• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
 • info@abonegrouptemizlik.com

  KOŞUYOLU TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Abone Grup  Koşuyolu Temizlik şirketi olarak, Koşuyolu semtinde iş yeri, ev, ofis, dış cephe, ilaçlama, hastane, okul, bahçe v.b gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile temizliyoruz. Fiziki alanlarınızı daha yaşanılabilir hale getiriyoruz. Deneyimli personelimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmette kalite anlayışımızın gereklerini yerine getirerek bir çok mekanı başarılı bir şekilde temizledik.

İstanbul Temizlik Şirketleri
Koşuyolu Temizlik Şirketi

Koşuyolu İşyeri ve Ofis Temizliği

İş yerleriniz ve ofislerinizi düzenli olarak, ekipmanlı veya ekipmansız temizliyoruz. İstediğiniz gün sayısı kadar, istediğiniz günlerde düzenli bir şekilde temizleyerek temizlik ihtiyaçlarınızı profesyonel ekipman ve personellerimiz ile temizliyoruz.

 • Temizlik malzemelerimiz Johnson Diversey’in ürünleri olup piyasanın en iyisidir.
 • Personelimiz sürekli bu sektörde çalıştığı ve sürekli eğitimlere tabii tutulduğu için uzmanlaşmıştır.
 • İstediğiniz saatlerde temizlik hizmetleriniz yerine getirilmektedir. Mesai sonrası veya öncesi şeklinde.
 • Tam zamanlı temizlik personeli temin edilmektedir.
 • Dış cepheleriniz ve camlarınız ilk günkü kadar temiz hale getirilmektedir.

 Ev Temizliği Şirketi

  Koşuyolu Ev Temizliği yapan şirketler arasında referanslı şirketleri seçmeniz, sağlığınız ve evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız. Ev temizliği abone paketlerimiz ile haftalık veya ay da 2 kere evlerinizi personelimiz profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Fiyat teklifi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 • Ev temizliğinde ortalama başlangıç saatleri 09.00 bitiş saati 17.00’dır
 • Bir gün önceden ev temizliği talebinde bulunmanız yeterlidir. Aynı gün içinde temizlik istiyorsanız sormanızda fayda var.
 • Temizlik malzemesi isteğinizde belirtmeniz gerekmektedir.
 • İnşaat sonrası temizlik ise ona göre ekipman getirmemiz gerekmektedir. Kireç Sökücü, Pronto, Yer kazıyıcı aparatı v.b
 • Eşyalı daire temizliği için ayrı malzemeler ve detarjan gereklidir.
 • Kullandığımız temizlik malzemeleri, TSE uygun piyasanın en iyi malzemelerinden oluşmaktadır.
 • Bizim için sizin memnuniyetiniz, en önemli husustur.
 • Ev temizliğinin yanında istemeniz durumunda, ilaçlama hizmetleri de yapılmaktadır.

 Dış Cephe Temizliği Şirketi

Abone Grup Koşuyolu Dış Cephe Temizlik Şirketi olarak, Kadıköy ve diğer ilçelerimizde, deneyimli cam temizliği uzman personeli iş yeri camlarınızı ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler camlarınızı parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

cleaning-(1)

Koşuyolu Temizlik Şirketi

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler Abone Grup Temizlik kalitesine güvenebilirsiniz. Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, yapacağımız temizlik sonucunda memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. Ücretsiz fizibilite raporu için emrinizdeyiz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al