(0 212) 245-56-62|0530-240-83-08Sorunuz mu Var? Bizi arayın, hemen size yardımcı olalım.

SARIYER TEMİZLİK ŞİRKETİ

“Sarıyer temizlik şirketi olarak, Sarıyer’in bütün semtlerine malzemeli ve ekipmanlı olarak haftanın 7 günü detaylı ofis temizliği ya da gündelikçi ev temizlik hizmeti sağlamaktayız. “

Abone Grup Sarıyer Temizlik Şirketi olarak, ev, ofis, dış cephe, cam temizliği, hastane, okul,üniversite, site, rezidans, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama, gibi hizmetler vermekteyiz.

Bizlere ulaşıp hızlı rezervasyon yapabilirsiniz; Fiyat konusunda merak ettiklerinizi, Sarıyer temizlik şirketleri fiyat listemizi aşağıda bulunan listemizden kontrol edebilirsiniz. Detaylı olarak aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, ya da mesaj bırakırsan biz sizi arayalım. 

 0530 240 83 08 (Mobil)  

 0212 245 56 62 (Sabit)

  info@abonegrouptemizlik.com

Tecrübeli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Sarıyer ilçemizde bir çok periyodik temizlik projesi yürütmekteyiz. Kurumsal yapımızın bir getirisi olarak personelimize verdiğimiz sürekli eğitim ile Sarıyer Temizlik Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Temizlik konusunda fark yaratıyoruz. 

Evinize, ofisinize veya iş yerlerinize tanımadığımız birini almanın zorluğunu biliyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ilk önem verdikleri unsur, güven olmaktadır. Temizlikçi ararken dikkat etmelisiniz. Bu yüzden çalıştırdığımız personelleri özenle seçiyoruz ve hepsi güvenlik taramasından geçtikten sonra evlerinize ve iş yerlerinize görevlendiriyoruz.  Ayrıca bu personeller, diğer işlerimizde düzenli olarak çalışmakta ve temizlik konusunda deneyimliler, sizlere belirtmek isteriz ki;

SARIYER OFİS TEMİZLİĞİ

Siz zamanınızı ve gücünüzü işinizi geliştirmek için harcarken, ofislerinizi kurumsal yapımız ve deneyimimiz ile temizlemek için bu işe talibiz. Bir çok kurumsal firmanın temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz bunun sebebi dışarıdan temizlik hizmeti almak firmanızın yıl sonu bütçesine bakıldığında maliyet açısından avantaj sağlamasıdır.

Ofisiniz m2 olarak küçük bile olsa, biz bu konuda size özel vereceğimiz fiyat teklifimiz ile temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kullanılacak temizlik kimyasalları da düzenli talep oluşturmanız durumunda, firmamız tarafından karşılanacaktır.

Abone grup Sarıyer Temizlik şirketi olarak, profesyonel ofis temizliği hizmeti vermekteyiz, sizin talebinize göre ister periyodik ister her akşam görevlendireceğimiz deneyimli temizlik personellerimiz ile ofislerinizi profesyonel temizlik ile tanıştıralım. Bilindiği üzere temizlik hayati bir meseledir, düzenli olarak yapılmalıdır.

Temizlik şirketlerinizden firmanıza hizmet almanızın başlıca avantajları; personel işlemleriyle uğraşmazsınız, sigorta, yol, yemek gibi ücretleri temizlik firması karşılar bunun yanın da yıl sonu bütçenize baktığınız da temizlik şirketinden aldığınız hizmet daha avantajlı olacaktır. Bu da ekonomik açından firmanıza yarar sağlamaktadır.

 Keşif ekibimiz geliyor, iş yerlerinizi geziyor size özel temizlik fiyatı sunuyor. Keşif ekibimiz için her hangi bir ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Hemen fiyat almak için bizi arayabilir, whatsapp ya da mail adresimizi kullanabilirsiniz. 

Ev Temizliği Sarıyer

Dairelerimizin ya da evlerimizin temizliği  ve düzeni sağlığımız ve verimli çalışma hayatımızın olması açısından öneme sahiptir, vaktimizin büyük bir bölümünü evlerimizde geçirmekteyiz. Son zamanlarda şehir hayatının getirisi zaman kıtlığı, bu bağlamda iş yerinde geçirdiğimiz uzun ve yorucu saatler ve yolda geçen zaman da düşündüğünde temizliğe ayıracak vaktimiz kalmamaktadır. 

