapaşa Dış Cephe Temizliği 

    Abone Grup Temizlik Şirketi olarak, Kadıköy ve diğer ilçelerimizde deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasının gururunu yaşıyoruz.

Kocamustafapaşa Temizlik Şirketi

     Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Dış cepheleriniz ister ay da tek sefer, ister her hafta sizin talebinize göre silinir ay sonu firmanıza fatura edilir. Dış cephe temizliğiniz de doğal malzemeler kullanıyoruz.

2017 Fatih   Temizlik Şirketi Fiyatları

1 Temizlikçi Kadın Personel 170 TL
2 Temizlikçi Kadın Personel Malzemeli 340 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Ekibi 600 TL

     Normal çalışma saatlerimiz 09.00 – 17.00 aralığındadır, talebiniz doğrultusunda bu saatler esnetilebilir. Bu saatler yasal çalışma saati olup, 8 saat diliminin içerisinde 1 saat mola hakkı vardır. Prensibimiz öncelikle müşteri memnuniyet olup, temizlik hizmetleriniz bitmeden personellerimiz işi bırakmaz. 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al