• Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. No:7 D:17 Fatih/İstanbul
  • info@abonegrouptemizlik.com

PROFESYONEL MUTFAK TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Restoran, kafe, kafeterya, yemekhane gibi ticari işletmeler dönemsel olarak dışarıdan detaylı mutfak temizliği için profesyonel temizlik şirketlerine ihtiyaç duymaktadır.

Profesyonel Mutfak Temizlik Ekibi

Bu tarz işletmelerin mevcutta çalışan personelleri olsa da yılda en azından 2-3 defa dışarıdan ulaşılması güç, ağır yağlı duvar, tezgâh gibi alanların profesyonel bir şekilde temizlenmesine ihtiyaç duyar, insan sağlığına uygun bir şekilde mutfakların temizliğinin yapılması zorunludur. Bunun ile ilgili devlet kurumları periyodik denetlemeler yapmaktadır.

Davlumbaz, mutfak tezgâhları, Fırın, Izgaralar, Havalandırma boruları, Masalar, Sandalyeler, Duvarlar, camlar, çöp kovaları detaylı bir şekilde bu hizmette temizlenmektedir. Sonrasında haşere ilaçlaması da talep üzerine yapılmaktadır. Mutfağın büyüklüğüne ve temizlik detaylarına göre personel sayısı belirlenmektedir.

Endüstriyel Mutfak Temizlik Şirketi

Günlük mutfakta yapılan temizliğin dışında, detaylı temizlik firması personelleri tarafından oluşturulan kontrol listesi ile eksiksiz yapılmaktadır. Temizlik esnasında ağır yağ sökücüler, tezgâhların temizliğinde Cif gibi ürünler kullanılmaktadır.

Detaylı derinlemesine mutfak temizliği yılda en azından 3 defa yapılmalıdır. Genellikle müşterilerin olmadığı, tatil günlerinde ya da mesai sonrası gece başlanıp sabaha kadar bu temizlik hizmeti tamamlanır. Mutfak temizliği diğer temizliklere kıyasla zor ve vakit alıcıdır. Ufak bir mutfakta bile en azından 4-5 personel çalışmaktadır. Ortalama 6-8 saat civarı sürmektedir.

İş yerlerinizin detaylı mutfak temizliği ihtiyacı için Abone Grup Temizlik Şirketi ile anlaşabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetimiz sadece İstanbul içinde sağlanmaktadır.

Mutfak Temizlik Şirketi
Mutfak Temizlik Firması

Hijyen Belgeli Temizlik Personelleri

Temizlik personellerimiz alanında eğitimli, iş güvenlik eğitimlerini tamamlamış, restoran ve mutfak alanında deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Yemek yenilen alanlar ve hazırlığının yapıldığı mutfak alanın temizliği insan sağlığı açısından çok önemlidir. Mutfak alanının düzenli ve bir program dâhilinde derin temizlik yapılması, sterilizasyonun yapılması birçok hastalıktan toplumu korumaktadır.

Profesyonel Mutfak Temizliğinde Neler Yapılıyor?

Ocak, Buzdolabı, Fırın, Tezgâh, Davlumbaz, Bulaşıkların yıkanması, ortalığın toplanması ve duvar fayansların temizliği yanı sıra zeminler, dolap içi temizlik gibi dip temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Buharlı Mutfak Temizliği

Buhar makinesi ile mutfak fayanslarına yüksek ısıda buhar püskürtülmekte, yağ gibi lekeler kolay bir şekilde yumuşamaktadır. Buharın yanı sıra ağır yağ sökücülerde kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular?

Mutfak Tezgâhı Ne İle Silinir?

Mutfak tezgâhları hafif sıcak su ve sabun içerikli deterjan temizlik kimyasalları Pril ve Cif ile silinebilir. Paslanmaz yüzeyler için özel paslanmaz temizlik kimyasal ürünleri mevcuttur, bu tezgâhların daha parlak görünmesini sağlar. Mutfak tezgâhlarında asidik içerikli ürünler kullanılmaz, yüzeye zarar verir ve renk bozulmalarına neden olur.

Restoran Mutfak Temizliği Ne Zaman Yapılabilir?

Bu hizmeti 7/24 sağlamaktayız, restoran kapandıktan sonra bu hizmet sağlanabilir. Diğer seçenek de restoranın kapalı olduğu gün de detaylı dip temizlik yapılabilir.

Profesyonel Mutfak Temizliği Fiyatları?

Çalışacak personel, yapılacak iş, kullanılacak malzeme ve diğer unsurlarda olduğu için sabit fiyat söylemek pek sağlıklı olmaz, firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Abone Group Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Abone GroupTemizlik Şirketi, gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Abone Group Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz. En büyük reklam politikamız memnun müşterilerimizin tavsiyeleridir.

Whatsapp
Telefon
Fiyat Al