Sarıyer’de birçok aile evlerini ve dairelerini, ev temizlik profesyonellerine yaptırma ihtiyacı duymaktadır. Evinizi temizletmek istiyorsunuz fakat Sarıyer’de temizlikçi kadın arıyorsunuz, hem güvenilir olması hem de işi bilmesini istiyorsunuz. İşte burada biz size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz, evlere yolladığımız kadın personeller ev temizliği konusunda profesyonel ve güvenilir. 

Öncelikle ev temizliğinden beklentiniz ne ?  nasıl bir ev temizliği istiyorsunuz detaylı mı normal mi ? Detaylı ev temizliğinde ekip halinde geliyoruz standart bir daire için 2 kadın 1 erkek personel yeterli olmaktadır. Ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamızca karşılanmaktadır. Talebiniz doğrultusunda evlerinize deneyimli gündelikçi temizlikçi de yollanmaktadır.

Sizde evlerinizin daha sağlıklı ve yaşanabilir olması için dip bucak temizlik hizmetine ihtiyaç duyarsanız Abone Grup Temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten keyif duyarız.

Sarıyer Ev Temizlik Şirketi Fiyatları

1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 170,00 TL, (Malzemesiz)

 1 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 200,00 TL (Temizlik Kimyasalları Dahil)

2 Gündelikçi Kadın Personel Hizmet Bedeli 340,00 TL (Malzemesiz)

Ev Temizliği Ekip En az 3 Kişi 650,00 TL (Detaylı İnce Temizlik, Ekipmanlı ve Malzemeli)

Fazla Çalışma Saat Ücreti 25,00 TL,

 Ev temizlikleri ortalama 6 saat sürmektedir, personellerimiz 8 saate kadar çalışabilirler.

 Bu ücretlere duvar silme, dolap temizliği iç – dış, ütü hizmetleri dahildir. Ekstra ücret süre aşımları süresince istenmeyecektir.

Temizlik malzemesi istemeniz durumunda bize ulaşıp kampanyalarımızdan yararlanabilir, makul bir ev temizliği teklifi alırsınız,

İnşaat sonrası ev temizliği için bize ulaşmanız yeterlidir, profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile aldığınız hizmetten memnun olma garantisi veriyoruz,

10 AŞAMADA DETAYLI EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

•İlk aşama, evin havalandırılması ile başlamaktadır. Camları ve pencereleri açarak detaylı ev temizliğine başlanır,

•Ev havalandırıldıktan sonra, duvarların mavi mop yardımıyla silinmesi 2. yapılacak iştir. Bu aşamada duvarda leke kalmaması gerekmektedir.

• Perdelerin yıkanması ve camların iç dış leke kalmayacak şekilde temizlenmesidir.

•Bu aşamada genel temizlik aşamasına geçilmelidir, ortalık toplanmalı ve toz alımı yapılmalıdır. Makine yardımı ile evin tozu alınmalıdır. Ahşap yüzeylere pronto kullanılmalıdır.

•Çarşafları ve yatak örtülerinin değişimi yapılmalıdır. Yastık kılıfları, battaniyeler değiştirilmelidir. Koltukların silinmesi de bu aşamada yapılmalıdır.

•Çekmece ve dolapların iç ve dış temizliği bunun yanın da düzenlenmesi.

•Banyo ve tuvaletlerin temizliği, bu aşamada yapılmalıdır. Zemin için yüzey temizleyici kullanılmalıdır. Fayanslar ve derz araları için özel kimyasallar kullanılmalıdır. Wc temizliği önemli, dikkat edilmeli ve dezenfekte için kimyasal kullanılmalıdır.

•Mutfak temizliği temizliğin son aşamalarındandır. Buzdolabı ve lavaboların temizliği bu aşamada yapılmalıdır. Buzdolabının temizliği için ayrı bir 20 dakika gerekmektedir. Raflar çıkartılıp silinmelidir.

•Balkon temizliği, bu aşamada balkon yıkanıp durulanmalıdır.

