• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

MECİDİYEKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

     Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Mecidiyeköy semtinde ev, ofis, iş yeri, bina, apartman, cam, dış cephe, ilaçlama hizmeti, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerini eksiksiz, hızlı, %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek yapmaktayız. Kullandığımız temizlik ekipmanları ve malzemeleri ile mekanlarınız mis kokulu oluyor. Organik ürünler ile yaptığımız temizlik hizmetlerinde gerekmedikçe kimyasal kullanmıyoruz, yeşil temizliğin önemini biliyoruz.

 

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi
Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile etiler bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık.

Mecidiyeköy Ev Temizliği Şirketi

  Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir, günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır.

  Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Mecidiyeköy Ev Temizliği
Mecidiyeköy Temizlik Şirketleri

   Öncelikle ev temizliği talebinde müşterilerimize iki seçenek sunuyoruz. Birincisi ekip halinde gelip profesyonel şekilde dip-bucak evinizin temizlenmesi, ikinci seçenek ise deneyimli ve güvenilir bayan temizlik personeli istediğiniz sayıda evinize gelip istediğiniz temizlik hizmetlerini yerine getiriyor.

Mecidiyeköy Ofis Temizliği Şirketi

   Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında büyük farklar vardır. Ayrıca yıl sonunda bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden hizmet almanın ne kadar ekonomik olduğunu anlayacaksınız.

  Neden Temizlik Şirketinden Hizmet Almalıyım ? 

  • Personelin çalışmadığı günler için para ödemezsiniz, eksikliğinde firma size seri şekilde personel yönlendirir.
  • Bu sebeple işiniz aksamaz.
  • Yıl sonu baktığınız da daha ekonomik fiyata daha kaliteli hizmet almış olursunuz.
  • Personelin yol-sigorta-yemek ücretleri ile vakit kaybetmezsiniz, tüm masraflar temizlik şirketi tarafından karşılanır.
  • Aylık bir sefer ödeme yaparsınız, avans v.b dertlerle uğraşmazsınız.

  Abone grup temizlik şirketi olarak, Şişli Mecidiyeköy semtinde bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ister haftanın 2-3 part time temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında yapılan temizliğin bir önemi olmaz.

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi
Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Dış Cephe Temizliği Şirketi          

    Mecidiyeköy ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile  dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

 

Kadıköy Temizlik Şirketi
Mecidiyeköy Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik firmasının sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile bu dertten kurtuluyorsunuz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al