• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

 

MECİDİYEKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Abone Grup Temizlik şirketi olarak, Mecidiyeköy semtinde ev, ofis, iş yeri, bina, apartman, cam, dış cephe,  taşınma öncesi boş daire temizlik hizmetlerinin yanı sıra ilaçlama hizmeti, hastane, okul, iş yeri v.b gibi mekânlarınızı profesyonel temizlik hizmetlerini eksiksiz, hızlı, %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek yapmaktayız.

Kullandığımız temizlik ekipmanları ve malzemeleri ile mekanlarınız mis kokulu oluyor. Organik ürünler ile yaptığımız temizlik hizmetlerinde gerekmedikçe kimyasal kullanmıyoruz, yeşil temizliğin önemini biliyoruz.

Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Şişli bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Taşınma öncesi iş yeri ya da ev, daire temizlikleri için malzemeli ve ekipmanlı deneyimli temizlik ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 Ev Temizliği Şirketi

Evlerimizin temizliği sağlığımız açısından çok önemlidir, günümüzün çoğu evlerimizde geçer, günümüzde birçok aile ev temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine yaptırmaktadır. Ev temizliğini 2 sınıfa ayırmaktayız. Taşınma öncesi boş daire temizliği ya da kullanılan mobilyalı eşyalı daire temizliği olarak. 

Whatsapp butonu üzerinden evinizin durumu ve büyüklüğünü paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Öncelikle ev temizliği talebinde müşterilerimize iki seçenek sunuyoruz. Profesyonel derin temizlik ve taşınma öncesi ev temizliklerinde en az 2 personel ile hizmet sağlamaktayız, malzemeli ve temizlik ekipmanları hizmet sağlamaktayız. 

Mecidiyeköy Ofis Temizliği Şirketi

Siz de ofisinizde düzenli temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin yaptıracağını temizlik hizmeti ile profesyonel temizlik şirketinin yapacağı temizlik arasında büyük farklar vardır. Ayrıca yıl sonunda bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden hizmet almanın ne kadar ekonomik olduğunu anlayacaksınız.

Aylık haftalık ya da günlük ihtiyacınıza yönelik iş yerlerinin temizliğini profesyonel temizlik personelleri ile ister malzemeli ister malzemesiz seçenekler ile yapmaktayız. 

  Neden Temizlik Şirketinden Hizmet Almalıyım ? 

  • Personelin çalışmadığı günler için para ödemezsiniz, eksikliğinde firma size seri şekilde personel yönlendirir.
  • Bu sebeple işiniz aksamaz.
  • Yıl sonu baktığınız da daha ekonomik fiyata daha kaliteli hizmet almış olursunuz.
  • Personelin yol-sigorta-yemek ücretleri ile vakit kaybetmezsiniz, tüm masraflar temizlik şirketi tarafından karşılanır.
  • Aylık bir sefer ödeme yaparsınız, avans v.b dertlerle uğraşmazsınız.

Abone grup temizlik şirketi olarak, Şişli Mecidiyeköy semtinde bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Sizin talebinize göre ister periyodik olarak her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ister haftanın 2-3 part time temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmadığında yapılan temizliğin bir önemi olmaz.

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi
Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Cam Temizlik Şirketi       

Mecidiyeköy ve diğer semtlere deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile  dış cephelerinizi ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz.

Cam temizliğinde kullandığımız kimyasallar ve organik maddeler dış cephelerinizi parlatıyor, firmanızın daha kurumsal bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

 

Kadıköy Temizlik Şirketi
Mecidiyeköy Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dış cephe temizlik şirketleri, çok sayıda olmasına rağmen profesyonel dış cephe temizliği yapan firma bulmanın zorluğunda sizler abone grup temizlik firmasının sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile bu dertten kurtuluyorsunuz.

Ücretsiz fizibilite raporu öncülüğünde, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ev temizliği kaç personel ile yapılıyor ?

Öncelikle personel sayısını siz belirliyorsunuz, evinizin büyüklüğüne ve yapılacak işler konusunda personel sayısı konusunda biz öneride bulunuyoruz. Personelimiz maksimum 8 saat çalışmaktadır.

Yarım gün ev temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, yarım gün yani 4 saat ev temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yüzeysel olarak ev temizliği yaptırabilirsiniz.

Sadece cam temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, sadece cam temizliği hizmeti alabilirsiniz, fiyatlandırmasını evinizin cam sayısına göre yapmaktayız.

Sadece balkon temizliği hizmeti alabilir miyim ?

Evet, balkon yıkama hizmetimiz vardır, bunun yanın da cam temizliği hizmeti de alabilirsiniz.

Temizlik malzemesi getirebilir misiniz ?

Evet, ek ücret ile temizlik türüne göre malzeme ve kimyasal personelimiz ile gönderebiliriz.

Düzenli ev temizliği hizmetinde indirim sağlanır mı ?

Evet, düzenli ev temizliğinde indirim sağlanmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetiniz Var Mı ?

Evet ev temizliği hizmetinin yanında koltuk ve yatak yıkama hizmetimiz bulunmakta, aynı gün içerisinde ev temizliği ile birlikte koltuk ve yatak yıkama hizmeti de alabilirsiniz.

 

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al