•Son aşama ve evin temizliğinin bittiği aşamada tüm odalar gezilmeli eksik kalan yerler temizlenmelidir. Temizliğin son rötuşları bu aşamada yapılmalıdır, yerlerin temizlenmesi, ve yüzeye paspas atılarak temizlik bitmiştir. Bahar temizliğiniz hayırlı olsun.

İnşaat Sonrası TEMİZLİK Nasıl Yapılıyor ?

İnşaat sonrası ev temizliği en zahmetli temizlik hizmetinde ilk sırayı almaktadır. Eşyalı ve oturulan evlerin temizliğine oranla daha fazla uğraştırmaktadır. Bir personelin üstesinden gelmesi mümkün değildir. Profesyonel olmayan ekipler bile bu konuda sınıfta kalmaktadır. Kullanılacak kimyasallar çok önemlidir, su ile yapılacak temizlik boşa gidecektir. İnşaat sonrası temizlikte yapılması gerekenler.

Mermerler için ayrı, zeminin türüne göre ayrı, duvarlar için ayrı, kimyasallar kullanılmalıdır.

Temizlik personeli kimyasalların nerede kullanılması gerektiğini ve dozajını bilmelidir, aksi takdirde leke oluşacaktır.

Yapılacak temizlik alanının büyüklüğüne göre ideal personel sayısı sizinle mutabakata varılarak belirlenmelidir.

Personellerimizin Özellikleri,  Tecrübeli & profesyonel,  Referansları kontrol edilmiş, güvenilir çalışanlar,  Müşterileri tarafından beğenilen, sürekli tercih edilen personeller,  Temizlikte kullanacağı kimyasallar konusunda bilinçli,  İş ahlakına sahip, sürekli eğitimlere tabii tutulmakta,   Anında hizmet talebi oluşturabilirsiniz, istediğiniz günde temizlik hizmeti yapılır,  Ücretsiz olarak yerlerinizi görüyor, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

SARIYER CAM TEMİZLİĞİ FİRMASI

Abone Grup Sarıyer Cam Temizlik  Şirketi olarak, deneyimli cam temizliği uzman personellerimiz ile bir çok kurumsal firmanın ve evlerin dış cephelerini ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Evlerinizin camlarını içeriden ve dışarıdan profesyonel cam temizlik personellerimize temizletebilirsiniz. Hızlı ve makul fiyatlar için bizlerden randevu alabilirsiniz.

Ortalama 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği 3-4 saat sürmektedir. Camlarda ekstra lekeler varsa onları bildirmeniz gerekmektedir. İnşaat kalıntısı ve benzeri lekeler için organik ve kimyasal ürünler gönderiyoruz, camlarınız daha geç kirleniyor. Cam temizliği için tüm ekipman ve cam temizlik kimyasalları tarafımızca gönderilmektedir. 

Dış cephe temizliğinde çalışan personellerimiz sertifikalı olup, mesleki yeterliliğe sahiptir. Temizlik sırasında tüm ekipmanlar ve iş güvenliği firmamızca sağlanmaktadır.

Cam temizliğinde organik ürünler kullanılır. Camlarınız çizilmez ve ilk günkü kadar temiz görünür,

Ücretsiz olarak, ekibimiz iş yerinizi ziyaret eder ve fiyat teklifi sunar,

Personelimiz sertifikalıdır, iş güvenli tarafımızca sağlanır. Gerek görüldüğünde vinç de firmamızca temin edilir,

Memnuniyet garantili hizmet, 

Kullandığımız kimyasallar ile camlarınız uzun bir süre kir tutmaz, 

Düzenli hizmet almanız durumunda, firmanız ile sözleşme imzalanır ay sonu fatura tarafınıza ulaştırılır.

   Sarıyer temizlik şirketleri arasında, tercih edeceğiniz firmayı belirlerken geçmiş çalışmalarına ve referanslarımıza bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Abone grup temizlik firması olarak İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Tüm temizlik taleplerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz.

      Temizlik sektörü insan odaklı olduğu için, standart hizmet kalitesi sağlamak çok zordur. 2003 yılından beri biz bu konuda bu standartları sağladığımızı sizlere belirtmek isteriz. Sürekli ve güvenilir çalışan profilimiz ile, hizmetinizdeyiz.

2019 Sarıyer  EV Temizlik Şirketi Fiyatları

1 Temizlikçi Kadın Personel  170 TL
2 Temizlikçi Kadın Personel 340 TL
2 Kadın 1 Erkek Camcı Ekipmanlı Temizlik Malzemeli-Makineli650 TL

       2019 yılında ortalama temizlik şirketleri fiyatlarımız. Unutmamalısınız ki taleplerinizin türüne ve sıklığına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlar üzerinden güncelleme yapılabilir talepleriniz doğrultusunda. Personel çalışma saatleri ortalama 6 saattir, bir ev temizliği personeli ortalama 6 saat çalışmaktadır. Personellerimiz ortalama ev temizliğinde 6-8 saat çalışmaktadır. 

Sarıyer’de yukarıdaki semtler için hızlı rezervasyon yaptırabilir, tüm temizlik ihtiyaçlarınız için keşif ekibimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Temizlik ihtiyaçlarınızı anında rezervasyon yapabilirsiniz. Bir gün önceden talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. Taleplerinizi Telefon / Whatsapp / Mail yöntemleriyle iletebilirsiniz.

Aradığınız profesyonel temizlik personelleri ve gündelikçiler firmamızda, doğru adrestesiniz. Kurumsal temizlik hizmetlerimiz ile, sizi temizlik işlerinden kurtarıyoruz. 

Temizlik ihtiyaçlarınızı net olarak belirtmeniz, temizliğin verimini yükseltecektir. Ekip veya gündelikçi bayan hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. İş yerlerinizin periyodik olarak temizliğini yapmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Ev Temizliğine Cam Temizliği Dahil mi ?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, profesyonel kadın temizlik personellerimiz, iç taraftan uzanabileceği camları siler. Camlarınız büyükse ve dışarıdan da silinmesi gerekiyorsa Profesyonel cam temizlik erkek personelimiz gelir camlarınızı 1-2 saat içinde temizler. Temizlik hizmeti talebinizi buna göre belirtmeniz daha verimli bir temizlik için önemli bir husustur.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kaç Personel Yeterli Olur ?

İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre çok daha zordur. İnce temizlik gerektirdiğinden ekipmanların tarafımızca karşılanması yapılan temizlik açısından önemlidir.

İnşaat sonrası, ortalama 60M2 bir daireyi bir personelin temizleyeceği düşünüldüğünde, buna göre personel veya ekip talep etmeniz gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik olduğunu belirtmeniz, yapılan temizliğin kalitesini artırmaktadır. Göndereceğimiz kimyasallar ile evinizin her yanı pirüpak hale gelecektir. Bizim tavsiyemiz ekip temizliğidir, sizin beğenmediğiniz temizlik hizmetinin bizim gözümüzde değeri yoktur.

Temizlik Malzemelerim Yok Ne Yapmalıyım ? 

Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temizlik talebinizi iletirken bildirmeniz yeterli olacaktır. Kimyasallar firmamızca temin edilir ve gönderilir.

Aynı Gün İçinde Rezervasyon Yaptırarak Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Aynı gün içinde hizmet için bizi arayarak acil temizlik talebinde bulunabilirsiniz, bunun için ek ücret talebimiz yok, fakat ekiplerimizin uygunluk durumunu sormanız gerekmektedir.

Temizlik Personel Gelmediği Durumlarda Ne Olur ?

Öncelikle temizlik sektörü insan odaklı bir sektör olduğu için, zaman zaman kaza ve benzeri aksilikler yaşanmakta bu sebeple istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bir çok temizlik firması, temizlik personeli bulamadığında size bu gibi bahaneler sunmaktadır. Biz, size sözleştiğimiz tarihte %99 oranında personelimizi yollarız. %1’lik kısımda gerçekten kaza ve benzeri durumlardan kaynaklanır onu da telefi etmekteyiz.

Sadece Cam Temizlik Hizmeti Alabilir Miyim ?

Evet sadece camlarınızın temizliği için personel talebinde bulunabilirsiniz, bilmenizi isteriz ki 3+1 dairenin iç ve dış cam temizliği ortalama 4 saat sürmektedir.

Kadıköy Temizlikçi Kadın Gündelikçi Hizmetiniz Var Mı ?

Evet gündelikçi ev temizliği ve ofis temizliği yapan personellerimiz mevcuttur. 1 Gün önceden aramanız yeterlidir.

Style selector


Choose background pattern:


Choose color sheme:

Call Now Button

Open chat